Tabulky

Tabulka Mladších žáků 7+1, Krajský přebor, skupina "B" 2018/2019

Celkem

# Klub Z V R P S B
1. FK Bohemia Poděbrady 7 6 0 1 41:21 18
2. SK UNION Čelákovice 7 4 1 2 37:26 13
3. SK Český Brod 6 4 0 2 33:15 12
4. FK PŠOVKA Mělník 6 4 0 2 34:24 12
5. Sparta Kutná Hora 7 3 2 2 20:18 11
6. SK Zeleneč 6 3 1 2 17:16 10
7. AFK Pečky 6 3 0 3 14:25 9
8. FK Brandýs - Boleslav 6 1 2 3 16:25 5
9. SK Kosmonosy 7 1 1 5 17:27 4
10. SK Benátky nad Jizerou 6 1 1 4 10:22 4
11. FC Mělník 6 1 0 5 14:34 3

Doma

# Klub Z V R P S B
1. FK Bohemia Poděbrady 4 4 0 0 26:10 12
2. Sparta Kutná Hora 4 3 1 0 11:4 10
3. SK Český Brod 3 3 0 0 18:4 9
4. FK PŠOVKA Mělník 4 3 0 1 22:15 9
5. SK Zeleneč 3 2 1 0 10:5 7
6. SK UNION Čelákovice 4 2 1 1 18:14 7
7. AFK Pečky 2 2 0 0 9:4 6
8. SK Kosmonosy 4 1 1 2 13:16 4
9. SK Benátky nad Jizerou 2 1 0 1 3:3 3
10. FK Brandýs - Boleslav 3 1 0 2 11:13 3
11. FC Mělník 2 0 0 2 6:18 0

Venku

# Klub Z V R P S B
1. SK UNION Čelákovice 3 2 0 1 19:12 6
2. FK Bohemia Poděbrady 3 2 0 1 15:11 6
3. SK Český Brod 3 1 0 2 15:11 3
4. FK PŠOVKA Mělník 2 1 0 1 12:9 3
5. SK Zeleneč 3 1 0 2 7:11 3
6. FC Mělník 4 1 0 3 8:16 3
7. AFK Pečky 4 1 0 3 5:21 3
8. FK Brandýs - Boleslav 3 0 2 1 5:12 2
9. Sparta Kutná Hora 3 0 1 2 9:14 1
10. SK Benátky nad Jizerou 4 0 1 3 7:19 1
11. SK Kosmonosy 3 0 0 3 4:11 0

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FK Čáslav
10 4 5 1 18:8 22 7
2.
FK Pardubice B
10 6 2 2 16:8 21 9
3.
FK Velké Hamry
10 4 5 1 16:9 20 2
4.
FK Přepeře
10 5 3 2 16:13 19 7
5.
SK Benátky
10 5 2 3 19:12 18 3
6.
Jiskra Mšeno
10 5 1 4 21:14 16 4
7.
SK Vysoké Mýto
10 3 5 2 16:10 16 4
8.
FC Horky n.J.
10 4 3 3 16:13 16 -2
9.
SK Český Brod
10 4 2 4 17:11 15 -3
10.
Dvůr Králové n.L.
10 4 2 4 14:13 14 -4
11.
SK Slatiňany
10 3 3 4 17:22 12 0
12.
MFK Trutnov
10 2 4 4 13:19 12 0
13.
FK Kolín
10 2 3 5 9:15 12 -3
14.
FK Náchod
10 3 2 5 8:19 12 -3
15.
FK Turnov
10 2 3 5 7:17 10 -8
16.
OHK Kratonohy
10 1 1 8 12:32 5 -13
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FK Dobrovice B
8 6 1 1 29:15 19 7
2.
TJ Sokol Holubice
8 6 1 1 27:17 19 4
3.
FK Vysoká
8 5 2 1 35:15 18 3
4.
FC Mělník
8 5 1 2 21:18 17 2
5.
AFK Libčice
8 5 0 3 24:16 15 3
6.
TJ Byšice
8 4 2 2 14:12 15 6
7.
TJ Sokol Chotětov
8 3 3 2 16:14 14 2
8.
SK Bakov n.J.
8 4 0 4 15:18 12 0
9.
SS Ostrá B
8 2 2 4 18:20 9 0
10.
AFK Eletis Lužec
8 2 2 4 9:16 9 0
11.
FK Stará Boleslav
8 2 1 5 18:25 8 -4
12.
AFK Milovice
8 2 1 5 16:21 7 -5
13.
SK Vojkovice
8 0 2 6 8:25 3 -9
14.
SK Benátky B
8 1 0 7 9:27 3 -9
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

Dorost - 9. kolo:
Benátky - Dobrovice
sobota 20.10. od 10:15 hod.

St.žáci / Ml.žáci - 9. kolo:
Brand./Boleslav - Benátky
neděle 21.10. od 10:15 / 11:55 h.

St.přípravka "A" - 10. kolo:
SKP MB - Benátky
sobota 20.10. od 8:30 hod.

St.přípravka "B" - 10. kolo:
Sporting MB "B" - Benátky
sobota 20.10. od 8:30 hod.

Ml.přípravka 2010/11
Konec podzimní turnajové části