Soupiska hráčů

SOUPISKA HRÁČŮ "B" mužstva - v sezóně 2021/2022

PostJménoRočníkVáhaVýškaMinutZáp.GólyŽK / ČK

Realizační tým

TrenérLukáš Došlý1981   
Vedoucí mužstvaJosef Hejtmánek1979   

SOUPISKA - v sezóně 2021/2022 + statistiky

brankářAdam Šíma20027208 
brankářVojtěch Ulrich20035406 
brankářOndřej Dvořák2003   
jako hráč v poliOndřej Dvořák200319162 
obránceLukáš Došlý19819871551 0
obránceMichal Bohdan198510701335 1
obránceRadek Lacina19851352 
obránceJakub Špringl200012541713 0
obránceOndřej Macek200214281415 0
obránceJosef Špitálský20031671211 0
obránceJakub Špitálský20051085 
záložníkFrantišek Pařizek19961269201 
záložníkJan Kadeřábek198829143 
záložníkMartin Tott199613431671 0
záložníkPetr Outěřický2000140617111 0
záložníkFilip Plichta2000153519121 0
záložníkDaniel Haba20015921221 0
záložníkJakub Ječný200332513 
záložníkJan Zedníček2003711111 
záložníkNikolas Zmij20041917 
záložníkJakub Vydra200416252 
záložníkJaroslav Bažo20051126 
záložníkŠpína Karel2005121 
záložníkVojtěch Dvořák20021056 
záložníkTadeáš Plíhal2006182 
útočníkPetr Zeman199910661413 0

z "A" mužstva nastoupili

brankářRadim Straka1976901 
brankářLukáš Jíra19934505 
obránceMartin Borovička1991901 
obránceJakub Sudek19923915 
obránceRadek Kopa199790111 0
záložníkJan Boček1993267311 1
útočníkDominik Košek19975847111 0
útočníkJimmy Peremene Gidion19771352 

v týmu už nepůsobí

obránceDavid Mareš1983672101 0
záložníkJan Poslt20011194 
záložníkFilip Zoubek20009011 
záložníkDavid Váňa20019811262 0


Národní sportovní agenturaMěsto Benátky nad JizerouStředočeský kraj

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Sparta Kolín
25 20 4 1 79:28 64 28
2.
SK Vysoké Mýto
25 16 5 4 64:24 53 14
3.
FK Velké Hamry z.s.
25 14 6 5 62:31 48 9
4.
FK Čáslav
25 12 5 8 43:40 41 5
5.
SK Kosmonosy
25 10 8 7 57:46 38 2
6.
SK Benátky
25 9 10 6 45:23 37 1
7.
FK Letohrad
25 10 5 10 41:38 35 -1
8.
TJ Sokol Libiš
25 10 2 13 48:55 32 -4
9.
MFK Trutnov
25 9 4 12 33:46 31 -8
10.
FC Hlinsko
25 8 6 11 31:45 30 -6
11.
SK Poříčany
25 9 3 13 33:50 30 -9
12.
FK Náchod
25 8 4 13 22:43 28 -11
13.
SK Tochovice
24 6 6 12 41:58 24 -12
14.
FC Horky n.J.
25 6 4 15 28:51 22 -17
15.
Dvůr Králové n.L.
25 4 9 12 32:45 21 -15
16.
Sparta Kutná Hora
24 5 5 14 29:65 20 -19
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
TJ Sokol Řepov
21 16 3 2 95:27 51 21
2.
SK Benátky B
21 16 3 2 76:15 51 18
3.
SK Bělá p.Bezdězem
21 14 1 6 62:27 43 10
4.
TJ Sokol Březno
21 13 2 6 76:38 41 8
5.
TJ Sokol Kosořice
21 11 5 5 51:29 38 8
6.
Akuma MB
21 11 3 7 57:32 36 3
7.
Sokol Kněžmost
21 9 3 9 43:45 30 0
8.
TJ Kostelní Hlavno
21 7 5 9 29:55 26 -4
9.
SK Jizeran Doubrava
21 8 1 12 36:58 25 -8
10.
FK Krnsko
21 7 3 11 46:57 24 -6
11.
Kr. Vrutice
21 7 2 12 40:61 23 -7
12.
FK Zdětín
21 5 2 14 34:77 17 -13
13.
SK Dolní Bousov B
21 3 7 11 28:68 16 -17
14.
FC Mukařov
21 0 0 21 13:97 0 -33
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost - 24. kolo:
Labský Kostelec - Benátky
neděle 22.5. od 10:15 hod.

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci - 32. kolo:
Benátky - Pol.Nymburk
středa 18.5. od 16:30/18:10 h.

U11 Starší přípravka - 12. kolo:
Benátky - Dobrovice
pátek 20.5. od 16:30 h.

U9 Mladší přípravka:
Finálový turnaj v Benátkách
středa 25.5. od 16:00 h.
(Benátky, Bezno, Kněžmost, Akuma)

U7 Předpřípravka:
Probíhají tréninky