Tabulky

Tabulka Starších žáků, Krajský přebor, skupina "B" 2018/2019 + nadstavbová část

Celkem

# Klub Z V R P S B
1. FC Mělník 20 15 2 3 118:45 47
2. SK Zeleneč 20 15 1 4 87:26 46
3. FK Brandýs - Boleslav 20 15 0 5 77:23 45
4. FK Bohemia Poděbrady 20 10 4 6 72:37 34
5. SK Kosmonosy 20 8 4 8 48:34 28
6. SK UNION Čelákovice 20 9 1 10 59:59 28
7. SK Benátky nad Jizerou 20 8 2 10 45:58 26
8. AFK Pečky 20 7 2 11 44:65 23
9. FK Pšovka Mělník 20 6 4 10 47:58 22
10. Sparta Kutná Hora 20 6 2 12 47:103 20
11. SK Český Brod 20 0 0 20 13:149 0

Doma

# Klub Z V R P S B
1. FC Mělník 10 9 0 1 69:21 27
2. SK Zeleneč 10 8 1 1 35:13 25
3. FK Brandýs - Boleslav 10 8 0 2 52:11 24
4. FK Bohemia Poděbrady 10 6 1 3 41:16 19
5. SK Kosmonosy 10 4 3 3 29:16 15
6. SK UNION Čelákovice 10 5 0 5 26:30 15
7. SK Benátky nad Jizerou 10 4 1 5 31:28 13
8. AFK Pečky 10 4 1 5 23:25 13
9. Sparta Kutná Hora 10 3 1 6 25:44 10
10. FK Pšovka Mělník 10 1 3 6 22:29 6
11. SK Český Brod 10 0 0 10 7:64 0

Venku

# Klub Z V R P S B
1. SK Zeleneč 10 7 0 3 52:13 21
2. FK Brandýs - Boleslav 10 7 0 3 25:12 21
3. FC Mělník 10 6 2 2 49:24 20
4. FK Pšovka Mělník 10 5 1 4 25:29 16
5. FK Bohemia Poděbrady 10 4 3 3 31:21 15
6. SK UNION Čelákovice 10 4 1 5 33:29 13
7. SK Kosmonosy 10 4 1 5 19:18 13
8. SK Benátky nad Jizerou 10 4 1 5 14:30 13
9. AFK Pečky 10 3 1 6 21:40 10
10. Sparta Kutná Hora 10 3 1 6 22:59 10
11. SK Český Brod 10 0 0 10 6:85 0

 

Tabulka nadstavbové části:

Celkem

  Klub Z V R P S B
1. MFK Dobříš 6 4 1 1 27:10 13
2. AFK Pečky 6 2 2 2 8:17 8
3. SK Benátky nad Jizerou 6 1 3 2 13:19 6
4. FK Říčany 6 1 2 3 10:12 5

Doma

# Klub Z V R P S B
1. MFK Dobříš 3 3 0 0 16:3 9
2. AFK Pečky 3 1 1 1 4:6 4
3. SK Benátky nad Jizerou 3 0 2 1 8:13 2
4. FK Říčany 3 0 1 2 2:6 1

Venku

# Klub Z V R P S B
1. MFK Dobříš 3 1 1 1 11:7 4
2. FK Říčany 3 1 1 1 8:6 4
3. SK Benátky nad Jizerou 3 1 1 1 5:6 4
4. AFK Pečky 3 1 1 1 4:11 4

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
29 20 3 6 134:131 63 21
2.
FK Letohrad
30 18 5 7 144:39 60 6
3.
SK Benátky
29 14 6 9 414:59 51 0
4.
FK Náchod
29 12 7 10 68:60 45 -9
5.
FC Horky n.J.
24 14 2 8 219:52 44 8
6.
FK Velké Hamry
25 12 6 7 95:42 44 -4
7.
Dvůr Králové n.L.
26 12 5 9 104:52 43 -2
8.
MFK Trutnov
22 12 0 10 152:46 36 9
9.
FK Kolín
29 10 3 16 60:727 36 -12
10.
SS Ostrá
25 9 5 11 104:123 32 -13
11.
Sparta Kutná Hora
25 9 4 12 155:51 31 -11
12.
TJ Sokol Libiš
25 10 1 14 87:125 31 -8
13.
FK Čáslav
24 7 6 11 48:65 30 -6
14.
SK Poříčany
22 7 1 14 54:68 23 -7
15.
Polaban Nymburk
24 6 3 15 87:129 23 -16
16.
FC Hlinsko
28 6 3 19 34:190 23 -28
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
Sokol Kněžmost
13 8 2 3 29:21 26 5
2.
TJ Sokol Řepov
13 8 1 4 48:27 25 7
3.
TJ Sokol Březno
13 8 1 4 38:20 25 7
4.
SK Bělá p.Bezdězem
13 7 3 3 35:31 24 6
5.
FK Zdětín
13 5 5 3 23:22 20 -1
6.
SK Jizeran Doubrava
13 6 2 5 31:31 20 2
7.
Akuma MB
13 6 2 5 20:23 20 -1
8.
SK Benátky B
13 6 1 6 28:26 19 1
9.
FK Krnsko
13 6 1 6 32:36 19 1
10.
Kr. Vrutice
13 4 4 5 44:46 16 -5
11.
TJ Sokol Kosořice
13 4 3 6 32:28 15 -6
12.
SK Dolní Bousov B
13 3 3 7 21:32 12 -9
13.
TJ ZD Kostelní Hlavno
13 3 2 8 29:37 11 -10
14.
FC Mukařov
13 1 2 10 24:54 5 -13
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost
Tréninky každé pondělístředu
a pátek od 16:30 hodin.

U15 St.žáci
Tréninky každé pondělí a středu
od 15:00 hodin.

U13 Ml.žáci

Tréninky každé úterý od 17:30 h.
čtvrtek od 16:00 hodin.

U11 Starší přípravka
Tréninky každé úterý a pátek
od 16:00 hodin.

U9 Mladší přípravka
Tréninky každé úterý a pátek
od 16:00 hodin.