Mužstvo "B"

ROZLOSOVÁNÍ - Okresní přebor - 2019/2020


PODZIM 2019

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Popis
  1. sobota 24.08.2019 17:00 K. Hlavno Benátky 1:2 (0:0) detail
  2. neděle 01.09.2019 14:00 Benátky Akuma MB 1:2 (1:2) detail
  3. sobota 07.09.2019 17:00 Kosořice Benátky 2:3 (1:3) detail
  4. neděle 15.09.2019 16:30 Benátky Krnsko 1:3 (1:0) detail
  5. sobota 21.09.2019 16:30 Bělá p/B. Benátky 2:2 (1:2) detail
  6. sobota 28.09.2019 16:00 Doubrava Benátky 1:3 (1:1) detail
  7. neděle 06.10.2019 14:00 Benátky Březno 1:2 (1:1) detail
  8. neděle 13.10.2019 15:00 Mukařov Benátky 2:8 (0:5) detail
  9. neděle 20.10.2019 15:30 Benátky Řepov 0:4 (0:2) detail
10. sobota 26.10.2019 14:30 Zdětín Benátky 3:2 (2:0) detail
11. neděle 03.11.2019 14:00 Benátky Kněžmost 3:0 (1:0) detail
12. neděle 10.11.2019 14:00 D.Bousov "B" Benátky 0:1 (0:1) detail
13. sobota 16.11.2019 10:15 Benátky Kr.Vrutice 1:4 (0:2) detail


JARO 2020

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Popis
14. sobota 21.03.2020 15:00 Benátky K. Hlavno    
15. sobota 28.03.2020 15:00 Akuma MB Benátky    
16. sobota 04.04.2020 16:30 Benátky Kosořice    
17. sobota 11.04.2020 10:30 Krnsko Benátky    
18. neděle 19.04.2020 17:00 Benátky Bělá p/B.    
19. neděle 26.04.2020 17:00 Benátky Doubrava    
20. neděle 03.05.2020 15:00 Březno Benátky    
21. neděle 10.05.2020 17:00 Benátky Mukařov    
22. sobota 16.05.2020 17:00 Řepov Benátky    
23. neděle 24.05.2020 17:00 Benátky Zdětín    
24. sobota 30.05.2020 17:00 Kněžmost Benátky    
25. neděle 07.06.2020 17:00 Benátky D.Bousov "B"    
26. sobota 13.06.2020 17:00 Kr.Vrutice Benátky    

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
18 13 1 4 42:36 40 16
2.
FK Náchod
17 10 5 2 39:15 37 4
3.
SK Benátky
17 10 3 4 29:17 36 3
4.
FK Kolín
17 9 3 5 34:18 33 3
5.
FC Horky n.J.
18 10 1 7 42:34 31 1
6.
FK Letohrad
18 8 4 6 26:24 29 -7
7.
FK Velké Hamry
16 6 5 5 29:22 25 -8
8.
MFK Trutnov
16 8 0 8 24:35 24 0
9.
Dvůr Králové n.L.
17 6 3 8 33:29 23 -4
10.
SS Ostrá
16 7 2 7 25:21 23 -7
11.
FC Hlinsko
17 6 3 8 27:29 23 -10
12.
FK Čáslav
16 5 5 6 26:31 23 -4
13.
Sparta Kutná Hora
17 5 3 9 26:32 18 -12
14.
TJ Sokol Libiš
16 5 1 10 22:30 16 -8
15.
SK Poříčany
16 3 1 12 19:41 11 -13
16.
Polaban Nymburk
16 2 2 12 12:41 10 -17
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
Sokol Kněžmost
13 8 2 3 29:21 26 5
2.
TJ Sokol Řepov
13 8 1 4 48:27 25 7
3.
TJ Sokol Březno
13 8 1 4 38:20 25 7
4.
SK Bělá p.Bezdězem
13 7 3 3 35:31 24 6
5.
FK Zdětín
13 5 5 3 23:22 20 -1
6.
SK Jizeran Doubrava
13 6 2 5 31:31 20 2
7.
Akuma MB
13 6 2 5 20:23 20 -1
8.
SK Benátky B
13 6 1 6 28:26 19 1
9.
FK Krnsko
13 6 1 6 32:36 19 1
10.
Kr. Vrutice
13 4 4 5 44:46 16 -5
11.
TJ Sokol Kosořice
13 4 3 6 32:28 15 -6
12.
SK Dolní Bousov B
13 3 3 7 21:32 12 -9
13.
TJ ZD Kostelní Hlavno
13 3 2 8 29:37 11 -10
14.
FC Mukařov
13 1 2 10 24:54 5 -13
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost
Soutěž přerušena.

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci
Soutěž přerušena.

U11 Starší přípravka
Soutěž přerušena.

U09 Mladší přípravka
Soutěž přerušena.