Kontakty


SK Benátky nad Jizerou, z.s.
Letní stadion 650
294 71 Benátky nad Jizerou

KONTAKTY PRO SEZÓNU 2020/2021

Předseda

Marek Mařík
telefon:
email: marik@benatky.cz

Sekretář

Miroslav Bohdan
telefon: 602 228 692
email: mirekbohdan@seznam.cz

Členové výboru

Martin Ječný
tel. 739 468 996
email: jecny@benatky.cz

Miroslav Linda (Místopředseda)
tel. 607 659 644
email: miroslav.linda@dzd.cz

Petr Spousta (Sport.manažer)
tel. 604 894 024
email: petrspousta@osspo.eu

Trenéři A mužstvo

Radim Truksa
tel. 602 468 212
email:

František Jakubec
tel. 722 932 109
email: feryjakubec@seznam.cz

Trenéři B mužstvo

Lukáš Došlý
tel. 777 153 274
email: sa7an@seznam.cz

David Mareš
tel. 737 839 469
email: davidoou@seznam.cz

Trenéři Dorost U19 (02, 03, 04, 05)

Radek Lacina
tel. 777 842 346
email: lacina.radek@email.cz

Josef Hejtmánek
tel. 777 848 157
email: lj.hejtmankovi@seznam.cz

Trenéři Starší žáci U15 (06, 07)

Martin Výda
tel. 606 621 166
email: vyda.m@seznam.cz

Ondřej Šimek
tel. 604 584 993
email: simas10@seznam.cz

Trenéři Mladší žáci U13 (08, 09)

Jiří Kubát
tel. 733 291 288
email: j.kubat95@seznam.cz

Radek Štorkán
tel. 775 586 083
email: radek.storky@seznam.cz

Trenéři Starší přípravka U11 (10, 11)

Josef Novotný
tel. 732 701 921
email: novotnak14@seznam.cz

Martin Višňák
tel. 777 612 740
email: cejen1@email.cz

Trenéři Ml.přípravka U09 (12, 13)

Josef Novotný
tel. 732 701 921
email: novotnak14@seznam.cz

Ondřej Dvořák
tel.: 608 182 329
email: ondra.dvorak28@gmail.com

Trenéři Předpřípravka U07 (14, 15)

Josef Novotný
tel. 732 701 921
email: novotnak14@seznam.cz

Miroslav Hájek
tel.: 602 607 334
email: mhajek75@gmail.com

HLAVNÍ TRENÉR MLÁDEŽE

Všechny připomínky a dotazy ohledně mládeže, směřujte prosím na hlavního trenéra!

Lukáš Došlý
tel. 777 153 274
email: sa7an@seznam.cz


Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FK Velké Hamry z.s.
0 0 0 0 0:0 0 0
2.
FK Čáslav
0 0 0 0 0:0 0 0
3.
FK Letohrad
0 0 0 0 0:0 0 0
4.
MFK Trutnov
0 0 0 0 0:0 0 0
5.
SK Benátky
0 0 0 0 0:0 0 0
6.
SK Tochovice
0 0 0 0 0:0 0 0
7.
Sparta Kutná Hora
0 0 0 0 0:0 0 0
8.
SK Vysoké Mýto
0 0 0 0 0:0 0 0
9.
SK Poříčany
0 0 0 0 0:0 0 0
10.
FK Náchod
0 0 0 0 0:0 0 0
11.
SK Kosmonosy
0 0 0 0 0:0 0 0
12.
Dvůr Králové n.L.
0 0 0 0 0:0 0 0
13.
FC Horky n.J.
0 0 0 0 0:0 0 0
14.
FC Hlinsko
0 0 0 0 0:0 0 0
15.
TJ Sokol Libiš
0 0 0 0 0:0 0 0
16.
SK Sparta Kolín
0 0 0 0 0:0 0 0
Mužstvo B

Mužstvo "B"



Další kolo - Mládež

U19 Dorost
Soutěž ukončena.

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci
Soutěž ukončena.

U11 Starší přípravka
Soutěž ukončena.

U9 Mladší přípravka
Soutěž ukončena.