Mužstvo "A"

ROZLOSOVÁNÍ - FORTUNA Česká fotbalová liga (ČFL) - 2017/2018


PODZIM 2017

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Popis
  1. neděle 13.08.2017 17:00  Benátky  Brozany 1:0 np (0:0) pen. 4:3 detail
  2. neděle 20.08.2017 17:00  Štěchovice  Benátky 2:1 (1:1) detail
  3. neděle 27.08.2017 17:00  Benátky  Čížová 2:1 (1:0) detail
16. středa 30.08.2017 17:00  Benátky  Dobrovice 1:2 np (0:1) pen. 3:4 detail
  4. sobota 02.09.2017 10:15  Písek  Benátky 2:1 (2:0) detail
  5. neděle 10.09.2017 17:00  Benátky  Nymburk 1:0 (0:0) detail
  6. neděle 17.09.2017 10:15  Převýšov  Benátky 3:2 (2:1) detail
  7. neděle 24.09.2017 16:30  Benátky  Litoměřicko 3:2 (1:2) detail
17. středa 27.09.2017 16:30  Jirny  Benátky 4:1 (3:0) detail
  8. sobota 30.09.2017 10:15  Chrudim  Benátky 4:1 (2:0) detail
  9. neděle 08.10.2017 16:00  Benátky  Zápy 1:3 (0:0) detail
10. sobota 14.10.2017 10:30  Králův Dvůr  Benátky 1:0 (0:0) detail
11. neděle 22.10.2017 15:30  Benátky  Domažlice 2:3 (1:2) detail
12. sobota 28.10.2017 10:15  Vltavín  Benátky 2:3 np (2:1) pen. 3:4 detail
13. neděle 05.11.2017 14:00  Benátky  Benešov 1:0 (0:0) detail
14. sobota 11.11.2017 10:15  Vyšehrad  Benátky 4:2 (0:2) detail
15. sobota 18.11.2017 13:30  Benátky  Ústí n.Orlicí 1:0 np (0:0) pen. 3:2 detail


JARO 2018

Kolo Den Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Popis
18. neděle 11.03.2018 14:30  Brozany  Benátky 1:0 np (0:0) pen. 5:3 detail
19. neděle 18.03.2018 15:00  Benátky  Štěchovice 1:2 np (0:1) pen. 2:4 detail
20. sobota 24.03.2018 13:30  Čížová  Benátky 0:3 (0:0) detail
21. pátek 30.03.2018 16:30  Benátky  Písek 1:2 (1:0) detail
22. neděle 08.04.2018 16:30  Nymburk  Benátky 1:3 (1:1) detail
23. neděle 15.04.2018 17:00  Benátky  Převýšov 3:4 (2:1) detail
24. sobota 21.04.2018 10:30  Litoměřicko  Benátky 2:3 np (2:1) pen. 3:4 detail
25. neděle 29.04.2018 17:00  Benátky  Chrudim 3:1 (0:0) detail
26. neděle 06.05.2018 17:00  Zápy  Benátky 2:0 (2:0) detail
33. středa 09.05.2018 17:00  Dobrovice  Benátky 0:2 (0:1) detail
27. neděle 13.05.2018 17:00  Benátky  Králův Dvůr 3:2 np (1:1) pen. 2:0 detail
28. sobota 19.05.2018 17:00  Domažlice  Benátky 5:0 (3:0) detail
29. neděle 27.05.2018 17:00  Benátky  Vltavín 2:3 np (1:2) pen. 3:4 detail
34. středa 30.05.2018 17:00  Benátky  Jirny 1:2 (0:2) detail
30. neděle 03.06.2018 17:00  Benešov  Benátky 3:1 (1:0) detail
31. neděle 10.06.2018 17:00  Benátky  Vyšehrad 2:1 np (0:0) pen. 3:2 detail
32. sobota 16.06.2018 17:00  Ústí n.Orlicí  Benátky 3:2 np (2:1) pen. 5:3 detail

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
15 12 1 2 40:16 37 16
2.
FK Náchod
15 9 5 1 36:13 34 10
3.
SK Benátky
15 9 3 3 26:16 33 9
4.
FK Kolín
15 7 3 5 27:18 27 6
5.
FK Velké Hamry
15 6 5 4 31:23 25 -8
6.
MFK Trutnov
15 8 0 7 24:32 24 3
7.
Dvůr Králové n.L.
15 6 3 6 29:23 23 -4
8.
FC Hlinsko
15 6 2 7 26:23 22 -2
9.
FC Horky n.J.
15 7 1 7 25:30 22 1
10.
FK Čáslav
15 5 4 6 27:32 21 -3
11.
SS Ostrá
15 6 2 7 22:20 20 -4
12.
FK Letohrad
15 5 4 6 23:24 20 -1
13.
TJ Sokol Libiš
15 5 1 9 22:29 16 -8
14.
Sparta Kutná Hora
15 4 3 8 16:29 15 -6
15.
SK Poříčany
15 3 1 11 19:39 11 -13
16.
Polaban Nymburk
15 2 2 11 11:38 10 -14
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
Sokol Kněžmost
13 8 2 3 29:21 26 5
2.
TJ Sokol Řepov
13 8 1 4 48:27 25 7
3.
TJ Sokol Březno
13 8 1 4 38:20 25 7
4.
SK Bělá p.Bezdězem
13 7 3 3 35:31 24 6
5.
FK Zdětín
13 5 5 3 23:22 20 -1
6.
SK Jizeran Doubrava
13 6 2 5 31:31 20 2
7.
Akuma MB
13 6 2 5 20:23 20 -1
8.
SK Benátky B
13 6 1 6 28:26 19 1
9.
FK Krnsko
13 6 1 6 32:36 19 1
10.
Kr. Vrutice
13 4 4 5 44:46 16 -5
11.
TJ Sokol Kosořice
13 4 3 6 32:28 15 -6
12.
SK Dolní Bousov B
13 3 3 7 21:32 12 -9
13.
TJ ZD Kostelní Hlavno
13 3 2 8 29:37 11 -10
14.
FC Mukařov
13 1 2 10 24:54 5 -13
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost
Konec podzimní části 

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci
Konec podzimní části 

U11 Starší přípravka
Konec podzimní části

U09 Mladší přípravka
Konec podzimní části