Mužstvo "B"

ROZLOSOVÁNÍ - PRODIET I.B třída, skupina B - 2018/2019


PODZIM 2018

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Popis
  1. neděle 26.08.2018 17:00 Benátky Byšice 0:2 (0:1) detail
  2. sobota 01.09.2018 17:00 Libčice Benátky 2:1 (0:1) detail
  3. neděle 09.09.2018 17:00 Benátky Bakov n/J. 3:2 (0:1) detail
  4. sobota 15.09.2018 17:00 Chotětov Benátky 2:1 (0:0) detail
  5. neděle 23.09.2018 16:30 Benátky FC Mělník 0:1 (0:1) detail
  6. sobota 29.09.2018 16:30 Vysoká Benátky 11:0 (3:0) detail
  7. neděle 07.10.2018 16:00 Benátky Holubice 3:4 (2:2) detail
  8. sobota 13.10.2018 16:00 Milovice Benátky 3:1 (3:0) detail
  9. neděle 21.10.2018 15:30 Benátky Vojkovice 2:3 (2:2) detail
10. neděle 28.10.2018 14:30 Benátky Stará Boleslav 1:3 (0:1) detail
11. neděle 04.11.2018 14:00 Dobrovice "B" Benátky 6:2 (3:0) detail
12. neděle 11.11.2018 14:00 Benátky Ostrá "B" 2:3 (2:2) detail
13. sobota 17.11.2018 13:30 Lužec Benátky 2:4 (0:1) detail


JARO 2019

Po podzimní části odstoupilo "B" mužstvo ze soutěže, jeho výsledky byly anulovány.
V příštím ročníku 2019/2020 má právo startovat o soutěž níž, tedy v Okresním přeboru.

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Popis
 14. sobota 23.03.2019 15:00 Byšice Benátky    
 15. neděle 31.03.2019 16:30 Benátky Libčice    
 16. sobota 06.04.2019 16:30 Bakov n/J. Benátky    
 17. neděle 14.04.2019 16:30 Benátky Chotětov    
 18. sobota 20.04.2019 10:15 FC Mělník Benátky    
 19. neděle 28.04.2019 17:00 Benátky Vysoká    
 20. neděle 05.05.2019 17:00 Holubice Benátky    
 21. neděle 12.05.2019 17:00 Benátky Milovice    
 22. sobota 18.05.2019 17:00 Vojkovice Benátky    
 23. sobota 25.05.2019 10:15 Stará Boleslav Benátky    
 24. neděle 02.06.2019 17:00 Benátky Dobrovice "B"    
 25. neděle 09.06.2019 10:15 Ostrá "B" Benátky    
 26. neděle 16.06.2019 17:00 Benátky Lužec    

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
29 20 3 6 134:131 63 21
2.
FK Letohrad
30 18 5 7 144:39 60 6
3.
SK Benátky
29 14 6 9 414:59 51 0
4.
FK Náchod
29 12 7 10 68:60 45 -9
5.
FC Horky n.J.
24 14 2 8 219:52 44 8
6.
FK Velké Hamry
25 12 6 7 95:42 44 -4
7.
Dvůr Králové n.L.
26 12 5 9 104:52 43 -2
8.
MFK Trutnov
22 12 0 10 152:46 36 9
9.
FK Kolín
29 10 3 16 60:727 36 -12
10.
SS Ostrá
25 9 5 11 104:123 32 -13
11.
Sparta Kutná Hora
25 9 4 12 155:51 31 -11
12.
TJ Sokol Libiš
25 10 1 14 87:125 31 -8
13.
FK Čáslav
24 7 6 11 48:65 30 -6
14.
SK Poříčany
22 7 1 14 54:68 23 -7
15.
Polaban Nymburk
24 6 3 15 87:129 23 -16
16.
FC Hlinsko
28 6 3 19 34:190 23 -28
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
Sokol Kněžmost
13 8 2 3 29:21 26 5
2.
TJ Sokol Řepov
13 8 1 4 48:27 25 7
3.
TJ Sokol Březno
13 8 1 4 38:20 25 7
4.
SK Bělá p.Bezdězem
13 7 3 3 35:31 24 6
5.
FK Zdětín
13 5 5 3 23:22 20 -1
6.
SK Jizeran Doubrava
13 6 2 5 31:31 20 2
7.
Akuma MB
13 6 2 5 20:23 20 -1
8.
SK Benátky B
13 6 1 6 28:26 19 1
9.
FK Krnsko
13 6 1 6 32:36 19 1
10.
Kr. Vrutice
13 4 4 5 44:46 16 -5
11.
TJ Sokol Kosořice
13 4 3 6 32:28 15 -6
12.
SK Dolní Bousov B
13 3 3 7 21:32 12 -9
13.
TJ ZD Kostelní Hlavno
13 3 2 8 29:37 11 -10
14.
FC Mukařov
13 1 2 10 24:54 5 -13
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost
Tréninky každé pondělístředu
a pátek od 16:30 hodin.

U15 St.žáci
Tréninky každé pondělí a středu
od 15:00 hodin.

U13 Ml.žáci

Tréninky každé úterý od 17:30 h.
čtvrtek od 16:00 hodin.

U11 Starší přípravka
Tréninky každé úterý a pátek
od 16:00 hodin.

U9 Mladší přípravka
Tréninky každé úterý a pátek
od 16:00 hodin.