Starší žáci

ROZLOSOVÁNÍ - Starší žáci - I.A třída, skupina "B"

Kolo Den Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Popis
  2. sobota 02.09.2017 10:15 Sázava Benátky 3:5 (0:3) detail
  3. sobota 09.09.2017 10:15 Benátky Mn.Hradiště 8:0 (5:0) detail
  4. sobota 16.09.2017 10:00 Jestřabí Lhota Benátky 1:5 (1:3) detail
  1. středa 20.09.2017 18:00 Benátky Zeleneč 0:0 (0:0) detail
  5. sobota 23.09.2017 10:15 Benátky Straky 5:0 (2:0) detail
  6. sobota 30.09.2017 10:15 Velký Osek Benátky 0:1 (0:1) detail
  7. sobota 07.10.2017 10:15 Benátky Vrdy 2:1 (0:1) detail
  8. sobota 14.10.2017 10:15 SKP MB Benátky 1:10 (0:5) detail
  9. sobota 21.10.2017    VOLNO      
10. sobota 28.10.2017   9:30 Velim Benátky 1:0 (1:0) detail
11. sobota 04.11.2017 10:15 Benátky Dobrovice 6:2 (6:1) detail

Mužstvo "A"

#Celková tabulka Z V R P Skóre B +/-
1.
MFK Chrudim
17 14 2 1 45:9 45 18
2.
Loko Vltavín
17 11 3 3 34:18 38 11
3.
SK Zápy
17 10 3 4 32:28 33 6
4.
FK Králův Dvůr
17 9 3 5 27:26 33 6
5.
Jiskra Domažlice
17 9 3 5 45:27 32 5
6.
Slavoj Vyšehrad
17 7 4 6 30:30 29 2
7.
FK Dobrovice
17 8 2 7 26:19 28 1
8.
FK TJ Štěchovice
17 8 3 6 32:35 27 3
9.
FC Písek
17 7 4 6 33:21 26 2
10.
SK Viktorie Jirny
17 8 2 7 24:25 26 2
11.
Jiskra Ústí n.Orlicí
17 6 4 7 18:25 24 0
12.
SK Převýšov
17 4 7 6 31:32 21 -3
13.
SK Sokol Brozany
17 6 2 9 32:39 21 -3
14.
FK Litoměřicko
17 5 4 8 21:31 21 -3
15.
SK Benátky
17 4 4 9 21:32 19 -8
16.
SK Benešov
17 4 4 9 13:23 18 -9
17.
Sokol Čížová
17 1 5 11 15:34 10 -14
18.
Polaban Nymburk
17 1 3 13 9:34 8 -16
Mužstvo B

Mužstvo "B"

#Celková tabulka Z V R P Skóre B +/-
1.
AFK Libčice
13 9 2 2 54:22 30 6
2.
SK Dolní Bousov
13 9 1 3 40:19 29 8
3.
TJ Nelahozeves
13 9 1 3 25:14 28 7
4.
TJ Sokol Holubice
13 7 3 3 35:21 26 -1
5.
AFK Eletis Lužec
13 7 1 5 35:19 22 1
6.
TJ Byšice
13 5 4 4 28:27 22 -2
7.
FK Dobrovice B
13 7 0 6 35:37 21 0
8.
FK Stará Boleslav
13 5 2 6 30:36 18 -3
9.
SK Benátky B
13 6 0 7 18:27 18 0
10.
FK Neratovice B
13 3 6 4 15:18 17 -13
11.
SK Vojkovice
13 4 2 7 19:23 16 -5
12.
FC Mělník
13 4 1 8 18:31 13 -8
13.
TJ Sokol Tišice
13 2 3 8 16:40 9 -15
14.
SK Mn.Hradiště B
13 0 2 11 12:48 4 -17
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

Dorost - 7. místo
po podzimní části

St.žáci - 2. místo
po podzimní části

Ml.žáci 7+1 - 1. místo
po podzimní části​

St.přípravka 2007/08
konec podzimní části

Ml.přípravka 2009/10
​konec podzimní části