Mužstvo "A"

ROZLOSOVÁNÍ - FORTUNA Divize "C" - 2019/2020


PODZIM 2019

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Popis
  1. neděle 11.08.2019 15:30 Benátky Trutnov 1:0 (0:0) detail
  2. sobota 17.08.2019 17:00 Letohrad Benátky 0:3 (0:1) detail
  3. neděle 25.08.2019 17:00 Benátky Čáslav 2:1 (0:0) detail
  4. sobota 31.09.2019 10:15 Velké Hamry Benátky 1:2 np (0:0) detail
  5. neděle 08.09.2019 17:00 Benátky Hlinsko 2:1 (1:1) detail
  6. sobota 14.09.2019 10:15 Libiš Benátky 1:2 (1:1) detail
  7. neděle 22.09.2019 14:00 Benátky Kolín 1:3 (1:2) detail
  8. neděle 29.09.2019 16:00 Benátky Dvůr Králové 2:1 (1:1) detail
  9. sobota 05.10.2019 16:00 Ostrá Benátky 1:0 (0:0) detail
10. neděle 13.10.2019 15:30 Benátky Náchod 2:1 np (0:1) detail
11. neděle 20.10.2019 15:30 Poříčany Benátky 2:3 (0:1) detail
12. neděle 27.10.2019 14:30 Benátky Vysoké Mýto 1:3 (0:1) detail
13. sobota 02.11.2019 10:15 Kutná Hora Benátky 1:2 np (0:1) detail
14. neděle 10.11.2019 14:00 Benátky Pol. Nymburk 5:0 (2:0) detail
15. sobota 16.11.2019 13:30 Horky n/J. Benátky 0:1 (0:0) detail


JARO 2020

Jarní část soutěže byla ukončena z důvodu nouzového stavu v ČR - šíření nemoci COVID 19.

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Domácí Výsledek Popis
16. sobota 07.03.2019 14:30 Trutnov Benátky 0:3 (0:3) detail
17. neděle 15.03.2020 14:30 Benátky Letohrad    
18. neděle 22.03.2020 15:00 Čáslav Benátky    
19. neděle 29.03.2020 15:00 Benátky Velké Hamry    
20. neděle 05.04.2020 16:30 Hlinsko Benátky    
21. neděle 12.04.2020 16:30 Benátky Libiš    
22. sobota 18.04.2020 10:15 Kolín Benátky    
23. neděle 26.04.2020 17:00 Dvůr Králové Benátky    
24. neděle 03.05.2020 17:00 Benátky Ostrá    
25. sobota 09.05.2020 17:00 Náchod Benátky    
26. neděle 17.05.2020 17:00 Benátky Poříčany    
27. sobota 23.05.2020 17:00 Vysoké Mýto Benátky    
28. neděle 31.05.2020 17:00 Benátky Kutná Hora    
29. neděle 07.06.2020 17:00 Pol. Nymburk Benátky    
30. neděle 14.06.2020 17:00 Benátky Horky n/J.    

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
29 20 3 6 134:131 63 21
2.
FK Letohrad
30 18 5 7 144:39 60 6
3.
SK Benátky
29 14 6 9 414:59 51 0
4.
FK Náchod
29 12 7 10 68:60 45 -9
5.
FC Horky n.J.
24 14 2 8 219:52 44 8
6.
FK Velké Hamry
25 12 6 7 95:42 44 -4
7.
Dvůr Králové n.L.
26 12 5 9 104:52 43 -2
8.
MFK Trutnov
22 12 0 10 152:46 36 9
9.
FK Kolín
29 10 3 16 60:727 36 -12
10.
SS Ostrá
25 9 5 11 104:123 32 -13
11.
Sparta Kutná Hora
25 9 4 12 155:51 31 -11
12.
TJ Sokol Libiš
25 10 1 14 87:125 31 -8
13.
FK Čáslav
24 7 6 11 48:65 30 -6
14.
SK Poříčany
22 7 1 14 54:68 23 -7
15.
Polaban Nymburk
24 6 3 15 87:129 23 -16
16.
FC Hlinsko
28 6 3 19 34:190 23 -28
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
Sokol Kněžmost
13 8 2 3 29:21 26 5
2.
TJ Sokol Řepov
13 8 1 4 48:27 25 7
3.
TJ Sokol Březno
13 8 1 4 38:20 25 7
4.
SK Bělá p.Bezdězem
13 7 3 3 35:31 24 6
5.
FK Zdětín
13 5 5 3 23:22 20 -1
6.
SK Jizeran Doubrava
13 6 2 5 31:31 20 2
7.
Akuma MB
13 6 2 5 20:23 20 -1
8.
SK Benátky B
13 6 1 6 28:26 19 1
9.
FK Krnsko
13 6 1 6 32:36 19 1
10.
Kr. Vrutice
13 4 4 5 44:46 16 -5
11.
TJ Sokol Kosořice
13 4 3 6 32:28 15 -6
12.
SK Dolní Bousov B
13 3 3 7 21:32 12 -9
13.
TJ ZD Kostelní Hlavno
13 3 2 8 29:37 11 -10
14.
FC Mukařov
13 1 2 10 24:54 5 -13
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost
Tréninky každé pondělístředu
a pátek od 16:30 hodin.

U15 St.žáci
Tréninky každé pondělí a středu
od 15:00 hodin.

U13 Ml.žáci

Tréninky každé úterý od 17:30 h.
čtvrtek od 16:00 hodin.

U11 Starší přípravka
Tréninky každé úterý a pátek
od 16:00 hodin.

U9 Mladší přípravka
Tréninky každé úterý a pátek
od 16:00 hodin.