Mužstvo "A"

ROZLOSOVÁNÍ - Divize "C" - 2018/2019


PODZIM 2018

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Popis
  1. sobota 11.08.2018 17:00 Slatiňany Benátky 0:1 np (0:0) pen. 3:4 detail
  2. neděle 19.08.2018 17:00 Benátky Turnov 5:1 (4:0) detail
  3. sobota 25.08.2018 10:30 Velké Hamry Benátky 2:1 np (1:0) pen. 4:3 detail
  4. neděle 02.09.2018 17:00 Benátky Český Brod 3:0 (2:0) detail
  5. sobota 08.09.2018 17:00 Náchod Benátky 2:1 (2:0) detail
  6. neděle 16.09.2018 16:30 Benátky Kratonohy 5:3 (1:3) detail
  7. sobota 22.09.2018 10:15 Mšeno Benátky 2:3 (1:2) detail
  8. neděle 30.09.2018 16:00 Benátky Vysoké Mýto 0:1 (0:1) detail
  9. sobota 06.10.2018 16:00 Trutnov Benátky 0:1 (0:1) detail
10. neděle 14.10.2018 15:30 Benátky Pardubice B 0:2 (0:1) detail
11. sobota 20.10.2018 10:30 Přepeře Benátky    
12. neděle 28.10.2018 14:30 Kolín Benátky    
13. neděle 04.11.2018 14:00 Benátky Čáslav    
14. neděle 11.11.2018 14:00 Dvůr Králové Benátky    
15. neděle 18.11.2018 13:30 Benátky Horky n/J.    

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FK Čáslav
10 4 5 1 18:8 22 7
2.
FK Pardubice B
10 6 2 2 16:8 21 9
3.
FK Velké Hamry
10 4 5 1 16:9 20 2
4.
FK Přepeře
10 5 3 2 16:13 19 7
5.
SK Benátky
10 5 2 3 19:12 18 3
6.
Jiskra Mšeno
10 5 1 4 21:14 16 4
7.
SK Vysoké Mýto
10 3 5 2 16:10 16 4
8.
FC Horky n.J.
10 4 3 3 16:13 16 -2
9.
SK Český Brod
10 4 2 4 17:11 15 -3
10.
Dvůr Králové n.L.
10 4 2 4 14:13 14 -4
11.
SK Slatiňany
10 3 3 4 17:22 12 0
12.
MFK Trutnov
10 2 4 4 13:19 12 0
13.
FK Kolín
10 2 3 5 9:15 12 -3
14.
FK Náchod
10 3 2 5 8:19 12 -3
15.
FK Turnov
10 2 3 5 7:17 10 -8
16.
OHK Kratonohy
10 1 1 8 12:32 5 -13
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FK Dobrovice B
8 6 1 1 29:15 19 7
2.
TJ Sokol Holubice
8 6 1 1 27:17 19 4
3.
FK Vysoká
8 5 2 1 35:15 18 3
4.
FC Mělník
8 5 1 2 21:18 17 2
5.
AFK Libčice
8 5 0 3 24:16 15 3
6.
TJ Byšice
8 4 2 2 14:12 15 6
7.
TJ Sokol Chotětov
8 3 3 2 16:14 14 2
8.
SK Bakov n.J.
8 4 0 4 15:18 12 0
9.
SS Ostrá B
8 2 2 4 18:20 9 0
10.
AFK Eletis Lužec
8 2 2 4 9:16 9 0
11.
FK Stará Boleslav
8 2 1 5 18:25 8 -4
12.
AFK Milovice
8 2 1 5 16:21 7 -5
13.
SK Vojkovice
8 0 2 6 8:25 3 -9
14.
SK Benátky B
8 1 0 7 9:27 3 -9
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

Dorost - 9. kolo:
Benátky - Dobrovice
sobota 20.10. od 10:15 hod.

St.žáci / Ml.žáci - 9. kolo:
Brand./Boleslav - Benátky
neděle 21.10. od 10:15 / 11:55 h.

St.přípravka "A" - 10. kolo:
SKP MB - Benátky
sobota 20.10. od 8:30 hod.

St.přípravka "B" - 10. kolo:
Sporting MB "B" - Benátky
sobota 20.10. od 8:30 hod.

Ml.přípravka 2010/11
Konec podzimní turnajové části