Tabulky

Tabulka Starších žáků I.A třídy, skupina "B" 2017/2018

Celkem

# Klub Z V R P S B
1. SK Benátky nad Jizerou 8 7 1 0 36:6 22
2. SK Zeleneč 8 6 1 1 46:8 19
3. FC Velim 7 6 0 1 44:5 18
4. FŠ Velký Osek 7 4 1 2 23:7 13
5. FK Dobrovice 7 3 1 3 21:21 10
6. TJ Straky 6 3 0 3 9:13 9
7. TJ Slavoj Vrdy 7 2 1 4 15:15 7
8. FK KAVALIER Sázava 7 2 0 5 23:32 6
9. Mnichovohradišťský SK 7 2 0 5 14:38 6
10. SKP Mladá Boleslav 7 1 1 5 9:35 4
11. TJ Sokol Jestřabí Lhota 7 0 0 7 1:61 0

Doma

# Klub Z V R P S B
1. FC Velim 4 4 0 0 35:2 12
2. SK Benátky nad Jizerou 4 3 1 0 15:1 10
3. FŠ Velký Osek 4 2 1 1 12:5 7
4. SK Zeleneč 3 2 0 1 24:3 6
5. FK Dobrovice 4 2 0 2 15:14 6
6. TJ Slavoj Vrdy 5 2 0 3 11:10 6
7. TJ Straky 4 2 0 2 8:8 6
8. SKP Mladá Boleslav 4 1 1 2 6:20 4
9. FK KAVALIER Sázava 2 1 0 1 16:5 3
10. Mnichovohradišťský SK 3 1 0 2 9:12 3
11. TJ Sokol Jestřabí Lhota 2 0 0 2 1:9 0

Venku

# Klub Z V R P S B
1. SK Zeleneč 5 4 1 0 22:5 13
2. SK Benátky nad Jizerou 4 4 0 0 21:5 12
3. FŠ Velký Osek 3 2 0 1 11:2 6
4. FC Velim 3 2 0 1 9:3 6
5. FK Dobrovice 3 1 1 1 6:7 4
6. TJ Straky 2 1 0 1 1:5 3
7. FK KAVALIER Sázava 5 1 0 4 7:27 3
8. Mnichovohradišťský SK 4 1 0 3 5:26 3
9. TJ Slavoj Vrdy 2 0 1 1 4:5 1
10. SKP Mladá Boleslav 3 0 0 3 3:15 0
11. TJ Sokol Jestřabí Lhota 5 0 0 5 0:52 0

Mužstvo "A"

#Celková tabulka Z V R P Skóre B +/-
1.
MFK Chrudim
12 9 2 1 28:6 30 9
2.
Loko Vltavín
13 8 2 3 21:14 28 1
3.
SK Zápy
13 8 3 2 21:16 27 6
4.
Jiskra Domažlice
12 7 3 2 31:18 26 5
5.
FK Dobrovice
13 6 3 4 18:12 23 -1
6.
FK Králův Dvůr
13 6 3 4 16:18 23 -1
7.
FC Písek
13 6 3 4 26:16 21 0
8.
SK Sokol Brozany
12 6 2 4 24:15 21 6
9.
Slavoj Vyšehrad
13 5 3 5 24:26 21 -9
10.
Jiskra Ústí n.Orlicí
13 5 3 5 15:19 20 -4
11.
SK Viktorie Jirny
13 6 1 6 18:14 19 -2
12.
FK TJ Štěchovice
12 5 3 4 23:25 18 3
13.
SK Převýšov
13 3 4 6 24:27 15 -9
14.
SK Benešov
13 3 3 7 10:20 14 -13
15.
SK Benátky
12 3 2 7 14:23 12 -6
16.
FK Litoměřicko
12 2 3 7 15:25 10 -8
17.
Sokol Čížová
13 0 5 8 11:25 7 -14
18.
Polaban Nymburk
13 1 2 10 6:26 6 -12
Mužstvo B

Mužstvo "B"

#Celková tabulka Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Dolní Bousov
8 6 1 1 25:9 20 5
2.
TJ Nelahozeves
8 6 1 1 15:6 19 10
3.
TJ Sokol Holubice
8 5 2 1 22:9 18 3
4.
AFK Libčice
8 5 1 2 27:13 17 5
5.
AFK Eletis Lužec
8 5 1 2 22:10 16 7
6.
TJ Byšice
9 3 3 3 18:16 14 -4
7.
SK Vojkovice
9 3 2 4 14:13 13 -2
8.
SK Benátky B
8 4 0 4 11:13 12 0
9.
FK Dobrovice B
8 4 0 4 18:23 12 0
10.
FK Neratovice B
9 1 5 3 8:12 10 -14
11.
FC Mělník
9 3 1 5 9:15 10 -5
12.
FK Stará Boleslav
8 3 0 5 15:27 9 -3
13.
TJ Sokol Tišice
8 0 2 6 5:18 2 -7
14.
SK Mn.Hradiště B
8 0 1 7 5:30 2 -13
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

Dorost - 9. kolo:
FK Kralupy - SK Benátky
neděle 22.10. v 10:15 hod.

St.žáci - 9. kolo:
​​SK Benátky - VOLNO

sobota 21.10.

Ml.žáci 7+1 - 9. kolo:
SK Benátky - FK Dobrovice
středa 25.10. v 16:30 hod.

St.přípravka 2007/08 - 8. kolo:
SK Benátky - Luštěnice
sobota 21.10. ve 12:30 hod.

Ml.přípravka 2009/10
​konec podzimní části