Archív - sezóna 2016/2017

Tabulka dorostu I.A třídy, skupina "B" 2016/2017

KoloDatumDomacíHostéVýsledekPopis
1Středa 28. 9. 2016 10:00BenátkyPšovka Mělník3:0 (2:0) 
2Pátek 28. 10. 2016 10:15KlecanyBenátky2:0 (0:0) 
3Sobota 27. 8. 2016 10:00BenátkyZeleneč0:2 (0:1) 
4Neděle 4. 9. 2016 10:30DobroviceBenátky1:2 (1:0) 
5Sobota 10. 9. 2016 10:00BenátkyBělá p/B.9:4 (4:1) 
6Neděle 18. 9. 2016 10:15TJ KlíčanyBenátky4:5 (1:4) 
7Sobota 24. 9. 2016 10:00BenátkyChotětov6:1 (4:1) 
8Neděle 2. 10. 2016 10:15FK LoučeňBenátky0:6 (0:4) 
9Sobota 8. 10. 2016 10:00BenátkyFK Brandýs4:0 (3:0) 
10Neděle 16. 10. 2016 11:00SK Bakov n/JBenátky2:2 (1:1) 
11Sobota 22. 10. 2016 10:00BenátkyV.Boreksoupeř se odhlásil 
12Sobota 29. 10. 2016 12:00D.BousovBenátky2:3 (2:2) 
13Sobota 5. 11. 2016 10:00BenátkyLuštěnice3:2 (1:1) 
14Neděle 13. 11. 2016 10:15TJ Sokol LibišBenátky4:0 (3:0) 
16Neděle 12. 3. 2017 10:15Pšovka MělníkBenátky3:4 (1:3) 
17Sobota 18. 3. 2017 10:00BenátkyKlecany2:0 (2:0) 
18Neděle 26. 3. 2017 10:15ZelenečBenátky2:1 (0:0) 
19Sobota 1. 4. 2017 10:00BenátkyDobrovice1:4 (0:2) 
20Neděle 9. 4. 2017 10:00Bělá p/B.Benátky3:1 (1:1) 
21Sobota 15. 4. 2017 10:00BenátkyTJ Klíčany3:2 (2:0) 
22Sobota 22. 4. 2017 10:00ChotětovBenátky4:2 (3:1) 
23Sobota 29. 4. 2017 10:00BenátkyFK Loučeň2:0 (0:0) 
24Neděle 7. 5. 2017 10:15FK BrandýsBenátky5:0 (2:0) 
25Sobota 13. 5. 2017 10:00BenátkySK Bakov n/J2:5 (1:3) 
26Neděle 21. 5. 2017 13:30V.BorekBenátkysoupeř se odhlásil 
27Sobota 27. 5. 2017 10:00BenátkyD.Bousov1:2 (1:1) 
28Neděle 4. 6. 2017 10:15LuštěniceBenátky5:1 (2:0) 
29Sobota 10. 6. 2017 10:00BenátkyTJ Sokol Libiš5:0 (3:0) 



Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
Dvůr Králové n.L.
0 0 0 0 0:0 0 0
2.
Sparta Kutná Hora
0 0 0 0 0:0 0 0
3.
SK Poříčany
0 0 0 0 0:0 0 0
4.
FC Hlinsko
0 0 0 0 0:0 0 0
5.
TJ Sokol Libiš
0 0 0 0 0:0 0 0
6.
Polaban Nymburk
0 0 0 0 0:0 0 0
7.
Sportovní sdružení Ostrá
0 0 0 0 0:0 0 0
8.
FK Kolín
0 0 0 0 0:0 0 0
9.
FK Čáslav
0 0 0 0 0:0 0 0
10.
SK Benátky
0 0 0 0 0:0 0 0
11.
MFK Trutnov
0 0 0 0 0:0 0 0
12.
SK Vysoké Mýto
0 0 0 0 0:0 0 0
13.
FK Náchod
0 0 0 0 0:0 0 0
14.
FK Velké Hamry
0 0 0 0 0:0 0 0
15.
FC Horky n.J.
0 0 0 0 0:0 0 0
16.
FK Letohrad
0 0 0 0 0:0 0 0
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FC Mělník
24 15 1 8 58:47 47 11
2.
AFK Libčice
24 14 3 7 72:44 46 10
3.
TJ Sokol Chotětov
24 13 4 7 61:43 46 10
4.
FK Dobrovice B
24 13 5 6 81:53 45 9
5.
TJ Sokol Holubice
24 11 5 8 66:60 40 4
6.
FK Vysoká
24 11 3 10 68:66 37 1
7.
AFK Eletis Lužec
24 9 5 10 48:61 36 0
8.
SK Bakov n.J.
24 11 1 12 44:51 35 -1
9.
AFK Milovice
24 8 5 11 59:61 32 -4
10.
SS Ostrá B
24 8 6 10 68:61 31 -5
11.
FK Stará Boleslav
24 9 2 13 55:67 31 -5
12.
TJ Byšice
24 8 4 12 46:51 30 -6
13.
SK Vojkovice
24 2 4 18 26:87 12 -24
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost
Začátek letní přípravy
pondělí 22.7. v 17:00 hodin

U15 St.žáci
Letní přestávka

U13 Ml. žáci
Letní přestávka

U11 Starší přípravka
Letní přestávka

U09 Mladší přípravka
Letní přestávka