Tabulky

Tabulka Dorostu I.A třídy, skupina "B" 2019/2020

Celkem

# Klub Z V R P S B
1. Mnichovohradišťský SK 11 11 0 0 98:12 33
2. FK Brandýs - Boleslav 11 9 0 2 57:15 27
3. SK Benátky nad Jizerou. 11 7 1 3 54:29 22
4. SK Bělá pod Bezdězem 11 6 3 2 27:16 21
5. TJ Sokol Libiš 11 5 1 5 27:30 16
6. SK Zeleneč 11 3 3 5 22:38 12
7. SK Akuma Mladá Boleslav 11 3 3 5 17:34 12
8. Dolnobousovský SK 11 4 0 7 27:50 12
9. TJ Klíčany 10 3 1 6 24:57 10
10. FK Dobrovice 10 3 0 7 14:36 9
11. SK Bakov n/J. 11 2 1 8 19:47 7
12. FC Sporting Mladá Boleslav 11 1 3 7 16:38 6

Doma

# Klub Z V R P S B
1. Mnichovohradišťský SK 6 6 0 0 51:8 18
2. SK Bělá pod Bezdězem 6 5 1 0 22:6 16
3. FK Brandýs - Boleslav 6 5 0 1 29:9 15
4. TJ Sokol Libiš 6 4 0 2 19:10 12
5. SK Benátky nad Jizerou. 5 3 1 1 26:11 10
6. FK Dobrovice 4 3 0 1 12:10 9
7. Dolnobousovský SK 6 3 0 3 14:28 9
8. SK Akuma Mladá Boleslav. 6 1 3 2 8:18 6
9. TJ Klíčany 5 2 0 3 12:29 6
10. FC Sporting Mladá Boleslav 5 1 1 3 11:18 4
11. SK Zeleneč 5 1 1 3 8:15 4
12. SK Bakov n/J. 5 0 1 4 6:22 1

Venku

# Klub Z V R P S B
1. Mnichovohradišťský SK 5 5 0 0 47:4 15
2. FK Brandýs - Boleslav 5 4 0 1 28:6 12
3. SK Benátky nad Jizerou 6 4 0 2 28:18 12
4. SK Zeleneč 6 2 2 2 14:23 8
5. SK Akuma Mladá Boleslav 5 2 0 3 9:16 6
6. SK Bakov n/J. 6 2 0 4 13:25 6
7. SK Bělá pod Bezdězem 5 1 2 2 5:10 5
8. TJ Sokol Libiš 5 1 1 3 8:20 4
9. TJ Klíčany 5 1 1 3 12:28 4
10. Dolnobousovský SK 5 1 0 4 13:22 3
11. FC Sporting Mladá Boleslav 6 0 2 4 5:20 2
12. FK Dobrovice 6 0 0 6 2:26 0

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
29 20 3 6 134:131 63 21
2.
FK Letohrad
30 18 5 7 144:39 60 6
3.
SK Benátky
29 14 6 9 414:59 51 0
4.
FK Náchod
29 12 7 10 68:60 45 -9
5.
FC Horky n.J.
24 14 2 8 219:52 44 8
6.
FK Velké Hamry
25 12 6 7 95:42 44 -4
7.
Dvůr Králové n.L.
26 12 5 9 104:52 43 -2
8.
MFK Trutnov
22 12 0 10 152:46 36 9
9.
FK Kolín
29 10 3 16 60:727 36 -12
10.
SS Ostrá
25 9 5 11 104:123 32 -13
11.
Sparta Kutná Hora
25 9 4 12 155:51 31 -11
12.
TJ Sokol Libiš
25 10 1 14 87:125 31 -8
13.
FK Čáslav
24 7 6 11 48:65 30 -6
14.
SK Poříčany
22 7 1 14 54:68 23 -7
15.
Polaban Nymburk
24 6 3 15 87:129 23 -16
16.
FC Hlinsko
28 6 3 19 34:190 23 -28
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
Sokol Kněžmost
13 8 2 3 29:21 26 5
2.
TJ Sokol Řepov
13 8 1 4 48:27 25 7
3.
TJ Sokol Březno
13 8 1 4 38:20 25 7
4.
SK Bělá p.Bezdězem
13 7 3 3 35:31 24 6
5.
FK Zdětín
13 5 5 3 23:22 20 -1
6.
SK Jizeran Doubrava
13 6 2 5 31:31 20 2
7.
Akuma MB
13 6 2 5 20:23 20 -1
8.
SK Benátky B
13 6 1 6 28:26 19 1
9.
FK Krnsko
13 6 1 6 32:36 19 1
10.
Kr. Vrutice
13 4 4 5 44:46 16 -5
11.
TJ Sokol Kosořice
13 4 3 6 32:28 15 -6
12.
SK Dolní Bousov B
13 3 3 7 21:32 12 -9
13.
TJ ZD Kostelní Hlavno
13 3 2 8 29:37 11 -10
14.
FC Mukařov
13 1 2 10 24:54 5 -13
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost
Tréninky každé pondělístředu
a pátek od 16:30 hodin.

U15 St.žáci
Tréninky každé pondělí a středu
od 15:00 hodin.

U13 Ml.žáci

Tréninky každé úterý od 17:30 h.
čtvrtek od 16:00 hodin.

U11 Starší přípravka
Tréninky každé úterý a pátek
od 16:00 hodin.

U9 Mladší přípravka
Tréninky každé úterý a pátek
od 16:00 hodin.