Tabulky

Tabulka Dorostu I.A třídy, skupina "B" 2020/2021


Celkem

# KLUB Z V R P S B
1. Dolnobousovský SK 3 2 1 0 14:9 7
2. SK kopaná Hovorčovice 3 2 0 1 11:5 6
3. TJ Sokol Libiš 3 2 0 1 10:4 6
4. FK Dobrovice 3 2 0 1 15:11 6
5. TJ Klíčany 2 2 0 0 5:1 6
6. SK Akuma Mladá Boleslav 3 1 1 1 9:8 4
7. Sportovní sdružení Ostrá 3 1 0 2 16:11 3
8. SK Labský Kostelec 2 1 0 1 3:3 3
9. SK Benátky nad Jizerou 2 1 0 1 7:8 3
10. SK Bakov n/J. 3 1 0 2 6:11 3
11. TJ Sokol Klecany 2 0 1 1 4:8 1
12. FC Sporting Mladá Boleslav 2 0 1 1 3:7 1
13. SK Bezno-Sovínky 3 0 0 3 2:19 0


Doma

# KLUB Z V R P S B
1. FK Dobrovice 2 2 0 0 12:6 6
2. Sportovní sdružení Ostrá 2 1 0 1 14:7 3
3. SK kopaná Hovorčovice 2 1 0 1 7:4 3
4. TJ Klíčany 1 1 0 0 3:0 3
5. Dolnobousovský SK 1 1 0 0 5:3 3
6. TJ Sokol Libiš 2 1 0 1 4:2 3
7. SK Bakov n/J. 1 1 0 0 4:2 3
8. FC Sporting Mladá Boleslav 1 0 1 0 2:2 1
9. TJ Sokol Klecany 2 0 1 1 4:8 1
10. SK Labský Kostelec 1 0 0 1 1:2 0
11. SK Akuma Mladá Boleslav 1 0 0 1 1:4 0
12. SK Bezno-Sovínky 1 0 0 1 2:6 0


Venku

# KLUB Z V R P S B
1. SK Akuma Mladá Boleslav 2 1 1 0 8:4 4
2. Dolnobousovský SK 2 1 1 0 9:6 4
3. TJ Sokol Libiš 1 1 0 0 6:2 3
4. SK kopaná Hovorčovice 1 1 0 0 4:1 3
5. TJ Klíčany 1 1 0 0 2:1 3
6. SK Labský Kostelec 1 1 0 0 2:1 3
7. SK Benátky nad Jizerou 2 1 0 1 7:8 3
8. FK Dobrovice 1 0 0 1 3:5 0
9. Sportovní sdružení Ostrá 1 0 0 1 2:4 0
10. FC Sporting Mladá Boleslav 1 0 0 1 1:5 0
11. SK Bakov n/J. 2 0 0 2 2:9 0
12. SK Bezno-Sovínky 2 0 0 2 0:13 0

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FK Kolín
5 4 1 0 20:6 14 8
2.
FK Velké Hamry z.s.
5 4 1 0 13:4 13 4
3.
FK Náchod
5 4 0 1 21:8 12 3
4.
SK Vysoké Mýto
5 4 0 1 16:6 12 6
5.
SK Kosmonosy
5 4 0 1 17:14 12 3
6.
SK Poříčany
5 3 0 2 9:5 9 0
7.
FK Čáslav
5 2 1 2 11:11 8 2
8.
Dvůr Králové n.L.
5 2 1 2 6:8 8 -1
9.
SK Benátky
5 2 1 2 13:10 7 1
10.
FC Hlinsko
5 2 0 3 4:7 6 -3
11.
FK Letohrad
5 2 0 3 9:13 6 0
12.
FC Horky n.J.
5 0 2 3 7:12 3 -6
13.
TJ Sokol Libiš
5 1 0 4 8:13 3 -6
14.
Polaban Nymburk
5 1 0 4 5:13 3 -3
15.
Sparta Kutná Hora
5 1 0 4 6:27 3 -3
16.
MFK Trutnov
5 0 1 4 5:13 1 -8
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FK Zdětín
5 4 0 1 11:6 12 3
2.
Kr. Vrutice
5 4 0 1 14:16 12 3
3.
SK Bělá p.Bezdězem
5 3 2 0 13:9 11 5
4.
TJ Sokol Březno
5 3 1 1 17:6 10 4
5.
TJ Sokol Řepov
5 3 0 2 13:7 9 3
6.
Sokol Kněžmost
5 3 0 2 10:8 9 3
7.
FC Mukařov
5 2 2 1 17:13 8 2
8.
Akuma MB
5 2 1 2 15:10 7 -2
9.
SK Benátky B
5 2 0 3 11:11 6 -3
10.
TJ Sokol Kosořice
5 1 3 1 10:12 6 -3
11.
SK Dolní Bousov B
5 2 0 3 9:13 6 -3
12.
FK Krnsko
5 1 0 4 11:20 3 -6
13.
TJ ZD Kostelní Hlavno
5 0 1 4 8:21 1 -5
14.
SK Jizeran Doubrava
5 0 0 5 2:9 0 -6
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost - 6. kolo:
Akuma MB - Benátky
neděle 27.9. v 10:15 hod.

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci - 6. kolo:
Benátky - Čelákovice
sobota 26.9. v 9:00 / 10:40 h.

U11 Starší přípravka - 6. kolo:
Benátky - FK MB
sobota 26.9. ve 12:30 hod.

U9 Mladší přípravka - 3 turnaj:
v Benátkách
neděle 4.10. v 9:00 hod.
(Předměřice, Chotětov, Benátky, K. Hlavno)


Anketa

Na jakou událost dorazíte ve čtvrtek 24.9. v rámci oslav 100 let založení klubu?


26 (29%)

15 (17%)

11 (12%)

11 (12%)

26 (29%)

Hlasování bylo ukončeno.