Mužstvo "A"

ROZLOSOVÁNÍ - Divize "C" - 2018/2019


PODZIM 2018

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Popis
  1. sobota 11.08.2018 17:00 Slatiňany Benátky 0:1 np (0:0) pen. 3:4 detail
  2. neděle 19.08.2018 17:00 Benátky Turnov 5:1 (4:0) detail
  3. sobota 25.08.2018 10:30 Velké Hamry Benátky 2:1 np (1:0) pen. 4:3 detail
  4. neděle 02.09.2018 17:00 Benátky Český Brod 3:0 (2:0) detail
  5. sobota 08.09.2018 17:00 Náchod Benátky 2:1 (2:0) detail
  6. neděle 16.09.2018 16:30 Benátky Kratonohy 5:3 (1:3) detail
  7. sobota 22.09.2018 10:15 Mšeno Benátky 2:3 (1:2) detail
  8. neděle 30.09.2018 16:00 Benátky Vysoké Mýto 0:1 (0:1) detail
  9. sobota 06.10.2018 16:00 Trutnov Benátky 0:1 (0:1) detail
10. neděle 14.10.2018 15:30 Benátky Pardubice B 0:2 (0:1) detail
11. sobota 20.10.2018 10:30 Přepeře Benátky 1:2 (0:1) detail
12. neděle 28.10.2018 14:30 Kolín Benátky 4:3 np (2:0) pen. 4:1 detail
13. neděle 04.11.2018 14:00 Benátky Čáslav 3:2 (2:1) detail
14. neděle 11.11.2018 14:00 Dvůr Králové Benátky 2:0 (1:0) detail
15. sobota 17.11.2018 13:30 Benátky Horky n/J. 1:0 (0:0) detail


JARO 2019

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Popis
 16. neděle 10.03.2019 14:30 Benátky Slatiňany    
 17.  sobota 16.03.2019 15:00 Turnov Benátky    
 18. neděle 24.03.2019 15:00 Benátky Velké Hamry    
 19. sobota 30.03.2019 16:30 Český Brod Benátky    
 20. neděle 07.04.2019 16:30 Benátky Náchod    
 21. sobota 13.04.2019 10:15 Kratonohy Benátky soupeř se po podzimu odhlásil
 22. neděle 21.04.2019 17:00 Benátky Mšeno    
 23. sobota 27.04.2019 17:00 Vysoké Mýto Benátky    
 24. neděle 05.05.2019 17:00 Benátky Trutnov    
 25. sobota 11.05.2019 10:15 Pardubice B Benátky    
 26. neděle 19.05.2019 17:00 Benátky Přepeře    
 27. neděle 26.05.2019 17:00 Benátky Kolín    
 28. neděle 02.06.2019 17:00 Čáslav Benátky    
 29. neděle 09.06.2019 17:00 Benátky Dvůr Králové    
 30. sobota 15.06.2019 17:00 Horky n/J. Benátky    

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
Jiskra Mšeno
14 9 1 4 38:16 28 7
2.
FK Čáslav
14 5 7 2 26:14 28 7
3.
SK Benátky
14 7 3 4 23:17 25 7
4.
FK Přepeře
14 7 3 4 27:21 25 4
5.
FK Pardubice B
14 6 4 4 18:12 24 6
6.
SK Vysoké Mýto
14 5 6 3 22:15 23 5
7.
FK Velké Hamry
14 5 5 4 23:21 23 2
8.
MFK Trutnov
14 5 4 5 28:28 21 0
9.
FC Horky n.J.
14 5 4 5 19:19 21 -3
10.
SK Český Brod
14 5 3 6 24:16 20 -7
11.
Dvůr Králové n.L.
14 5 3 6 17:19 19 -2
12.
FK Kolín
14 3 5 6 13:20 18 -3
13.
SK Slatiňany
14 4 3 7 22:35 15 -3
14.
FK Náchod
14 4 2 8 12:33 15 -6
15.
FK Turnov
14 2 3 9 8:34 10 -14
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FK Dobrovice B
13 9 2 2 48:28 29 8
2.
FC Mělník
13 9 1 3 30:22 29 8
3.
TJ Sokol Holubice
13 8 2 3 45:33 27 6
4.
AFK Libčice
13 8 0 5 39:27 24 3
5.
TJ Sokol Chotětov
13 6 3 4 26:22 23 5
6.
FK Vysoká
13 6 3 4 47:33 22 1
7.
SS Ostrá B
13 5 4 4 39:36 20 2
8.
TJ Byšice
13 5 3 5 24:28 19 1
9.
AFK Milovice
13 4 4 5 32:31 18 0
10.
SK Bakov n.J.
13 6 0 7 23:28 18 0
11.
AFK Eletis Lužec
13 3 4 6 20:27 16 -2
12.
FK Stará Boleslav
13 3 2 8 25:39 13 -8
13.
SK Vojkovice
13 1 4 8 14:34 9 -9
14.
SK Benátky B
13 2 0 11 20:44 6 -15
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

Dorost - přípravné utkání
SK Benátky - Vršovice
sobota 16.2. ve 13:00 hod.

St.žáci
SK Benátky - FC Horky
neděle 24.2. v 9:00 hod.

Ml.žáci - přípravné utkání
SK Benátky - FK Brandýs
neděle 3.3. v 9:30 hod.

St.přípravka "A"
probíhá zimní příprava

St.přípravka "B"
probíhá zimní příprava

Ml.přípravka 2010/11
probíhá zimní příprava