Soupiska hráčů

Soupiska hráčů - Benátky A v sezóně 2019/2020

PostJménoRočníkVáhaVýškaMinutZáp.GólyŽK / ČK

Realizační tým

TrenérTichai Jindřich1977  2 0
Asistent trenéraJakubec František1977   
Vedoucí mužstvaBohdan Miroslav1959   
MasérJiránek Josef1987   
KustodNovotný Josef1985   

SOUPISKA - v sezóně 2019/2020 + statistiky

brankářRadim Straka1976900101 0
brankářMartin Došek1997   
brankářAdam Šíma2002   
obránceDalibor Zmij2000593 
obránceOndřej Komma19994011021 0
obránce Martin Borovička199113501514 0
obránceJan Zabilanský1997974151 
obránceJakub Sudek19921215141 
obránceKarel Holeček1997901 
obránceTomáš Slicho1997901 
záložníkViktor Šimeček199312431471 0
záložníkJan Boček19933646 
záložníkJan Mižič19932801111 0
záložníkOndřej Šimek19998441321 0
záložníkJakub Šimek19961325166 0
záložníkHugo Čakurda2001183511 0
záložníkAdam Mansfeld199921 
útočníkFilip Zoubek20007311 
útočníkDominik Košek19976911631 0
útočníkJimmy Peremene Gidion1997509631 0
útočníkMilan Macek199613641657 1

v týmu už nepůsobí

brankářMilan Bébr199554061 0
obránceLukáš Glöckner19963604 
obránceDavid Chaloupka2000495 
záložníkJakub Kocourek199529811 
záložníkAntonín Hrdina199510661213 0
záložníkPavel Borkovec198924782 0



Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Sparta Kolín
15 11 3 1 46:19 36 15
2.
SK Vysoké Mýto
15 11 1 3 39:13 34 13
3.
FK Velké Hamry z.s.
15 7 4 4 35:20 25 1
4.
FK Čáslav
15 7 3 5 25:27 24 3
5.
SK Kosmonosy
15 6 5 4 37:30 23 -1
6.
SK Benátky
15 5 7 3 28:14 22 -2
7.
TJ Sokol Libiš
15 7 1 7 30:25 22 -2
8.
FC Hlinsko
15 6 4 5 23:22 22 -2
9.
SK Poříčany
15 6 2 7 18:29 20 -4
10.
FK Letohrad
15 5 3 7 24:24 18 -3
11.
FC Horky n.J.
15 5 2 8 20:32 17 -4
12.
MFK Trutnov
15 5 1 9 19:31 16 -5
13.
Dvůr Králové n.L.
15 3 6 6 22:23 15 -9
14.
Sparta Kutná Hora
15 3 5 7 20:44 14 -7
15.
SK Tochovice
15 2 6 7 21:35 12 -9
16.
FK Náchod
15 3 3 9 11:30 12 -12
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
TJ Sokol Řepov
13 10 2 1 55:17 32 14
2.
SK Benátky B
13 10 2 1 46:10 32 14
3.
TJ Sokol Březno
13 9 1 3 55:22 28 10
4.
SK Bělá p.Bezdězem
13 9 0 4 40:16 27 6
5.
Akuma MB
13 8 3 2 38:18 27 6
6.
TJ Sokol Kosořice
13 7 2 4 28:20 23 5
7.
Sokol Kněžmost
13 6 1 6 27:28 19 -2
8.
FK Krnsko
13 5 2 6 30:35 17 -4
9.
SK Jizeran Doubrava
13 5 1 7 25:31 16 -2
10.
TJ Kostelní Hlavno
13 4 4 5 20:33 16 -2
11.
Kr. Vrutice
13 4 0 9 26:42 12 -9
12.
SK Dolní Bousov B
13 2 2 9 16:51 8 -13
13.
FK Zdětín
13 2 0 11 19:53 6 -15
14.
FC Mukařov
13 0 0 13 7:56 0 -18
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost:
Konec podzimní části
Zimní přestávka

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci:
Konec podzimní části
Zimní přestávka

U11 Starší přípravka:
Konec podzimní části
Zimní přestávka

U9 Mladší přípravka:
Konec podzimní části
​Zimní přestávka 

U7 Předpřípravka:
Konec podzimní části
​Zimní přestávka