Tabulky

Tabulka Starších žáků, Krajský přebor, skupina "B" 2019/2020

Celkem

# Klub Z V R P S B
1. SK UNION Čelákovice 8 7 0 1 31:6 21
2. SK POLABAN Nymburk 7 6 1 0 37:9 19
3. SK Kosmonosy 7 6 0 1 41:10 18
4. FK Bohemia Poděbrady 7 6 0 1 38:9 18
5. FC Mělník 8 5 1 2 34:26 16
6. FK Brandýs - Boleslav 8 4 0 4 20:21 12
7. SK Zeleneč 8 3 2 3 16:16 11
8. SK Benátky nad Jizerou 7 3 1 3 24:12 10
9. AFK Pečky 7 3 1 3 15:17 10
10. FK PŠOVKA Mělník 7 2 2 3 16:17 8
11. TJ Kunice 8 2 1 5 23:33 7
12. SK Český Brod 8 2 0 6 12:28 6
13. Sparta Kutná Hora 7 1 1 5 10:38 4
14. Sportovní sdružení Ostrá 8 0 1 7 8:40 1
15. SK Slavia Jesenice 7 0 1 6 8:51 1

Doma

# Klub Z V R P S B
1. SK UNION Čelákovice 4 4 0 0 26:0 12
2. FK Bohemia Poděbrady 3 3 0 0 22:2 9
3. SK Kosmonosy 4 3 0 1 24:7 9
4. SK Benátky nad Jizerou 4 3 0 1 21:5 9
5. SK POLABAN Nymburk 3 3 0 0 17:6 9
6. FC Mělník 4 2 1 1 16:14 7
7. FK PŠOVKA Mělník 3 1 1 1 8:7 4
8. SK Zeleneč 4 1 1 2 8:11 4
9. AFK Pečky 4 1 1 2 6:11 4
10. FK Brandýs - Boleslav 4 1 0 3 6:9 3
11. Sparta Kutná Hora 3 1 0 2 5:9 3
12. SK Český Brod 5 1 0 4 9:19 3
13. TJ Kunice 4 0 1 3 3:13 1
14. Sportovní sdružení Ostrá 4 0 1 3 6:17 1
15. SK Slavia Jesenice 3 0 0 3 5:21 0

Venku

# Klub Z V R P S B
1. SK POLABAN Nymburk 4 3 1 0 20:3 10
2. SK Kosmonosy 3 3 0 0 17:3 9
3. FK Bohemia Poděbrady 4 3 0 1 16:7 9
4. FC Mělník 4 3 0 1 18:12 9
5. FK Brandýs - Boleslav 4 3 0 1 14:12 9
6. SK UNION Čelákovice 4 3 0 1 5:6 9
7. SK Zeleneč 4 2 1 1 8:5 7
8. AFK Pečky 3 2 0 1 9:6 6
9. TJ Kunice 4 2 0 2 20:20 6
10. FK PŠOVKA Mělník 4 1 1 2 8:10 4
11. SK Český Brod 3 1 0 2 3:9 3
12. SK Benátky nad Jizerou 3 0 1 2 3:7 1
13. Sparta Kutná Hora 4 0 1 3 5:29 1
14. SK Slavia Jesenice 4 0 1 3 3:30 1
15. Sportovní sdružení Ostrá 4 0 0 4 2:23 0

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
11 10 0 1 29:7 30 15
2.
SK Benátky
11 7 2 2 18:12 25 7
3.
FK Náchod
11 6 4 1 25:9 23 5
4.
FK Kolín
11 5 2 4 21:13 19 4
5.
FK Velké Hamry
11 4 5 2 18:14 19 1
6.
FC Horky n.J.
11 6 0 5 21:20 18 3
7.
MFK Trutnov
11 6 0 5 18:27 18 3
8.
SS Ostrá
11 5 1 5 14:11 16 -2
9.
FK Čáslav
11 3 4 4 17:19 15 0
10.
FK Letohrad
11 4 2 5 16:19 15 0
11.
Dvůr Králové n.L.
11 3 3 5 20:17 14 -4
12.
FC Hlinsko
11 4 0 7 19:20 12 -6
13.
Sparta Kutná Hora
11 3 2 6 11:23 11 -4
14.
TJ Sokol Libiš
11 3 1 7 16:23 10 -8
15.
Polaban Nymburk
11 2 2 7 9:23 10 -5
16.
SK Poříčany
11 3 0 8 17:32 9 -9
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
TJ Sokol Březno
9 6 1 2 28:11 19 7
2.
TJ Sokol Řepov
9 6 1 2 33:18 19 7
3.
Sokol Kněžmost
9 5 2 2 20:15 17 2
4.
Akuma MB
9 5 1 3 15:12 16 1
5.
SK Bělá p.Bezdězem
9 4 3 2 17:18 15 3
6.
SK Benátky B
9 4 1 4 21:19 13 1
7.
FK Zdětín
9 3 4 2 13:12 13 -2
8.
FK Krnsko
9 4 1 4 22:27 13 1
9.
Kr. Vrutice
9 3 3 3 30:29 12 -3
10.
SK Jizeran Doubrava
9 3 1 5 18:24 10 -2
11.
SK Dolní Bousov B
9 2 3 4 14:21 9 -6
12.
TJ Sokol Kosořice
9 2 2 5 17:19 8 -7
13.
TJ ZD Kostelní Hlavno
9 2 2 5 19:25 8 -7
14.
FC Mukařov
9 1 1 7 17:34 4 -8
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost - 10. kolo:
SK Benátky - FK Brandýs
sobota 19.10. v 10:15 hod.

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci - 11. kolo:
FC Mělník - SK Benátky
sobota 19.10. v 10:15/11:55

U11 Starší přípravka - 9. kolo:
FK Krnsko - SK Benátky
neděle 20.10. ve 13:00 hod.

U09 Mladší přípravka
Mistr. turnaj - Kněžmost
neděle 20.10. od 14:00 hod.
(SKP MB, D.Bousov, Sporting MB, Kněžmost, Benátky)