Tabulky

Tabulka Dorostu I.A třídy, skupina "B" 2018/2019

Celkem

# Klub Z V R P S B
1. SK Benátky nad Jizerou 24 22 1 1 117:32 67
2. SK UNION Čelákovice 24 18 3 3 87:32 57
3. SK Zeleneč 24 16 2 6 103:45 50
4. Mnichovohradišťský SK 24 13 2 9 101:73 41
5. FK Brandýs - Boleslav 24 13 0 11 53:43 39
6. SK Bělá pod Bezdězem 24 10 3 11 82:71 33
7. TJ Sokol Libiš 24 10 3 11 47:42 33
8. SK Akuma Mladá Boleslav 24 8 6 10 45:47 30
9. TJ Sokol Kostomlaty nad Labem 24 9 1 14 64:105 28
10. TJ Křinec 24 9 0 15 38:114 27
11. SK Bakov n/J. 24 7 1 16 52:83 22
12. FK Dobrovice 24 6 2 16 63:83 20
13. Dolnobousovský SK 24 2 2 20 29:111 8

Doma

# Klub Z V R P S
1. SK Benátky nad Jizerou 12 12 0 0 67:10
2. SK Zeleneč 12 10 1 1 60:15
3. SK UNION Čelákovice 12 9 2 1 50:16
4. TJ Sokol Libiš 12 8 1 3 33:12
5. FK Brandýs - Boleslav 12 8 0 4 29:17
6. TJ Sokol Kostomlaty nad Labem 12 8 0 4 44:37
7. Mnichovohradišťský SK 12 7 2 3 57:32
8. SK Bakov n/J. 12 7 0 5 39:38
9. SK Bělá pod Bezdězem 12 6 2 4 51:31
10. TJ Křinec 12 6 0 6 21:31
11. SK Akuma Mladá Boleslav 12 5 2 5 26:24
12. FK Dobrovice 12 4 1 7 33:41
13. Dolnobousovský SK 12 2 2 8 17:50

Venku

# Klub Z V R P S B
1. SK Benátky nad Jizerou 12 10 1 1 50:22 31
2. SK UNION Čelákovice 12 9 1 2 37:16 28
3. SK Zeleneč 12 6 1 5 43:30 19
4. Mnichovohradišťský SK 12 6 0 6 44:41 18
5. FK Brandýs - Boleslav 12 5 0 7 24:26 15
6. SK Akuma Mladá Boleslav 12 3 4 5 19:23 13
7. SK Bělá pod Bezdězem 12 4 1 7 31:40 13
8. TJ Křinec 12 3 0 9 17:83 9
9. TJ Sokol Libiš 12 2 2 8 14:30 8
10. FK Dobrovice 12 2 1 9 30:42 7
11. TJ Sokol Kostomlaty nad Labem 12 1 1 10 20:68 4
12. SK Bakov n/J. 12 0 1 11 13:45 1
13. Dolnobousovský SK 12 0 0 12 12:61 0

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
15 12 1 2 40:16 37 16
2.
FK Náchod
15 9 5 1 36:13 34 10
3.
SK Benátky
15 9 3 3 26:16 33 9
4.
FK Kolín
15 7 3 5 27:18 27 6
5.
FK Velké Hamry
15 6 5 4 31:23 25 -8
6.
MFK Trutnov
15 8 0 7 24:32 24 3
7.
Dvůr Králové n.L.
15 6 3 6 29:23 23 -4
8.
FC Hlinsko
15 6 2 7 26:23 22 -2
9.
FC Horky n.J.
15 7 1 7 25:30 22 1
10.
FK Čáslav
15 5 4 6 27:32 21 -3
11.
SS Ostrá
15 6 2 7 22:20 20 -4
12.
FK Letohrad
15 5 4 6 23:24 20 -1
13.
TJ Sokol Libiš
15 5 1 9 22:29 16 -8
14.
Sparta Kutná Hora
15 4 3 8 16:29 15 -6
15.
SK Poříčany
15 3 1 11 19:39 11 -13
16.
Polaban Nymburk
15 2 2 11 11:38 10 -14
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
Sokol Kněžmost
13 8 2 3 29:21 26 5
2.
TJ Sokol Řepov
13 8 1 4 48:27 25 7
3.
TJ Sokol Březno
13 8 1 4 38:20 25 7
4.
SK Bělá p.Bezdězem
13 7 3 3 35:31 24 6
5.
FK Zdětín
13 5 5 3 23:22 20 -1
6.
SK Jizeran Doubrava
13 6 2 5 31:31 20 2
7.
Akuma MB
13 6 2 5 20:23 20 -1
8.
SK Benátky B
13 6 1 6 28:26 19 1
9.
FK Krnsko
13 6 1 6 32:36 19 1
10.
Kr. Vrutice
13 4 4 5 44:46 16 -5
11.
TJ Sokol Kosořice
13 4 3 6 32:28 15 -6
12.
SK Dolní Bousov B
13 3 3 7 21:32 12 -9
13.
TJ ZD Kostelní Hlavno
13 3 2 8 29:37 11 -10
14.
FC Mukařov
13 1 2 10 24:54 5 -13
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost
Konec podzimní části 

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci
Konec podzimní části 

U11 Starší přípravka
Konec podzimní části

U09 Mladší přípravka
Konec podzimní části