Mladší žáci U13

ROZLOSOVÁNÍ - Mladší žáci 7+1 - Krajský přebor, skupina "B" - 2020/2021


PODZIM 2020

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek
  2. sobota 29.08.2020 10:40 Benátky Kunice 2:12 (0:6)
16. středa 02.09.2020 17:40 Kutná Hora Benátky 12:0 (9:0)
  1. středa 09.092020 18:40 Boh. Poděbrady Benátky 7:3 (3:2)
  4. sobota 12.09.2020 10:40 Benátky Pš.Mělník 3:6 (1:2)
  3. středa 16.09.2020 18:10 FC Mělník Benátky 3:6 (2:2)
  5. neděle 20.09.2020 11:40 Jesenice Benátky 2:5 (0:1)
  7. sobota 03.10.2020 11:55 Pol. Nymburk Benátky 6:0 (4:0)
  8. sobota 10.10.2020   VOLNÝ LOS    
  6. středa 14.10.2020 18:10 Benátky Čelákovice  


JARO 2021

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek
  9. sobota 27.02.2021 10:40 Benátky Ostrá  
17. středa 03.03.2021 18:10 Benátky Zeleneč  
10. so./ne.     Kosmonosy Benátky  
11. sobota 13.03.2021 10:40 Benátky Český Brod  
18. středa 17.03.2021 18:10 Benátky Boh. Poděbrady  
12. so./ne.     FT Academy Benátky  
13. sobota 27.03.2021 10:40 Benátky Brand./St.Bol.  
19. středa 31.03.2021   Kunice Benátky  
14. so./ne.     AFK Pečky Benátky  
15. sobota 10.04.2021 10:40 Benátky Vyžlovka  
20. středa 14.04.2021 18:10 Benátky FC Mělník  
22.. sobota 17.04.2021 10:40 Benátky Jesenice  
23. so./ne.     Čelákovice Benátky  
21. středa 28.04.2021   Pš.Mělník Benátky  
24. sobota 01.05.2021 10:40 Benátky Pol. Nymburk  
25. sobota 08.05.2021   VOLNÝ LOS    
32. středa 12.05.2021   Vyžlovka Benátky  
26. so./ne.     Ostrá Benátky  
27.. sobota 22.05.2021 10:40 Benátky Kosmonosy  
33. středa 26.05.2021 18:10 Benátky Kutná Hora  
28. so./ne.     Český Brod Benátky  
29 sobota 05.06.2021 10:40 Benátky FT Acedemy  
34. středa 09.06.2021   Zeleneč Benátky  
30. so./ne.     Brand./St.Bol. Benátky  
31. sobota 19.06.2021 10:40 Benátky AFK Pečky  
poř. středa 23.06.2021        
poř. sobota 26.06.2021        


Pozn.: červeně - odložená kola z podzimní části soutěže.  


Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FK Kolín
8 7 1 0 36:7 23 8
2.
FK Náchod
8 7 0 1 31:9 21 9
3.
SK Vysoké Mýto
8 6 1 1 21:8 19 7
4.
FK Velké Hamry z.s.
8 6 1 1 19:9 19 4
5.
SK Kosmonosy
8 5 0 3 23:20 15 3
6.
SK Benátky
8 4 1 3 23:17 13 1
7.
SK Poříčany
8 3 2 3 12:10 12 -3
8.
Dvůr Králové n.L.
8 3 2 3 16:14 12 -3
9.
FK Čáslav
8 2 3 3 15:18 12 -6
10.
FC Hlinsko
9 3 1 5 7:62 11 -7
11.
MFK Trutnov
8 2 1 5 12:17 7 -8
12.
FK Letohrad
8 2 1 5 11:17 7 -5
13.
Polaban Nymburk
9 2 0 7 56:29 6 -3
14.
FC Horky n.J.
7 1 2 4 13:19 6 -9
15.
Sparta Kutná Hora
8 2 0 6 12:37 6 -3
16.
TJ Sokol Libiš
7 1 0 6 8:22 3 -9
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FK Zdětín
8 6 1 1 15:8 19 4
2.
Kr. Vrutice
8 6 0 2 23:27 18 3
3.
TJ Sokol Březno
7 5 1 1 24:10 16 10
4.
TJ Sokol Řepov
8 5 1 2 22:11 16 4
5.
SK Bělá p.Bezdězem
7 4 3 0 19:12 15 6
6.
FC Mukařov
8 4 2 2 27:19 14 2
7.
Akuma MB
8 4 1 3 32:15 13 1
8.
SK Benátky B
8 3 1 4 19:18 10 -5
9.
Sokol Kněžmost
8 3 0 5 14:19 9 0
10.
TJ Sokol Kosořice
8 1 4 3 12:18 7 -5
11.
SK Dolní Bousov B
8 2 1 5 12:22 7 -5
12.
FK Krnsko
8 2 1 5 19:32 7 -8
13.
SK Jizeran Doubrava
8 1 1 6 9:16 4 -8
14.
TJ ZD Kostelní Hlavno
8 0 1 7 12:32 1 -8
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost
Zimní přestávka.

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci
Zimní přestávka.

U11 Starší přípravka
Zimní přestávka.

U9 Mladší přípravka
Zimní přestávka.