Mužstvo "B"

ROZLOSOVÁNÍ - PRODIET I.B třída, skupina B - 2017/2018


PODZIM 2017

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Popis
  1. neděle 27.08.2017 17:00  Holubice  Benátky 2:0 (1:0) detail
  2. neděle 03.09.2017 17:00  Benátky  Mn.Hradiště "B" 4:1 (0:0) detail
  3. sobota 09.09.2017 17:00  D.Bousov  Benátky 4:1 (3:0) detail
  4. neděle 17.09.2017 17:00  Benátky  Byšice 0:1 (0:0) detail
  5. neděle 24.09.2017 16:30  Libčice  Benátky 5:0 (3:0) detail
  6. neděle 01.10.2017 16:00  Benátky  Dobrovice "B" 4:0 (1:0) detail
  7. neděle 08.10.2017 16:00  Tišice  Benátky 0:1 (0:0) detail
  8. neděle 15.10.2017 15:30  Benátky  Vojkovice 1:0 (0:0) detail
  9. sobota 21.10.2017 15:30  Nelahozeves  Benátky 1:0 (0:0) detail
10. neděle 29.10.2017 14:30  Benátky  Lužec 2:1 (1:1) detail
11. sobota 04.11.2017 10:15  Stará Boleslav  Benátky 8:1 (2:1) detail
12. neděle 12.11.2017 14:00  Mělník  Benátky 4:2 (3:0) detail
13. neděle 19.11.2017 13:30  Benátky  Neratovice "B" 2:0 (0:0) detail


JARO 2018

Kolo Den Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Popis
14. neděle 25.03.2018 15:00  Benátky  Holubice 0:3 (0:2) detail
15. sobota 31.03.2018 15:00  Mn.Hradiště "B"  Benátky  soupeř se odhlásil
16. neděle 08.04.2018 16:30  Benátky  D.Bousov 0:4 (0:1) detail
17. sobota 14.04.2018 16:30  Byšice  Benátky 1:3 (0:1) detail
18. neděle 22.04.2018 17:00  Benátky  Libčice    
19. neděle 29.04.2018 17:00  Dobrovice "B"  Benátky    
20. neděle 06.05.2018 17:00  Benátky  Tišice    
21. sobota 12.05.2018 10:30  Vojkovice  Benátky    
22. neděle 20.05.2018 17:00  Benátky  Nelahozeves    
23. neděle 27.05.2018 17:00  Lužec  Benátky    
24. neděle 03.06.2018 17:00  Benátky  Stará Boleslav    
25. neděle 10.06.2018 17:00  Benátky  Mělník    
26. neděle 17.06.2018 17:00  Neratovice "B"  Benátky    

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

#Celková tabulka Z V R P Skóre B +/-
1.
MFK Chrudim
24 17 4 3 55:14 57 21
2.
Loko Vltavín
24 15 4 5 46:27 51 15
3.
SK Zápy
24 12 6 6 38:32 44 8
4.
Jiskra Domažlice
24 12 4 8 58:40 43 7
5.
FK TJ Štěchovice
24 11 7 6 48:47 43 7
6.
FC Písek
24 10 7 7 45:31 41 5
7.
Slavoj Vyšehrad
24 11 4 9 42:38 41 5
8.
SK Viktorie Jirny
24 12 4 8 35:29 40 4
9.
FK Dobrovice
24 10 4 10 35:23 37 1
10.
SK Převýšov
24 9 7 8 45:41 36 0
11.
FK Králův Dvůr
24 9 5 10 33:40 36 0
12.
Jiskra Ústí n.Orlicí
24 8 7 9 27:38 34 -2
13.
SK Benešov
24 8 6 10 24:30 32 -4
14.
FK Litoměřicko
24 8 5 11 34:44 31 -5
15.
SK Sokol Brozany
24 7 6 11 42:52 31 -5
16.
SK Benátky
24 6 7 11 34:42 29 -7
17.
Sokol Čížová
24 1 7 16 22:52 13 -23
18.
Polaban Nymburk
24 1 4 19 11:54 9 -27
Mužstvo B

Mužstvo "B"

#Celková tabulka Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Dolní Bousov
17 13 1 3 64:24 41 14
2.
AFK Libčice
17 12 2 3 62:28 39 9
3.
TJ Nelahozeves
17 12 1 4 38:19 37 7
4.
TJ Sokol Holubice
16 8 4 4 43:28 30 -3
5.
FK Dobrovice B
16 8 0 8 39:46 24 3
6.
AFK Eletis Lužec
17 7 1 9 34:43 22 -5
7.
TJ Byšice
17 5 4 8 30:40 22 -5
8.
FK Stará Boleslav
16 6 2 8 36:47 21 -6
9.
SK Benátky B
16 7 0 9 21:35 21 -3
10.
FK Neratovice B
16 4 6 6 25:27 20 -13
11.
FC Mělník
16 5 3 8 27:35 20 -4
12.
SK Vojkovice
16 4 2 10 20:31 16 -11
13.
TJ Sokol Tišice
17 2 2 13 20:55 8 -22
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

Dorost - 19. kolo:
​Pš.Mělník - SK Benátky

neděle 29.4. od 10:15 hod.

St.žáci - 17. kolo:
SK Benátky - Velký Osek
sobota 28.4. od 10:15 hod.

Ml.žáci 7+1 - 15. kolo
SK Benátky - FK Krnsko
sobota 28.4. od 8:30 hod.

St.přípravka 2007/08 - 19. kolo:
SK Benátky - FK Zdětín
sobota 28.4. od 12:30 hod.

Ml.přípravka 2009/10
Mistr. turnaj v Kosmonosích
(Benátky, Kosmonosy, Čejetice, D.Bousov)
neděle 13.5. od 9:00 hod.