Tabulky

Tabulka Starších žáků, Krajský přebor, skupina "B" 2020/2021


Celkem

# KLUB Z V R P S B
1. TJ Kunice 5 5 0 0 16:3 15
2. SK UNION Čelákovice 4 4 0 0 24:2 12
3. SK Vyžlovka 5 3 2 0 20:5 11
4. SK Český Brod 5 3 1 1 18:19 10
5. SK Kosmonosy 5 2 2 1 17:7 8
6. Football Talent Academy s.r.o. 3 2 1 0 21:2 7
7. SK Benátky nad Jizerou 4 2 1 1 6:8 7
8. FK PŠOVKA Mělník 5 2 1 2 12:20 7
9. SK POLABAN Nymburk 4 2 0 2 9:5 6
10. FK Brandýs - Boleslav 4 2 0 2 5:10 6
11. Sportovní sdružení Ostrá 4 1 2 1 7:8 5
12. SK Slavia Jesenice 4 1 0 3 9:14 3
13. AFK Pečky 4 0 2 2 5:10 2
14. SK Zeleneč 5 0 2 3 5:16 2
15. FK Bohemia Poděbrady 5 0 1 4 9:18 1
16. Sparta Kutná Hora 6 0 1 5 9:32 1
17. FC Mělník 2 0 0 2 1:14 0


Doma

# KLUB Z V R P S B
1. TJ Kunice 3 3 0 0 9:2 9
2. SK Vyžlovka 3 2 1 0 13:2 7
3. FK Brandýs - Boleslav 3 2 0 1 5:6 6
4. Football Talent Academy s.r.o. 2 1 1 0 10:2 4
5. SK Český Brod 2 1 1 0 11:9 4
6. SK UNION Čelákovice 1 1 0 0 9:1 3
7. Sportovní sdružení Ostrá 1 1 0 0 3:1 3
8. FK PŠOVKA Mělník 2 1 0 1 6:9 3
9. SK Kosmonosy 2 0 1 1 1:2 1
10. SK Zeleneč 3 0 1 2 5:8 1
11. AFK Pečky 2 0 1 1 3:7 1
12. SK Benátky nad Jizerou 2 0 1 1 1:6 1
13. Sparta Kutná Hora 4 0 1 3 3:23 1
14. SK Slavia Jesenice 1 0 0 1 1:3 0
15. SK POLABAN Nymburk 1 0 0 1 1:3 0
16. FK Bohemia Poděbrady 3 0 0 3 3:10 0
17. FC Mělník 2 0 0 2 1:14 0


Venku

# KLUB Z V R P S B
1. SK UNION Čelákovice 3 3 0 0 15:1 9
2. SK Kosmonosy 3 2 1 0 16:5 7
3. SK POLABAN Nymburk 3 2 0 1 8:2 6
4. TJ Kunice 2 2 0 0 7:1 6
5. SK Benátky nad Jizerou 2 2 0 0 5:2 6
6. SK Český Brod 3 2 0 1 7:10 6
7. SK Vyžlovka 2 1 1 0 7:3 4
8. FK PŠOVKA Mělník 3 1 1 1 6:11 4
9. Football Talent Academy s.r.o. 1 1 0 0 11:0 3
10. SK Slavia Jesenice 3 1 0 2 8:11 3
11. Sportovní sdružení Ostrá 3 0 2 1 4:7 2
12. AFK Pečky 2 0 1 1 2:3 1
13. FK Bohemia Poděbrady 2 0 1 1 6:8 1
14. SK Zeleneč 2 0 1 1 0:8 1
15. Sparta Kutná Hora 2 0 0 2 6:9 0
16. FK Brandýs - Boleslav 1 0 0 1 0:4 0

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FK Kolín
5 4 1 0 20:6 14 8
2.
FK Velké Hamry z.s.
5 4 1 0 13:4 13 4
3.
FK Náchod
5 4 0 1 21:8 12 3
4.
SK Vysoké Mýto
5 4 0 1 16:6 12 6
5.
SK Kosmonosy
5 4 0 1 17:14 12 3
6.
SK Poříčany
5 3 0 2 9:5 9 0
7.
FK Čáslav
5 2 1 2 11:11 8 2
8.
Dvůr Králové n.L.
5 2 1 2 6:8 8 -1
9.
SK Benátky
5 2 1 2 13:10 7 1
10.
FC Hlinsko
5 2 0 3 4:7 6 -3
11.
FK Letohrad
5 2 0 3 9:13 6 0
12.
FC Horky n.J.
5 0 2 3 7:12 3 -6
13.
TJ Sokol Libiš
5 1 0 4 8:13 3 -6
14.
Polaban Nymburk
5 1 0 4 5:13 3 -3
15.
Sparta Kutná Hora
5 1 0 4 6:27 3 -3
16.
MFK Trutnov
5 0 1 4 5:13 1 -8
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FK Zdětín
5 4 0 1 11:6 12 3
2.
Kr. Vrutice
5 4 0 1 14:16 12 3
3.
SK Bělá p.Bezdězem
5 3 2 0 13:9 11 5
4.
TJ Sokol Březno
5 3 1 1 17:6 10 4
5.
TJ Sokol Řepov
5 3 0 2 13:7 9 3
6.
Sokol Kněžmost
5 3 0 2 10:8 9 3
7.
FC Mukařov
5 2 2 1 17:13 8 2
8.
Akuma MB
5 2 1 2 15:10 7 -2
9.
SK Benátky B
5 2 0 3 11:11 6 -3
10.
TJ Sokol Kosořice
5 1 3 1 10:12 6 -3
11.
SK Dolní Bousov B
5 2 0 3 9:13 6 -3
12.
FK Krnsko
5 1 0 4 11:20 3 -6
13.
TJ ZD Kostelní Hlavno
5 0 1 4 8:21 1 -5
14.
SK Jizeran Doubrava
5 0 0 5 2:9 0 -6
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost - 6. kolo:
Akuma MB - Benátky
neděle 27.9. v 10:15 hod.

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci - 6. kolo:
Benátky - Čelákovice
sobota 26.9. v 9:00 / 10:40 h.

U11 Starší přípravka - 6. kolo:
Benátky - FK MB
sobota 26.9. ve 12:30 hod.

U9 Mladší přípravka - 3 turnaj:
v Benátkách
neděle 4.10. v 9:00 hod.
(Předměřice, Chotětov, Benátky, K. Hlavno)


Anketa

Na jakou událost dorazíte ve čtvrtek 24.9. v rámci oslav 100 let založení klubu?


26 (30%)

15 (17%)

11 (13%)

10 (11%)

26 (30%)

Hlasování bylo ukončeno.