Dorost

ROZLOSOVÁNÍ - I.A třída Dorostu - skupina "B" - 2017/2018


PODZIM 2017

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Popis
  1. neděle 27.08.2017 10:15  Luštěnice  Benátky 9:5 (4:2) detail
  2. sobota 02.09.2017 10:15  Benátky  Libiš 3:2 (1:1) detail
  3. sobota 09.09.2017 14:00  D.Bousov  Benátky 3:0 (1:0) detail
  4. sobota 16.09.2017 10:15  Benátky  Velvary 4:3 (2:1) detail
  5. sobota 23.09.2017 10:15  Klecany  Benátky 3:5 (1:2) detail
  6. sobota 30.09.2017 10:15  Benátky  Pš.Mělník 0:3 (0:1) detail
  7. neděle 08.10.2017 11:00  Bakov n/J.  Benátky 6:2 (4:2) detail
  8. sobota 14.10.2017 10:15  Benátky  Horky n/J. 6:4 (2:1) detail
  9. neděle 22.10.2017 10:15  Kralupy  Benátky 2:3 (0:2) detail
10. sobota 28.10.2017 10:15  Benátky  Bělá p/B. 3:2 (2:1) detail
11. sobota 04.11.2017 10:00  Chotětov  Benátky 2:4 (2:2) detail
12. sobota 11.11.2017 10:30  Dobrovice  Benátky 1:0 (1:0) detail
13. sobota 18.11.2017 10:15  Benátky  Klíčany 3:8 (2:6) detail


JARO 2018

Kolo Den Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Popis
14. sobota 24.03.2018 10:15  Benátky  Luštěnice 3:2 (2:2) detail
15. sobota 31.03.2018 10:15  Libiš  Benátky 2:1 (2:0) detail
16. sobota 07.04.2018 10:15  Benátky  D.Bousov 3:3 (0:3) detail
17. sobota 14.04.2018 10:15  Velvary  Benátky 4:2 (3:0) detail
18. sobota 21.04.2018 10:15  Benátky  Klecany 2:2 (1:0) detail
19. neděle 29.04.2018 10:15  Pš.Mělník  Benátky 3:1 (1:0) detail
20. sobota 05.05.2018 10:15  Benátky  Bakov n/J. 5:2 (4:2) detail
21. neděle 13.05.2018 11:30  Horky n/J.  Benátky 1:5 (0:2) detail
22. sobota 19.05.2018 10:15  Benátky  Kralupy 7:2 (2:2) detail
23. neděle 27.05.2018 10:00  Bělá p/B.  Benátky 10:3 (6:3) detail
24. sobota 02.06.2018 10:15  Benátky  Chotětov 5:2 (2:2) detail
25. sobota 09.06.2018 10:15  Benátky  Dobrovice 1:1 (1:0) detail
26. neděle 17.06.2018 11:15  Klíčany  Benátky 3:1 (2:1) detail

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

#Celková tabulka Z V R P Skóre B +/-
1.
MFK Chrudim
34 22 8 4 89:26 80 29
2.
Loko Vltavín
34 20 9 5 69:40 75 24
3.
SK Zápy
34 20 6 8 57:39 68 17
4.
Jiskra Domažlice
34 17 6 11 92:58 61 10
5.
SK Benešov
34 14 10 10 50:41 56 5
6.
SK Viktorie Jirny
34 16 7 11 49:44 55 4
7.
FK TJ Štěchovice
34 14 10 10 63:68 55 4
8.
FC Písek
34 13 10 11 58:44 54 3
9.
SK Převýšov
34 13 11 10 60:53 54 3
10.
FK Králův Dvůr
34 14 7 13 52:57 53 2
11.
Jiskra Ústí n.Orlicí
34 12 11 11 39:48 53 2
12.
FK Litoměřicko
34 10 11 13 47:59 48 -3
13.
FK Dobrovice
34 13 4 17 47:44 46 -5
14.
Slavoj Vyšehrad
34 11 6 17 54:59 44 -7
15.
SK Sokol Brozany
34 10 8 16 58:72 43 -8
16.
SK Benátky
34 8 11 15 48:62 41 -10
17.
Sokol Čížová
34 2 8 24 33:88 17 -34
18.
Polaban Nymburk
34 2 7 25 18:81 15 -36
Mužstvo B

Mužstvo "B"

#Celková tabulka Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Dolní Bousov
24 17 3 4 86:36 55 13
2.
TJ Nelahozeves
24 17 2 5 55:22 54 12
3.
AFK Libčice
24 15 4 5 78:43 51 9
4.
TJ Sokol Holubice
24 10 6 8 68:50 40 -8
5.
SK Benátky B
24 13 0 11 41:45 39 3
6.
FK Stará Boleslav
24 10 3 11 64:70 35 -4
7.
TJ Byšice
24 8 6 10 42:49 35 -4
8.
FK Neratovice B
24 8 8 8 36:39 34 -14
9.
FC Mělník
24 9 4 11 40:50 33 -9
10.
SK Vojkovice
24 8 3 13 33:44 30 -9
11.
FK Dobrovice B
24 8 3 13 52:68 28 -14
12.
AFK Eletis Lužec
24 8 2 14 46:64 26 -10
13.
TJ Sokol Tišice
24 2 2 20 29:87 8 -31
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

Dorost
konec soutěže 

St.žáci
konec soutěže 

Ml.žáci 7+1
konec soutěže 

St.přípravka 2007/08
konec soutěže

Ml.přípravka 2009/10
konec soutěže