Tabulky

Tabulka Starších žáků, Krajský přebor, skupina "B" 2018/2019

Celkem

# Klub Z V R P S B
1. FC Mělník 16 12 1 3 95:38 37
2. SK Zeleneč 15 11 1 3 66:22 34
3. FK Brandýs - Boleslav 15 10 0 5 43:21 30
4. FK Bohemia Poděbrady 14 8 3 3 59:23 27
5. SK Benátky nad Jizerou 15 8 1 6 41:45 25
6. AFK Pečky 15 6 2 7 37:41 20
7. Sparta Kutná Hora 16 6 2 8 47:68 20
8. SK Kosmonosy 15 5 4 6 36:31 19
9. FK PŠOVKA Mělník 15 4 3 8 34:48 15
10. SK UNION Čelákovice 15 4 1 10 39:56 13
11. SK Český Brod 15 0 0 15 10:114 0

Doma

# Klub Z V R P S B
1. FC Mělník 8 7 0 1 56:18 21
2. SK Zeleneč 8 6 1 1 26:13 19
3. FK Brandýs - Boleslav 8 6 0 2 26:11 18
4. FK Bohemia Poděbrady 7 5 1 1 36:9 16
5. SK Benátky nad Jizerou 6 4 0 2 27:17 12
6. AFK Pečky 8 3 1 4 18:17 10
7. Sparta Kutná Hora 8 3 1 4 25:32 10
8. SK Kosmonosy 7 2 3 2 19:14 9
9. SK UNION Čelákovice 7 2 0 5 17:28 6
10. FK PŠOVKA Mělník 8 1 2 5 19:24 5
11. SK Český Brod 8 0 0 8 5:50 0

Venku

# Klub Z V R P S B
1. FC Mělník 8 5 1 2 39:20 16
2. SK Zeleneč 7 5 0 2 40:9 15
3. SK Benátky nad Jizerou 9 4 1 4 14:28 13
4. FK Brandýs - Boleslav 7 4 0 3 17:10 12
5. FK Bohemia Poděbrady 7 3 2 2 23:14 11
6. SK Kosmonosy 8 3 1 4 17:17 10
7. AFK Pečky 7 3 1 3 19:24 10
8. FK PŠOVKA Mělník 7 3 1 3 15:24 10
9. Sparta Kutná Hora 8 3 1 4 22:36 10
10. SK UNION Čelákovice 8 2 1 5 22:28 7
11. SK Český Brod 7 0 0 7 5:64 0

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
Jiskra Mšeno
19 13 2 4 52:22 41 11
2.
FK Pardubice B
20 10 5 5 36:19 38 8
3.
FK Čáslav
20 6 10 4 35:25 36 6
4.
FK Přepeře
19 10 3 6 37:28 34 4
5.
SK Benátky
19 10 3 6 31:23 34 7
6.
FK Velké Hamry
20 8 5 7 34:38 32 5
7.
FK Kolín
20 5 9 6 24:24 30 -3
8.
FC Horky n.J.
20 7 6 7 28:27 29 -1
9.
MFK Trutnov
19 7 5 7 36:40 29 2
10.
SK Český Brod
21 7 4 10 28:25 27 -9
11.
Dvůr Králové n.L.
19 7 4 8 25:24 27 0
12.
SK Slatiňany
21 8 3 10 34:43 27 0
13.
SK Vysoké Mýto
20 5 8 7 28:29 26 -4
14.
FK Náchod
20 6 3 11 23:45 23 -7
15.
FK Turnov
21 3 4 14 14:53 14 -19
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FC Mělník
16 11 1 4 39:27 35 8
2.
FK Dobrovice B
17 10 3 4 57:39 33 6
3.
TJ Sokol Holubice
17 9 3 5 48:39 31 -2
4.
TJ Sokol Chotětov
16 8 3 5 35:25 29 -1
5.
SS Ostrá B
17 7 5 5 51:41 27 -6
6.
AFK Libčice
16 8 1 7 44:34 26 -1
7.
FK Vysoká
17 7 3 7 46:44 25 1
8.
AFK Eletis Lužec
17 6 4 7 33:42 25 -5
9.
SK Bakov n.J.
16 7 1 8 27:34 23 -1
10.
AFK Milovice
17 5 4 8 40:39 21 -12
11.
TJ Byšice
16 5 4 7 32:37 21 -9
12.
FK Stará Boleslav
17 5 2 10 35:49 19 -8
13.
SK Vojkovice
17 1 4 12 14:49 9 -27
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

Dorost - 18. kolo:
Kostomlaty - SK Benátky
sobota 20.4. v 10:15 hod.

St.žáci / Ml. žáci - 16. kolo:
SK Benátky - Kosmonosy
sobota 20.4. v 8:30 / 10:10 hod.

St.přípravka "A" - 18. kolo:
SK Benátky - Dlouhá Lhota
středa 24.4. v 17:00 hod.

St.přípravka "B" - 19. kolo:
Akuma MB - SK Benátky
neděle 28.4. v 15:00 hod.

Ml.přípravka 2010/11
Mistrovský turnaj v D.Bousově
neděle 28.4. v 9:00 hod.
(SKP MB, D.Bousov, Benátky, Kněžmost, Sporting MB)