Dorost

ROZLOSOVÁNÍ - I.A třída Dorostu - skupina "B" - 2018/2019


PODZIM 2018

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Popis
  1. sobota 25.08.2018 10:15 Benátky Čelákovice 3:2 (2:1) článek
  2. neděle 02.09.2018 10:15 Bělá p/B. Benátky 3:4 (1:3) článek
  3. sobota 08.09.2018 10:15 Benátky Bakov n/J. 4:2 (1:1) článek
  4. neděle 16.09.2018 10:15 Brandýs n/L. Benátky 3:4 (1:3) článek
  5. sobota 22.09.2018 10:15 Benátky Kostomlaty 2:0 (1:0) článek
  6. sobota 29.09.2018 10:15 D.Bousov Benátky 1:6 (1:2) článek
  7. sobota 06.10.2018 10:15 Benátky Zeleneč 3:1 (0:0) článek
  8. sobota 13.10.2018    VOLNÝ LOS      
  9. sobota 20.10.2018 10:15 Benátky Dobrovice 4:0 (1:0) článek
10. sobota 27.10.2018 10:15 Benátky Akuma MB 4:0 (4:0) článek
11. sobota 03.11.2018 10:15 Libiš Benátky 0:0 (0:0) článek
12. sobota 10.11.2018 10:15 Benátky Mn.Hradiště 4:1 (1:1) článek
13. středa 01.05.2019 10:15 Křinec Benátky odloženo  


JARO 2019

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Popis
 14. sobota 23.03.2019 10:15 Čelákovice Benátky 0:3 (0:1) článek
 15. sobota 30.03.2019 10:15 Benátky Bělá p/B. 3:2 (0:2) článek
 16. neděle 07.04.2019 11:00 Bakov n/J. Benátky 1:5 (0:2) článek
 17. sobota 13.04.2019 10:15 Benátky Brandýs n/L. 3:0 (3:0) článek
 18. sobota 20.04.2019 10:15 Kostomlaty Benátky 2:8 (0:5)  
 19. sobota 27.04.2019 10:15 Benátky D.Bousov    
 20. neděle 05.05.2019 10:15 Zeleneč Benátky    
 21. sobota 11.05.2019    VOLNÝ LOS      
 22. sobota 18.05.2019 10:30 Dobrovice Benátky    
 23. neděle 26.05.2019 10:15 Akuma MB Benátky    
 24. sobota 01.06.2019 10:15 Benátky Libiš    
 25. neděle 09.06.2019 10:15 Mn.Hradiště Benátky    
 26. sobota 15.06.2019 10:15 Benátky Křinec    

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
Jiskra Mšeno
19 13 2 4 52:22 41 11
2.
FK Pardubice B
20 10 5 5 36:19 38 8
3.
FK Čáslav
20 6 10 4 35:25 36 6
4.
FK Přepeře
19 10 3 6 37:28 34 4
5.
SK Benátky
19 10 3 6 31:23 34 7
6.
FK Velké Hamry
20 8 5 7 34:38 32 5
7.
FK Kolín
20 5 9 6 24:24 30 -3
8.
FC Horky n.J.
20 7 6 7 28:27 29 -1
9.
MFK Trutnov
19 7 5 7 36:40 29 2
10.
SK Český Brod
21 7 4 10 28:25 27 -9
11.
Dvůr Králové n.L.
19 7 4 8 25:24 27 0
12.
SK Slatiňany
21 8 3 10 34:43 27 0
13.
SK Vysoké Mýto
20 5 8 7 28:29 26 -4
14.
FK Náchod
20 6 3 11 23:45 23 -7
15.
FK Turnov
21 3 4 14 14:53 14 -19
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FC Mělník
16 11 1 4 39:27 35 8
2.
FK Dobrovice B
17 10 3 4 57:39 33 6
3.
TJ Sokol Holubice
17 9 3 5 48:39 31 -2
4.
TJ Sokol Chotětov
16 8 3 5 35:25 29 -1
5.
SS Ostrá B
17 7 5 5 51:41 27 -6
6.
AFK Libčice
16 8 1 7 44:34 26 -1
7.
FK Vysoká
17 7 3 7 46:44 25 1
8.
AFK Eletis Lužec
17 6 4 7 33:42 25 -5
9.
SK Bakov n.J.
16 7 1 8 27:34 23 -1
10.
AFK Milovice
17 5 4 8 40:39 21 -12
11.
TJ Byšice
16 5 4 7 32:37 21 -9
12.
FK Stará Boleslav
17 5 2 10 35:49 19 -8
13.
SK Vojkovice
17 1 4 12 14:49 9 -27
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

Dorost - 18. kolo:
Kostomlaty - SK Benátky
sobota 20.4. v 10:15 hod.

St.žáci / Ml. žáci - 16. kolo:
SK Benátky - Kosmonosy
sobota 20.4. v 8:30 / 10:10 hod.

St.přípravka "A" - 18. kolo:
SK Benátky - Dlouhá Lhota
středa 24.4. v 17:00 hod.

St.přípravka "B" - 19. kolo:
Akuma MB - SK Benátky
neděle 28.4. v 15:00 hod.

Ml.přípravka 2010/11
Mistrovský turnaj v D.Bousově
neděle 28.4. v 9:00 hod.
(SKP MB, D.Bousov, Benátky, Kněžmost, Sporting MB)