Mladší žáci 7+1

ROZLOSOVÁNÍ - Mladší žáci 7+1 - Okresní přebor, skupina "A" - 2017/2018


PODZIM 2017

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Popis
  2. sobota 02.09.2017 14:30 Kosořice Benátky 2:14 (1:8) detail
  3. sobota 09.09.2017   8:30 Benátky Bezno/Chotětov (SD)  4:1 (2:0) detail
  4. neděle 17.09.2017 14:30 Předměřice Benátky 0:11 (0:6) detail
  5. sobota 23.09.2017   8:30 Benátky K.Hlavno  7:2 (4:0) detail
  1. čtvrtek 28.09.2017   8:30 Benátky Luštěnice  4:3 (2:0) detail
  6. sobota 30.09.2017 14:00 Krnsko Benátky   0:3 kont.  
  7. sobota 07.10.2017   8:30 Benátky Žerčice  3:1 (3:0) detail
  8. sobota 14.10.2017   VOLNO      
  9. středa 25.10.2017 16:30 Benátky Dobrovice 4:1 (2:0) detail


JARO 2018

Kolo Den Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Popis
12. sobota 07.04.2018 13:30 Bezno/Chotětov (SD) Benátky 1:4 (1:0) detail
13. sobota 14.04.2018   8:30 Benátky Předměřice 14:2 (5:1) detail
14. neděle 22.04.2018 10:30 K.Hlavno Benátky 2:8 (1:4) detail
15. sobota 28.04.2018   8:30 Benátky Krnsko 5:2 (2:0) detail
16. neděle 06.05.2018 10:30 Žerčice Benátky 2:8 (1:2) detail
17. sobota 12.05.2018 10:15 VOLNO      
18. sobota 19.05.2018   8:30 Dobrovice Benátky 3:6 (0:5) detail
10. sobota 26.05.2018   8:30 Luštěnice Benátky 4:0 (1:0) detail
11. sobota 02.06.2018   8:30 Benátky Kosořice 4:0 (2:0) detail


o 1. místo - play off

Kolo Den Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Popis
  1. neděle 10.06.2018 10:30 FK Mladá Boleslav Benátky 8:2 (5:1) detail
  2. sobota 16.06.2018 10:30 Benátky FK Mladá Boleslav 11:3 (4:3)  

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FK Kolín
8 7 1 0 36:7 23 8
2.
FK Náchod
8 7 0 1 31:9 21 9
3.
SK Vysoké Mýto
8 6 1 1 21:8 19 7
4.
FK Velké Hamry z.s.
8 6 1 1 19:9 19 4
5.
SK Kosmonosy
8 5 0 3 23:20 15 3
6.
SK Benátky
8 4 1 3 23:17 13 1
7.
SK Poříčany
8 3 2 3 12:10 12 -3
8.
Dvůr Králové n.L.
8 3 2 3 16:14 12 -3
9.
FK Čáslav
8 2 3 3 15:18 12 -6
10.
FC Hlinsko
8 3 1 4 7:12 11 -4
11.
MFK Trutnov
8 2 1 5 12:17 7 -8
12.
FK Letohrad
8 2 1 5 11:17 7 -5
13.
FC Horky n.J.
7 1 2 4 13:19 6 -9
14.
Sparta Kutná Hora
8 2 0 6 12:37 6 -3
15.
TJ Sokol Libiš
7 1 0 6 8:22 3 -9
16.
Polaban Nymburk
8 1 0 7 6:29 3 -6
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FK Zdětín
8 6 1 1 15:8 19 4
2.
Kr. Vrutice
8 6 0 2 23:27 18 3
3.
TJ Sokol Březno
7 5 1 1 24:10 16 10
4.
TJ Sokol Řepov
8 5 1 2 22:11 16 4
5.
SK Bělá p.Bezdězem
7 4 3 0 19:12 15 6
6.
FC Mukařov
8 4 2 2 27:19 14 2
7.
Akuma MB
8 4 1 3 32:15 13 1
8.
SK Benátky B
8 3 1 4 19:18 10 -5
9.
Sokol Kněžmost
8 3 0 5 14:19 9 0
10.
TJ Sokol Kosořice
8 1 4 3 12:18 7 -5
11.
SK Dolní Bousov B
8 2 1 5 12:22 7 -5
12.
FK Krnsko
8 2 1 5 19:32 7 -8
13.
SK Jizeran Doubrava
8 1 1 6 9:16 4 -8
14.
TJ ZD Kostelní Hlavno
8 0 1 7 12:32 1 -8
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost
soutěž přerušena

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci
soutěž přerušena

U11 Starší přípravka
soutěž přerušena

U9 Mladší přípravka
konec podzimn části