Rezerva rozhodla v Mnichově Hradišti v nastaveném čase druhého poločasu!
Mnichovohradišťský SK
SK Benátky nad Jizerou
2:3
(0:1)
Branky: 71. Koťátko, 80. Fabián - 40. Šubrt, 51. Řehák, 90+2. Zedníček
ŽK: 81. Rakouský - 61. Křenek, 90+2. Kubát (hlavní trenér), 90+3. Kohout
ČK:
Rozhodčí: Hamouz - Týče, Husák
Hráči utkání: Tomáš FABIÁN - Jakub ŘEHÁK
Kalčík - Bjaček, Fabián, Stand, Horák (61. Rakouský), Sedláček, Razák, Novák (70. Koťátko), Bajer, Vegricht, Marek
O. Dvořák - Zmij, Kalabis (73. Zedníček), Lazarchuk, Plíhal - Machů, Křenek, Čada - Šubrt (78. Šulc), Vlasák (46. Kohout), Řehák (90+3. Horváth)
Ohlasy trenérů
Jiří KUBÁT (SK Benátky "B"): Tyhle závěry, to není nic pro mě. Dnes nás čekal zápas v Mnichově Hradišti, což je hodně fotbalový soupeř. I vzhledem k podzimnímu vzájemnému utkání, i k tomu, jak jsem viděl Mnichovo Hradiště na videu, jsme se rozhodli, že dnes slezeme do nízkého bloku a budeme spoléhat na brejky. Myslel jsem si, že s našimi rychlými hráči budou mít domácí problémy. Také se to potvrdilo. Sice po celý zápas bylo držení míče asi 75% ku 25%, ale na to se nehraje. První poločas byl z naší strany opravdu skvělý. Byli jsme hodně organizovaní a plnili přesně to, co jsme chtěli. Do 15. minuty jsme měli tři vyložené šance, které jsme neproměnili. I přesto jsme o poločas vedli 1:0 a na brankové příležitosti jsme byli jasně lepším týmem, řekl bych, že tak v poměru 5:2. Bohužel se ve druhé půli projevila naše netrénovanost v poslední době. Začaly nám docházet síly a domácí nás točili, hlavně fantastický Fabián. Bránili jsme se zuby nehty. Nakonec domácí, díky svému tlaku, nejprve snížili a poté i vyrovnali. Avšak i my si po brejku vypracovali také jednu nebo dvě šance, které jsme neproměnili. Jak se k nám v prvních jarních zápasech v závěrech štěstí odklonilo, dnes se k nám naopak přiklonilo. Po jednom z brejků náš nejlepší hráč utkání Řehák dobře našel Zedníčka a ten na dva doteky v 92. minutě rozhodl zápas. Všechny kluky chválím, protože padali takříkajíc po hubě. Předvedli jsme disciplinovaný výkon. Domácí byli rozhodně více na míči, tak na brankové příležitosti jsme vyhráli a naše výhra je tak zasloužená.