Tabulky

Tabulka Mladších žáků 7+1, Krajský přebor, skupina "B" 2018/2019 + nadstavbová část

Celkem

# Klub Z V R P S B
1. FK Bohemia Poděbrady 20 17 1 2 119:61 52
2. SK UNION Čelákovice 20 14 3 3 94:45 45
3. Sparta Kutná Hora 20 12 5 3 57:35 41
4. SK Český Brod 20 12 3 5 104:57 39
5. SK Zeleneč 20 9 2 9 65:62 29
6. FK Pšovka Mělník 20 9 1 10 64:64 28
7. AFK Pečky 20 8 2 10 51:68 26
8. FK Brandýs - Boleslav 20 6 4 10 41:57 22
9. SK Kosmonosy 20 4 2 14 39:80 14
10. SK Benátky nad Jizerou 20 3 2 15 31:78 11
11. FC Mělník 20 3 1 16 49:107 10

Doma

# Klub Z V R P S B
1. FK Bohemia Poděbrady 10 9 1 0 67:25 28
2. SK Český Brod 10 7 3 0 59:17 24
3. SK UNION Čelákovice 10 7 1 2 54:22 22
4. Sparta Kutná Hora 10 6 3 1 26:15 21
5. SK Zeleneč 10 6 1 3 42:27 19
6. AFK Pečky 10 6 0 4 26:17 18
7. FK Pšovka Mělník 10 6 0 4 34:30 18
8. FK Brandýs - Boleslav 10 3 0 7 22:28 9
9. SK Benátky nad Jizerou 10 2 1 7 19:33 7
10. FC Mělník 10 2 1 7 30:53 7
11. SK Kosmonosy 10 1 2 7 23:45 5

Venku

# Klub Z V R P S B
1. FK Bohemia Poděbrady 10 8 0 2 52:36 24
2. SK UNION Čelákovice 10 7 2 1 40:23 23
3. Sparta Kutná Hora 10 6 2 2 31:20 20
4. SK Český Brod 10 5 0 5 45:40 15
5. FK Brandýs - Boleslav 10 3 4 3 19:29 13
6. FK Pšovka Mělník 10 3 1 6 30:34 10
7. SK Zeleneč 10 3 1 6 23:35 10
8. SK Kosmonosy 10 3 0 7 16:35 9
9. AFK Pečky 10 2 2 6 25:51 8
10. SK Benátky nad Jizerou 10 1 1 8 12:45 4
11. FC Mělník 10 1 0 9 19:54 3

 

Tabulka nadstavbové části:

Celkem

# Klub Z V R P S B
1. MFK Dobříš 6 6 0 0 38:8 18
2. SK Benátky nad Jizerou 6 2 2 2 24:16 8
3. AFK Pečky. 6 2 1 3 22:26 7
4. FK Říčany 6 0 1 5 4:38 1

Doma

# Klub Z V R P S B
1. MFK Dobříš 3 3 0 0 13:4 9
2. AFK Pečky. 3 1 1 1 12:14 4
3. SK Benátky nad Jizerou 3 1 1 1 6:10 4
4. FK Říčany 3 0 0 3 2:27 0

Venku

# Klub Z V R P S B
1. MFK Dobříš 3 3 0 0 25:4 9
2. SK Benátky nad Jizerou 3 1 1 1 18:6 4
3. AFK Pečky. 3 1 0 2 10:12 3
4. FK Říčany 3 0 1 2 2:11 1

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
15 12 1 2 40:16 37 16
2.
FK Náchod
15 9 5 1 36:13 34 10
3.
SK Benátky
15 9 3 3 26:16 33 9
4.
FK Kolín
15 7 3 5 27:18 27 6
5.
FK Velké Hamry
15 6 5 4 31:23 25 -8
6.
MFK Trutnov
15 8 0 7 24:32 24 3
7.
Dvůr Králové n.L.
15 6 3 6 29:23 23 -4
8.
FC Hlinsko
15 6 2 7 26:23 22 -2
9.
FC Horky n.J.
15 7 1 7 25:30 22 1
10.
FK Čáslav
15 5 4 6 27:32 21 -3
11.
SS Ostrá
15 6 2 7 22:20 20 -4
12.
FK Letohrad
15 5 4 6 23:24 20 -1
13.
TJ Sokol Libiš
15 5 1 9 22:29 16 -8
14.
Sparta Kutná Hora
15 4 3 8 16:29 15 -6
15.
SK Poříčany
15 3 1 11 19:39 11 -13
16.
Polaban Nymburk
15 2 2 11 11:38 10 -14
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
Sokol Kněžmost
13 8 2 3 29:21 26 5
2.
TJ Sokol Řepov
13 8 1 4 48:27 25 7
3.
TJ Sokol Březno
13 8 1 4 38:20 25 7
4.
SK Bělá p.Bezdězem
13 7 3 3 35:31 24 6
5.
FK Zdětín
13 5 5 3 23:22 20 -1
6.
SK Jizeran Doubrava
13 6 2 5 31:31 20 2
7.
Akuma MB
13 6 2 5 20:23 20 -1
8.
SK Benátky B
13 6 1 6 28:26 19 1
9.
FK Krnsko
13 6 1 6 32:36 19 1
10.
Kr. Vrutice
13 4 4 5 44:46 16 -5
11.
TJ Sokol Kosořice
13 4 3 6 32:28 15 -6
12.
SK Dolní Bousov B
13 3 3 7 21:32 12 -9
13.
TJ ZD Kostelní Hlavno
13 3 2 8 29:37 11 -10
14.
FC Mukařov
13 1 2 10 24:54 5 -13
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost
Konec podzimní části 

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci
Konec podzimní části 

U11 Starší přípravka
Konec podzimní části

U09 Mladší přípravka
Konec podzimní části