Tabulky

Tabulka Dorostu I.A třídy, skupina "B" 2018/2019

Celkem

# Klub Z V R P S B
1. SK Benátky nad Jizerou 14 13 1 0 49:16 40
2. SK UNION Čelákovice 15 10 2 3 48:20 32
3. SK Zeleneč 15 10 1 4 63:27 31
4. FK Brandýs - Boleslav 14 9 0 5 41:24 27
5. SK Bělá pod Bezdězem 14 8 2 4 58:34 26
6. SK Akuma Mladá Boleslav 15 6 4 5 29:27 22
7. TJ Sokol Kostomlaty nad Labem 15 6 1 8 44:59 19
8. TJ Sokol Libiš 15 5 3 7 31:26 18
9. TJ Křinec 13 6 0 7 27:33 18
10. Mnichovohradišťský SK 14 5 2 7 38:53 17
11. FK Dobrovice 15 3 1 11 40:59 10
12. SK Bakov n/J. 14 3 0 11 27:57 9
13. Dolnobousovský SK 15 1 1 13 18:78 4

Doma

# Klub Z V R P S B
1. SK Benátky nad Jizerou 8 8 0 0 27:8 24
2. FK Brandýs - Boleslav 7 6 0 1 25:5 18
3. SK Bělá pod Bezdězem 7 5 1 1 38:12 16
4. SK Zeleneč 7 5 1 1 31:11 16
5. SK UNION Čelákovice 7 5 1 1 30:10 16
6. TJ Sokol Kostomlaty nad Labem 7 5 0 2 29:18 15
7. Mnichovohradišťský SK 7 4 2 1 27:18 14
8. TJ Sokol Libiš 8 4 1 3 25:12 13
9. SK Akuma Mladá Boleslav 7 4 1 2 14:10 13
10. FK Dobrovice 8 3 1 4 25:26 10
11. TJ Křinec 6 3 0 3 12:12 9
12. SK Bakov n/J. 7 3 0 4 19:26 9
13. Dolnobousovský SK 8 1 1 6 11:32 4

Venku

# Klub Z V R P S B
1. SK Benátky nad Jizerou 6 5 1 0 22:8 16
2. SK UNION Čelákovice 8 5 1 2 18:10 16
3. SK Zeleneč 8 5 0 3 32:16 15
4. SK Bělá pod Bezdězem 7 3 1 3 20:22 10
5. SK Akuma Mladá Boleslav 8 2 3 3 15:17 9
6. FK Brandýs - Boleslav 7 3 0 4 16:19 9
7. TJ Křinec 7 3 0 4 15:21 9
8. TJ Sokol Libiš 7 1 2 4 6:14 5
9. TJ Sokol Kostomlaty nad Labem 8 1 1 6 15:41 4
10. Mnichovohradišťský SK 7 1 0 6 11:35 3
11. FK Dobrovice 7 0 0 7 15:33 0
12. SK Bakov n/J. 7 0 0 7 8:31 0
13. Dolnobousovský SK 7 0 0 7 7:46 0

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
Jiskra Mšeno
19 13 2 4 52:22 41 11
2.
FK Pardubice B
20 10 5 5 36:19 38 8
3.
FK Čáslav
20 6 10 4 35:25 36 6
4.
FK Přepeře
19 10 3 6 37:28 34 4
5.
SK Benátky
19 10 3 6 31:23 34 7
6.
FK Velké Hamry
20 8 5 7 34:38 32 5
7.
FK Kolín
20 5 9 6 24:24 30 -3
8.
FC Horky n.J.
20 7 6 7 28:27 29 -1
9.
MFK Trutnov
19 7 5 7 36:40 29 2
10.
SK Český Brod
21 7 4 10 28:25 27 -9
11.
Dvůr Králové n.L.
19 7 4 8 25:24 27 0
12.
SK Slatiňany
21 8 3 10 34:43 27 0
13.
SK Vysoké Mýto
20 5 8 7 28:29 26 -4
14.
FK Náchod
20 6 3 11 23:45 23 -7
15.
FK Turnov
21 3 4 14 14:53 14 -19
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FC Mělník
16 11 1 4 39:27 35 8
2.
FK Dobrovice B
17 10 3 4 57:39 33 6
3.
TJ Sokol Holubice
17 9 3 5 48:39 31 -2
4.
TJ Sokol Chotětov
16 8 3 5 35:25 29 -1
5.
SS Ostrá B
17 7 5 5 51:41 27 -6
6.
AFK Libčice
16 8 1 7 44:34 26 -1
7.
FK Vysoká
17 7 3 7 46:44 25 1
8.
AFK Eletis Lužec
17 6 4 7 33:42 25 -5
9.
SK Bakov n.J.
16 7 1 8 27:34 23 -1
10.
AFK Milovice
17 5 4 8 40:39 21 -12
11.
TJ Byšice
16 5 4 7 32:37 21 -9
12.
FK Stará Boleslav
17 5 2 10 35:49 19 -8
13.
SK Vojkovice
17 1 4 12 14:49 9 -27
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

Dorost - 18. kolo:
Kostomlaty - SK Benátky
sobota 20.4. v 10:15 hod.

St.žáci / Ml. žáci - 16. kolo:
SK Benátky - Kosmonosy
sobota 20.4. v 8:30 / 10:10 hod.

St.přípravka "A" - 18. kolo:
SK Benátky - Dlouhá Lhota
středa 24.4. v 17:00 hod.

St.přípravka "B" - 19. kolo:
Akuma MB - SK Benátky
neděle 28.4. v 15:00 hod.

Ml.přípravka 2010/11
Mistrovský turnaj v D.Bousově
neděle 28.4. v 9:00 hod.
(SKP MB, D.Bousov, Benátky, Kněžmost, Sporting MB)