Starší žáci U15

ROZLOSOVÁNÍ - Starší žáci - Krajský přebor, skupina "B" - 2020/2021


PODZIM 2020

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek
  2. sobota 29.08.2020 09:00 Benátky Kunice 0:5 (0:3)
16. středa 02.09.2020 16:00 Kutná Hora Benátky 2:3 (2:1)
  1. středa 09.09.2020 17:00 Boh. Poděbrady Benátky 0:2 (0:2)
  4. sobota 12.09.2020 09:00 Benátky Pš.Mělník 1:1 (0:1)
  3. středa 16.09.2020 16:30 FC Mělník Benátky 3:9 (2:3)
  5. neděle 20.09.2020 10:00 Jesenice Benátky 2:3 (1:2)
  6. sobota 26.09.2020 09:00 Benátky Čelákovice  
  7. sobota 03.10.2020 10:15 Pol. Nymburk Benátky  
  8. sobota 10.10.2020   VOLNÝ LOS    
  9. sobota 17.10.2020 09:00 Benátky Ostrá  
10. neděle 25.10.2020 10:15 Kosmonosy Benátky  
17. středa 28.10.2020 09:00 Benátky Zeleneč  
11. sobota 31.10.2020 09:00 Benátky Český Brod  
12. sobota 07.11.2020 10:15 FT Academy Benátky  
13. sobota 14.11.2020 09:00 Benátky Brand./St.Bol.  
34. úterý 17.11.2020 09:30 Zeleneč Benátky  
14. neděle 22.11.2020 10:15 AFK Pečky Benátky  
15. sobota 28.11.2020 09:00 Benátky Vyžlovka  

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FK Kolín
5 4 1 0 20:6 14 8
2.
FK Velké Hamry z.s.
5 4 1 0 13:4 13 4
3.
FK Náchod
5 4 0 1 21:8 12 3
4.
SK Vysoké Mýto
5 4 0 1 16:6 12 6
5.
SK Kosmonosy
5 4 0 1 17:14 12 3
6.
SK Poříčany
5 3 0 2 9:5 9 0
7.
FK Čáslav
5 2 1 2 11:11 8 2
8.
Dvůr Králové n.L.
5 2 1 2 6:8 8 -1
9.
SK Benátky
5 2 1 2 13:10 7 1
10.
FC Hlinsko
5 2 0 3 4:7 6 -3
11.
FK Letohrad
5 2 0 3 9:13 6 0
12.
FC Horky n.J.
5 0 2 3 7:12 3 -6
13.
TJ Sokol Libiš
5 1 0 4 8:13 3 -6
14.
Polaban Nymburk
5 1 0 4 5:13 3 -3
15.
Sparta Kutná Hora
5 1 0 4 6:27 3 -3
16.
MFK Trutnov
5 0 1 4 5:13 1 -8
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FK Zdětín
5 4 0 1 11:6 12 3
2.
Kr. Vrutice
5 4 0 1 14:16 12 3
3.
SK Bělá p.Bezdězem
5 3 2 0 13:9 11 5
4.
TJ Sokol Březno
5 3 1 1 17:6 10 4
5.
TJ Sokol Řepov
5 3 0 2 13:7 9 3
6.
Sokol Kněžmost
5 3 0 2 10:8 9 3
7.
FC Mukařov
5 2 2 1 17:13 8 2
8.
Akuma MB
5 2 1 2 15:10 7 -2
9.
SK Benátky B
5 2 0 3 11:11 6 -3
10.
TJ Sokol Kosořice
5 1 3 1 10:12 6 -3
11.
SK Dolní Bousov B
5 2 0 3 9:13 6 -3
12.
FK Krnsko
5 1 0 4 11:20 3 -6
13.
TJ ZD Kostelní Hlavno
5 0 1 4 8:21 1 -5
14.
SK Jizeran Doubrava
5 0 0 5 2:9 0 -6
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost - 6. kolo:
Akuma MB - Benátky
neděle 27.9. v 10:15 hod.

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci - 6. kolo:
Benátky - Čelákovice
sobota 26.9. v 9:00 / 10:40 h.

U11 Starší přípravka - 6. kolo:
Benátky - FK MB
sobota 26.9. ve 12:30 hod.

U9 Mladší přípravka - 3 turnaj:
v Benátkách
neděle 4.10. v 9:00 hod.
(Předměřice, Chotětov, Benátky, K. Hlavno)


Anketa

Na jakou událost dorazíte ve čtvrtek 24.9. v rámci oslav 100 let založení klubu?


26 (30%)

15 (17%)

11 (13%)

10 (11%)

26 (30%)

Hlasování bylo ukončeno.