SK Benátky nad Jizerou
Ondřej Nejedlo

Po vzoru áčka i béčko svého soupeře smetlo, Dolní Bousov si odvezl šest branek!

Třetí domácí utkání a třetí výrazná výhra. Fotbalisté benáteckého béčka převálcovali v Horkách nad Jizerou Dolní Bousov poměrem 6:1. O své výhře opět rozhodli už v prvním poločase, po kterém šli do kabin s vedením 4:1 v zádech. Svůj náskok ve druhé půli ještě o dvě branky navýšili. Ze tří domácích zápasů tak mají pompézní skóre 16:3! Ke dvoubrankovým střelcům Vlasákovi a Machů se přidal také útočník A-mužstva Aleš Kohout, který po gólu z dopoledního utkání áčka skóroval také v odpoledním zápase za rezervu.
3. kolo 6. liga (I.A třída, skupina "B") | 23.08.2025 17:00

SK Benátky nad Jizerou
Dolnobousovský SK

6:1

(4:1)

Branky: 16. a 18. (pen.) Machů, 50. a 61. Vlasák, 23. Ulrich (vlastní), 28. A. Kohout - 8. Bělík
ŽK: 57. Čada - 38. Bělík
ČK:
Rozhodčí: Hájek - Nový, Jeřábek
Hráči utkání: Tomáš VLASÁK - Zdeněk BĚLÍK

Počet diváků: 120

Straka - Ječný (85. Plíhal), Lazarchuk, Špitálský, Lenikus - Řehák (78. V. Dvořák), Machů, Čada, Vlasák, V. Kohout (88. O. Dvořák) - A. Kohout (46. Cerman)

Pilař - Bureš (61. Kasal), Ulrich, F. Klíma, Šolc, Merva (78. Horák), Boček (46. Ježek), Kočí, Bělík, Čech, Železný (65. Pažout)

Ohlasy trenérů

Jiří KUBÁT (SK Benátky "B"): Řekl bych, že jsme se utkali s nejfotbalovějším týmem naší soutěže, který se navíc, kromě brankáře, poprvé v sezóně sešel v plné sestavě. Z Dolního Bousova jsme měli respekt, věděli jsme i o jeho silných stránkách. I přesto jsme ale začátek zápasu vůbec nezachytili a hosté byli v prvních deseti minutách jednoznačně lepším týmem. Vůbec jsme nezvládali rotování jejich ofenzivních i středových hráčů. Připravovali jsme se na to, avšak nesmyslně jsme s nimi několikrát přebíhali, místo toho, abychom si je přebrali slovem. V naší hře byl trochu chaos. Poté nám ale pomohla standardní situace a brzy po ní i penalta. Během deseti minut jsme skóre otočili a náš výkon se neuvěřitelně zvedl. V organizaci hry jsme dnes hráli fantasticky. Vyjma úvodních deseti minut jsme do puntíku plnili to, co jsme chtěli. Chtěli jsme eliminovat jejich střed hřiště a naopak být nebezpeční po křídlech, kde jsme věděli, že se v těchto postech soupeřovým hráčům nechce běhat. Nic proti Honzovi Bočkovi, toho jsme ale v prvním poločase vyloženě udělali naším mladým hráčem Lukášem Lenikusem. V poločase jsme tedy vedli 4:1. Do druhé půle jsme vstoupili opět dobře a z protiútoků přidali další dvě branky. Budu se opakovat, ale dnes jsem na naší straně neviděl slabý výkon. Na mysli mám i střídající hráče. Hráli jsme skvěle, přesně to, co jsme si řekli. Po čtyřech zápasech máme devět bodů, nyní jedeme do Čelákovic, které neztratily zatím ještě ani bod. Na rovinu říkám, že si myslíme, že víme, jak na ně. Rozhodně tam jedeme vyhrát.

Matěj FALTA (Dolnobousovský SK): Měli jsme velmi dobrý vstup do zápasu a zaslouženě šli v 7. minutě do vedení po krásné střele Zdeňka Bělíka po rohovém kopu. Bohužel jsme poté domácí nechali lacino pustit do zápasu. Nejprve jsme inkasovali přímo z rohového kopu a o několik minut později i z penalty. Do dalších deseti minut jsme obdrželi další dvě branky. Během dvanácti minut jsme tak čtyřikrát inkasovali. V tu chvíli bylo těžké s tím zápasem cokoli udělat. I když jsme se ve druhém poločase snažili, po dvou protiútokách jsme opět obdrželi dva góly. Přesto jsme si nějaké šance vytvořili, bylo jich ale málo. Domácí zaslouženě zvítězili, my jim gratulujeme. Náš tým se bude muset rychle vzpamatovat.

Sdílet

Hlavní partneři