Tabulky

Tabulka Mladších žáků 7+1, Krajský přebor, skupina "B" 2020/2021


Celkem

# KLUB Z V R P S B
1. Sparta Kutná Hora 7 5 2 0 48:13 17
2. FK Brandýs - Boleslav 6 5 1 0 44:14 16
3. Football Talent Academy 6 5 0 1 72:4 15
4. SK Kosmonosy 8 5 0 3 58:14 15
5. TJ Kunice 7 5 0 2 53:17 15
6. SK UNION Čelákovice 5 5 0 0 37:14 15
7. SK VYŽLOVKA 7 4 1 2 52:21 13
8. SK POLABAN Nymburk 6 4 0 2 40:19 12
9. SK Český Brod 7 4 0 3 46:41 12
10. FK Bohemia Poděbrady 7 4 0 3 24:21 12
11. FK PŠOVKA Mělník 7 3 0 4 29:38 9
12. SK Benátky nad Jizerou 7 2 0 5 19:48 6
13. SK Zeleneč 8 2 0 6 24:89 6
14. Sportovní sdružení Ostrá 5 1 0 4 16:32 3
15. FC Mělník 5 0 0 5 9:40 0
16. SK Slavia Jesenice 7 0 0 7 12:58 0
17. AFK Pečky 7 0 0 7 6:106 0


Doma

# KLUB Z V R P S B
1. Sparta Kutná Hora 4 4 0 0 35:5 12
2. TJ Kunice 5 3 0 2 36:11 9
3. FK Bohemia Poděbrady 5 3 0 2 21:15 9
4. FK Brandýs - Boleslav 3 2 1 0 32:9 7
5. SK VYŽLOVKA 4 2 1 1 23:11 7
6. Football Talent Academy 2 2 0 0 32:1 6
7. SK Kosmonosy 3 2 0 1 25:5 6
8. SK POLABAN Nymburk 2 2 0 0 16:1 6
9. SK UNION Čelákovice 2 2 0 0 17:5 6
10. Sportovní sdružení Ostrá 2 1 0 1 7:5 3
11. FK PŠOVKA Mělník 3 1 0 2 16:15 3
12. SK Český Brod 2 1 0 1 7:7 3
13. SK Zeleneč 5 1 0 4 16:52 3
14. SK Slavia Jesenice 3 0 0 3 7:19 0
15. SK Benátky nad Jizerou 2 0 0 2 5:18 0
16. FC Mělník 5 0 0 5 9:40 0
17. AFK Pečky 4 0 0 4 4:62 0


Venku

# KLUB Z V R P S B
1. Football Talent Academy 4 3 0 1 40:3 9
2. SK Kosmonosy 5 3 0 2 33:9 9
3. SK UNION Čelákovice 3 3 0 0 20:9 9
4. FK Brandýs - Boleslav 3 3 0 0 12:5 9
5. SK Český Brod 5 3 0 2 39:34 9
6. SK VYŽLOVKA 3 2 0 1 29:10 6
7. TJ Kunice 2 2 0 0 17:6 6
8. SK POLABAN Nymburk 4 2 0 2 24:18 6
9. FK PŠOVKA Mělník 4 2 0 2 13:23 6
10. SK Benátky nad Jizerou 5 2 0 3 14:30 6
11. Sparta Kutná Hora 3 1 2 0 13:8 5
12. FK Bohemia Poděbrady 2 1 0 1 3:6 3
13. SK Zeleneč 3 1 0 2 8:37 3
14. Sportovní sdružení Ostrá 3 0 0 3 9:27 0
15. SK Slavia Jesenice 4 0 0 4 5:39 0
16. AFK Pečky 3 0 0 3 2:44 0

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FK Kolín
8 7 1 0 36:7 23 11
2.
FK Náchod
8 7 0 1 31:9 21 9
3.
SK Vysoké Mýto
8 6 1 1 21:8 19 10
4.
FK Velké Hamry z.s.
8 6 1 1 19:9 19 4
5.
SK Kosmonosy
8 5 0 3 23:20 15 3
6.
SK Benátky
8 4 1 3 23:17 13 4
7.
SK Poříčany
8 3 2 3 12:10 12 0
8.
Dvůr Králové n.L.
8 3 2 3 16:14 12 0
9.
FK Čáslav
8 2 3 3 15:18 12 0
10.
FC Hlinsko
8 3 1 4 7:12 11 -4
11.
MFK Trutnov
8 2 1 5 12:17 7 -5
12.
FK Letohrad
8 2 1 5 11:17 7 -5
13.
FC Horky n.J.
7 1 2 4 13:19 6 -9
14.
Sparta Kutná Hora
8 2 0 6 12:37 6 -3
15.
TJ Sokol Libiš
7 1 0 6 8:22 3 -9
16.
Polaban Nymburk
8 1 0 7 6:29 3 -6
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FK Zdětín
8 6 1 1 15:8 19 4
2.
Kr. Vrutice
8 6 0 2 23:27 18 3
3.
TJ Sokol Březno
7 5 1 1 24:10 16 10
4.
TJ Sokol Řepov
8 5 1 2 22:11 16 4
5.
SK Bělá p.Bezdězem
7 4 3 0 19:12 15 6
6.
FC Mukařov
8 4 2 2 27:19 14 2
7.
Akuma MB
8 4 1 3 32:15 13 1
8.
SK Benátky B
8 3 1 4 19:18 10 -5
9.
Sokol Kněžmost
8 3 0 5 14:19 9 0
10.
TJ Sokol Kosořice
8 1 4 3 12:18 7 -5
11.
SK Dolní Bousov B
8 2 1 5 12:22 7 -5
12.
FK Krnsko
8 2 1 5 19:32 7 -8
13.
SK Jizeran Doubrava
8 1 1 6 9:16 4 -8
14.
TJ ZD Kostelní Hlavno
8 0 1 7 12:32 1 -8
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost
soutěž přerušena

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci
soutěž přerušena

U11 Starší přípravka
soutěž přerušena

U9 Mladší přípravka
konec podzimn části