Mužstvo "A"

ROZLOSOVÁNÍ - FORTUNA Divize "C" - 2018/2019


PODZIM 2018

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Popis
  1. sobota 11.08.2018 17:00 Slatiňany Benátky 0:1 np (0:0) pen. 3:4 detail
  2. neděle 19.08.2018 17:00 Benátky Turnov 5:1 (4:0) detail
  3. sobota 25.08.2018 10:30 Velké Hamry Benátky 2:1 np (1:0) pen. 4:3 detail
  4. neděle 02.09.2018 17:00 Benátky Český Brod 3:0 (2:0) detail
  5. sobota 08.09.2018 17:00 Náchod Benátky 2:1 (2:0) detail
  6. neděle 16.09.2018 16:30 Benátky Kratonohy 5:3 (1:3) detail
  7. sobota 22.09.2018 10:15 Mšeno Benátky 2:3 (1:2) detail
  8. neděle 30.09.2018 16:00 Benátky Vysoké Mýto 0:1 (0:1) detail
  9. sobota 06.10.2018 16:00 Trutnov Benátky 0:1 (0:1) detail
10. neděle 14.10.2018 15:30 Benátky Pardubice B 0:2 (0:1) detail
11. sobota 20.10.2018 10:30 Přepeře Benátky 1:2 (0:1) detail
12. neděle 28.10.2018 14:30 Kolín Benátky 4:3 np (2:0) pen. 4:1 detail
13. neděle 04.11.2018 14:00 Benátky Čáslav 3:2 (2:1) detail
14. neděle 11.11.2018 14:00 Dvůr Králové Benátky 2:0 (1:0) detail
15. sobota 17.11.2018 13:30 Benátky Horky n/J. 1:0 (0:0) detail


JARO 2019

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Popis
 16. neděle 10.03.2019 14:30 Benátky Slatiňany 2:1 (1:0) detail
 17.  sobota 16.03.2019 10:30 Turnov Benátky 1:0 (0:0) detail
 18. neděle 24.03.2019 15:00 Benátky Velké Hamry 3:2 (1:2) detail
 19. sobota 30.03.2019 16:30 Český Brod Benátky 2:0 (0:0) detail
 20. neděle 07.04.2019 16:30 Benátky Náchod 3:0 (0:0) detail
 21. sobota 13.04.2019 10:15 Kratonohy Benátky soupeř se po podzimu odhlásil
 22. neděle 21.04.2019 17:00 Benátky Mšeno 1:3 (0:0) detail
 23. sobota 27.04.2019 17:00 Vysoké Mýto Benátky 2:1 (0:0) detail
 24. neděle 05.05.2019 17:00 Benátky Trutnov 1:0 (1:0) detail
 25. sobota 11.05.2019 10:15 Pardubice B Benátky 2:0 (1:0) detail
 26. neděle 19.05.2019 17:00 Benátky Přepeře 2:1 (0:0) detail
 27. neděle 26.05.2019 17:00 Benátky Kolín 1:2 (1:1) detail
 28. neděle 02.06.2019 17:00 Čáslav Benátky 3:1 (1:1) detail
 29. neděle 09.06.2019 17:00 Benátky Dvůr Králové 4:0 (2:0) detail
 30. sobota 15.06.2019 13:30 Horky n/J. Benátky 0:1 (0:0) detail

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
15 12 1 2 40:16 37 16
2.
FK Náchod
15 9 5 1 36:13 34 10
3.
SK Benátky
15 9 3 3 26:16 33 9
4.
FK Kolín
15 7 3 5 27:18 27 6
5.
FK Velké Hamry
15 6 5 4 31:23 25 -8
6.
MFK Trutnov
15 8 0 7 24:32 24 3
7.
Dvůr Králové n.L.
15 6 3 6 29:23 23 -4
8.
FC Hlinsko
15 6 2 7 26:23 22 -2
9.
FC Horky n.J.
15 7 1 7 25:30 22 1
10.
FK Čáslav
15 5 4 6 27:32 21 -3
11.
SS Ostrá
15 6 2 7 22:20 20 -4
12.
FK Letohrad
15 5 4 6 23:24 20 -1
13.
TJ Sokol Libiš
15 5 1 9 22:29 16 -8
14.
Sparta Kutná Hora
15 4 3 8 16:29 15 -6
15.
SK Poříčany
15 3 1 11 19:39 11 -13
16.
Polaban Nymburk
15 2 2 11 11:38 10 -14
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
Sokol Kněžmost
13 8 2 3 29:21 26 5
2.
TJ Sokol Řepov
13 8 1 4 48:27 25 7
3.
TJ Sokol Březno
13 8 1 4 38:20 25 7
4.
SK Bělá p.Bezdězem
13 7 3 3 35:31 24 6
5.
FK Zdětín
13 5 5 3 23:22 20 -1
6.
SK Jizeran Doubrava
13 6 2 5 31:31 20 2
7.
Akuma MB
13 6 2 5 20:23 20 -1
8.
SK Benátky B
13 6 1 6 28:26 19 1
9.
FK Krnsko
13 6 1 6 32:36 19 1
10.
Kr. Vrutice
13 4 4 5 44:46 16 -5
11.
TJ Sokol Kosořice
13 4 3 6 32:28 15 -6
12.
SK Dolní Bousov B
13 3 3 7 21:32 12 -9
13.
TJ ZD Kostelní Hlavno
13 3 2 8 29:37 11 -10
14.
FC Mukařov
13 1 2 10 24:54 5 -13
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost
Konec podzimní části 

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci
Konec podzimní části 

U11 Starší přípravka
Konec podzimní části

U09 Mladší přípravka
Konec podzimní části