SK Benátky nad Jizerou

I.A třída Dorostu U19 - 2022/2023

tl
tl

I.A třída, skupina "B" - Dorost U19, 3. kolo, sobota 20. srpna 2022 – 10:00

Dolnobousovký SK - SK Benátky

(0:3)

tl
tl

I.A třída, skupina "B" - Dorost U19, 4. kolo, sobota 27. srpna 2022 – 10:00

SK Benátky - MSK Klecany

(5:0)

tl
tl

I.A třída, skupina "B" - Dorost U19, 5. kolo, sobota 03. září 2022 – 10:00

TJ Roztoky/AFK Libčice - SK Benátky

(0:0)

tl
tl

I.A třída, skupina "B" - Dorost U19, 6. kolo, sobota 10. září 2022 – 10:00

SK Benátky - FC Lobkovice

(0:2)

tl
tl

I.A třída, skupina "B" - Dorost U19, 7. kolo, neděle 18. září 2022 – 10:30

TJ Sokol Březno/TJ Sokol Řepov - SK Benátky

(1:2)

tl
tl

I.A třída, skupina "B" - Dorost U19, 8. kolo, neděle 25. září 2022 – 10:00

SK Labský Kostelec - SK Benátky

(0:0)

tl
tl

I.A třída, skupina "B" - Dorost U19, 9. kolo, sobota 01. října 2022 – 10:00

SK Benátky - FC Mělník

(0:1)

tl
tl

I.A třída, skupina "B" - Dorost U19, 10. kolo, sobota 08. října 2022 – 10:00

TJ Sokol Libiš - SK Benátky

(1:1)

tl
tl

I.A třída, skupina "B" - Dorost U19, 11. kolo, sobota 15. října 2022 – 10:00

SK Benátky - SKK Hovorčovice

(0:0)

tl
tl

I.A třída, skupina "B" - Dorost U19, 12. kolo, sobota 22. října 2022 – 11:45

SK Bakov nad Jizerou - SK Benátky

(0:1)

tl
tl

I.A třída, skupina "B" - Dorost U19, 13. kolo, pátek 28. října 2022 – 10:00

SK Benátky - SK Mnichovo Hradiště

(0:1)

tl
tl

I.A třída, skupina "B" - Dorost U19, 1. kolo, neděle 06. listopadu 2022 – 10:00

SK Zeleneč - SK Benátky

(1:0)

tl
tl

I.A třída, skupina "B" - Dorost U19, 2. kolo, sobota 12. listopadu 2022 – 10:00

SK Benátky - FK Dobrovice

(2:2)

tl
tl

I.A třída, skupina "B" - Dorost U19, 17. kolo, sobota 25. března 2023 – 14:00

MSK Klecany - SK Benátky

14:00h

tl
tl

I.A třída, skupina "B" - Dorost U19, 18. kolo, sobota 01. dubna 2023 – 10:00

SK Benátky - TJ Roztoky/AFK Libčice

10:00h

tl
tl

I.A třída, skupina "B" - Dorost U19, 19. kolo, neděle 09. dubna 2023 – 10:00

FC Lobkovice - SK Benátky

10:00h

tl
tl

I.A třída, skupina "B" - Dorost U19, 20. kolo, sobota 15. dubna 2023 – 10:00

SK Benátky - TJ Sokol Březno/TJ Sokol Řepov

10:00h

tl
tl

I.A třída, skupina "B" - Dorost U19, 21. kolo, sobota 22. dubna 2023 – 10:00

SK Benátky - SK Labský Kostelec

10:00h

tl
tl

I.A třída, skupina "B" - Dorost U19, 22. kolo, neděle 30. dubna 2023 – 10:00

FC Mělník - SK Benátky

10:00h

tl
tl

I.A třída, skupina "B" - Dorost U19, 23. kolo, sobota 06. května 2023 – 10:00

SK Benátky - TJ Sokol Libiš

10:00h

tl
tl

I.A třída, skupina "B" - Dorost U19, 24. kolo, sobota 13. května 2023 – 10:00

SKK Hovorčovice - SK Benátky

10:00h

tl
tl

I.A třída, skupina "B" - Dorost U19, 25. kolo, sobota 20. května 2023 – 10:00

SK Benátky - SK Bakov nad Jizerou

10:00h

tl
tl

I.A třída, skupina "B" - Dorost U19, 26. kolo, neděle 28. května 2023 – 10:00

SK Mnichovo Hradiště - SK Benátky

10:00h

tl
tl

I.A třída, skupina "B" - Dorost U19, 15. kolo, neděle 04. června 2023 – 10:30

FK Dobrovice - SK Benátky

10:30h

tl
tl

I.A třída, skupina "B" - Dorost U19, 16. kolo, neděle 11. června 2023 – 10:00

SK Benátky - Dolnobousovký SK

10:00h

tl
tl

I.A třída, skupina "B" - Dorost U19, 14. kolo, neděle 18. června 2023 – 10:00

SK Benátky - SK Zeleneč

10:00h

Hlavní partneři