Starší žáci

ROZLOSOVÁNÍ - Starší žáci - Krajský přebor, skupina "B" - 2018/2019


PODZIM 2018

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Popis
  1. čtvrtek 06.09.2018 16:30 Boh.Poděbrady Benátky 1:2 (0:0) článek
  3. sobota 08.09.2018 13:00 Kutná Hora Benátky 2:2 (1:0) článek
  2. čtvrtek 13.09.2018 17:00 Benátky AFK Pečky 4:1 (3:0) článek
  4. sobota 15.09.2018    VOLNÝ LOS      
  5. neděle 23.09.2018 10:15 Kosmonosy Benátky 1:2 (0:1) článek
  6. středa 03.10.2018 17:00 Benátky Zeleneč 1:5 (0:1) článek
  7. neděle 07.10.2018 09:30 Čelákovice Benátky 6:1 (2:1) článek
  8. sobota 13.10.2018 08:30 Benátky FC Mělník 3:7 (1:3) článek
  9. neděle 21.10.2018 10:15 Brand./St.Bol. Benátky 5:0 (2:0)  
10. sobota 27.10.2018 08:30 Benátky Český Brod 4:2 (1:0) článek
11. sobota 03.11.2018 09:30 Pš.Mělník Benátky 1:2 (1:1) článek
21. neděle 11.11.2018 09:30 Český Brod Benátky 0:2 (0:0) článek
22. neděle 25.11.2018 09:30 Benátky Pš.Mělník 5:0 (4:0)  


JARO 2019

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Popis
 19. středa 20.03.2019 17:00 FC Mělník Benátky 7:1 (3:0)  
 13. sobota 30.03.2019 10:15 AFK Pečky Benátky 5:2 (3:0)  
 14. sobota 06.04.2019 08:30 Benátky Kutná Hora 10:2 (8:0)  
 12. čtvrtek 11.04.2019 16:30 Benátky Boh.Poděbrady 3:3 (3:0)  
 15. sobota 13.04.2019   VOLNÝ LOS      
 16. sobota 20.04.2019 08:30 Benátky Kosmonosy 0:2 (0:2)  
 17. sobota 27.04.2019 09:30 Zeleneč Benátky 2:0 (1:0)  
 20. středa 01.05.2019 08:30 Benátky Brand./St.Bol. 0:3 (0:2)  
 18. sobota 04.05.2019 08:30 Benátky Čelákovice 1:3 (0:1)  
 N1. sobota 11.05.2019 09:30 Benátky AFK Pečky 3:3 (2:2)  
 N2. sobota 18.05.2019 08:30 Benátky Dobříš 2:7 (1:3)  
 N3. úterý 28.05.2019 16:30 Benátky Říčany 3:3 (1:1)  
 N4. sobota 01.06.2019 10:15 AFK Pečky Benátky 0:0 (0:0)  
 N5. neděle 09.06.2019 10:15 Dobříš Benátky 6:2 (3:0)  
 N6. sobota 15.06.2019 10:15 Říčany Benátky 0:3 (0:2)  

 

Po skončení základní části (2 skupiny o 12, resp. 11 družstvy) se vytvoří 6 výkonnostních skupin po 4 družstvech (A-skupina o 1. až 4.místo : družstva na 1. a 2. místě ve skupinách základní části, B-skupina o 5. až 8.místo : družstva na 3. a 4. místě ve skupinách základní části atd.). Nadstavbová část se v těchto skupinách odehraje systémem každý s každým dvoukolově (tj. celkem 6 kol v termínech dle Termínové listiny pro jarní část soutěžního ročníku 18/19). Konečné pořadí KP bude vytvořeno podle umístění ve skupinách nadstavbové části soutěže. 


Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
29 20 3 6 134:131 63 21
2.
FK Letohrad
30 18 5 7 144:39 60 6
3.
SK Benátky
29 14 6 9 414:59 51 0
4.
FK Náchod
29 12 7 10 68:60 45 -9
5.
FC Horky n.J.
24 14 2 8 219:52 44 8
6.
FK Velké Hamry
25 12 6 7 95:42 44 -4
7.
Dvůr Králové n.L.
26 12 5 9 104:52 43 -2
8.
MFK Trutnov
22 12 0 10 152:46 36 9
9.
FK Kolín
29 10 3 16 60:727 36 -12
10.
SS Ostrá
25 9 5 11 104:123 32 -13
11.
Sparta Kutná Hora
25 9 4 12 155:51 31 -11
12.
TJ Sokol Libiš
25 10 1 14 87:125 31 -8
13.
FK Čáslav
24 7 6 11 48:65 30 -6
14.
SK Poříčany
22 7 1 14 54:68 23 -7
15.
Polaban Nymburk
24 6 3 15 87:129 23 -16
16.
FC Hlinsko
28 6 3 19 34:190 23 -28
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
Sokol Kněžmost
13 8 2 3 29:21 26 5
2.
TJ Sokol Řepov
13 8 1 4 48:27 25 7
3.
TJ Sokol Březno
13 8 1 4 38:20 25 7
4.
SK Bělá p.Bezdězem
13 7 3 3 35:31 24 6
5.
FK Zdětín
13 5 5 3 23:22 20 -1
6.
SK Jizeran Doubrava
13 6 2 5 31:31 20 2
7.
Akuma MB
13 6 2 5 20:23 20 -1
8.
SK Benátky B
13 6 1 6 28:26 19 1
9.
FK Krnsko
13 6 1 6 32:36 19 1
10.
Kr. Vrutice
13 4 4 5 44:46 16 -5
11.
TJ Sokol Kosořice
13 4 3 6 32:28 15 -6
12.
SK Dolní Bousov B
13 3 3 7 21:32 12 -9
13.
TJ ZD Kostelní Hlavno
13 3 2 8 29:37 11 -10
14.
FC Mukařov
13 1 2 10 24:54 5 -13
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost
Tréninky každé pondělístředu
a pátek od 16:30 hodin.

U15 St.žáci
Tréninky každé pondělí a středu
od 15:00 hodin.

U13 Ml.žáci

Tréninky každé úterý od 17:30 h.
čtvrtek od 16:00 hodin.

U11 Starší přípravka
Tréninky každé úterý a pátek
od 16:00 hodin.

U9 Mladší přípravka
Tréninky každé úterý a pátek
od 16:00 hodin.