ZÁZNAM ZÁPASU - 3.kolo sobota 9.9.2017 od 14:00 hodin

SK Dolní BousovSK Benátky
SK Dolní Bousov3:0
(1:0)
SK Benátky

Průběh zápasu

Zbytečné chyby vyústily v laciné branky.

Dorostenci odjeli hrát své utkání se začátkem ve 14 hodin napříč okresem do Dolního Bousova, tentokráte bez svých starších vrstevníků, kteří se shodou okolností šetřili na zápas na stejném hřišti, jen se začátkem o 3 hodiny déle.

Ze začátku měli více ze hry spíše domácí, nicméně Benátečtí mohli jít minimálně dvakrát do vedení z povedených brejkových situací, které ale nedokázali proměnit. Na druhé straně pak po hrubé individuální chybě na hranici šestnáctky domácí ve 30. minutě udeřili - 1:0. Snaha o poločasové vyrovnání byla ze strany hostí bohužel bez kýženého výsledku.

Druhá půle byla sehrána ve znamení snahy hostů o vyrovnání a nebezpečných protiútoků Bousova, který se prosadil podruhé po nesouhře benátecké obrany - 2:0. Poslední změna skóre přišla těsně před koncem, když hosté inkasovali třetí branku a zápas tak vyzněl jednozačně pro domácí tým - 3:0.

Sestava: Fabián - Veselý, Šíma, Černý, Pluhař, Hakkel, Chalupa, Poslt, Benček, Haba, Špringl - V. Dvořák, J. Špitálský, Duňka, Ječný, Bayer


Lukáš DOŠLÝ

SK Benátky Lukáš DOŠLÝ

Zápas mohl vypadat jinak, pokud bychom dokázali využít své brankové příležitosti, ale domácí byli v koncovce produktivnější a tak zaslouženě vyhráli. Mrzí mě opakované zranění Jana Benčeka, který se snad brzy dá dohromady.


Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
8 8 0 0 27:3 24 15
2.
SK Sparta Kolín
8 5 2 1 22:12 17 5
3.
FK Velké Hamry z.s.
7 5 1 1 20:8 16 7
4.
SK Benátky
8 3 3 2 14:8 12 -3
5.
FK Čáslav
7 4 0 3 10:10 12 0
6.
SK Poříčany
8 4 0 4 12:17 12 0
7.
FK Letohrad
8 3 2 3 13:11 11 -1
8.
FC Hlinsko
8 3 2 3 14:13 11 -4
9.
FC Horky n.J.
8 3 2 3 13:15 11 2
10.
Dvůr Králové n.L.
8 2 4 2 14:13 10 -2
11.
MFK Trutnov
8 3 0 5 13:20 9 -3
12.
FK Náchod
8 2 2 4 7:10 8 -4
13.
SK Kosmonosy
8 1 4 3 17:20 7 -8
14.
TJ Sokol Libiš
8 2 1 5 13:19 7 -8
15.
Sparta Kutná Hora
8 1 3 4 9:24 6 -3
16.
SK Tochovice
8 0 2 6 13:28 2 -7
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
Akuma MB
6 4 2 0 18:5 14 5
2.
TJ Sokol Řepov
6 4 1 1 28:8 13 4
3.
TJ Sokol Březno
6 4 1 1 25:11 13 7
4.
SK Benátky B
6 4 1 1 17:9 13 7
5.
SK Bělá p.Bezdězem
6 4 0 2 19:5 12 3
6.
Sokol Kněžmost
6 4 0 2 19:16 12 0
7.
FK Krnsko
6 3 1 2 17:12 10 1
8.
TJ Kostelní Hlavno
6 2 2 2 9:18 8 -1
9.
TJ Sokol Kosořice
6 2 1 3 8:13 7 -2
10.
SK Dolní Bousov B
6 2 1 3 11:17 7 -2
11.
Kr. Vrutice
6 2 0 4 11:20 6 -6
12.
SK Jizeran Doubrava
6 1 0 5 6:17 3 -3
13.
FK Zdětín
6 1 0 5 11:26 3 -9
14.
FC Mukařov
6 0 0 6 4:26 0 -9
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost - 8. kolo:
Mn.Hradiště - SK Benátky
neděle 19.9. v 10:15 hod.

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci - 8. kolo:
SK Benátky - STM Mělník
sobota 18.9. v 9:00 / 10:40 h.

U11 Starší přípravka - 1. kolo:
SKP MB "B" - SK Benátky
středa 22.9. v 16:00 hod.

U9 Mladší přípravka
2. turnaj v Kostelním Hlavně
sobota 26.9. od 10:00 hod.
(Benátky, Chotětov, K.Hlavno, Předměřice) 

U7 Předpřípravka
1. turnaj - hř. Astonka
úterý 21.9. od 15:30 hod.
(Sporting, Skalsko, Pěčice, Benátky)