Tabulky

Tabulka PRODIET I.B třída, skupina "B" 2018/2019

Celkem

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. FC Mělník 24 18 0 6 62:43 53 1 0
2. AFK Libčice 24 15 0 9 72:44 46 1 2
3. TJ Sokol Chotětov 24 16 0 8 61:43 46 3 1
4. FK Dobrovice "B" 24 14 0 10 81:53 45 1 4
5. TJ Sokol Holubice 24 13 0 11 66:60 40 2 3
6. FK Vysoká 24 12 0 12 68:66 37 1 2
7. SK Bakov n/J. 24 12 0 12 44:51 35 1 0
8. AFK Milovice 24 11 0 13 59:61 32 3 2
9. Sportovní sdružení Ostrá "B" 24 9 0 15 68:61 31 1 5
10. FK Slavoj Stará Boleslav 24 11 0 13 55:67 31 2 0
11. TJ Byšice 24 10 0 14 46:51 30 2 2
12. TJ AFK ELETIS Lužec 24 11 0 13 44:65 30 4 1
13. SK Vojkovice 24 4 0 20 26:87 12 2 2
14. SK Benátky "B" 13 2 2 11 20:44 6 0 0

Doma

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. TJ Sokol Holubice 12 9 0 1 43:19 32 2 1
2. FK Dobrovice "B" 12 9 0 3 57:23 30 0 3
3. FC Mělník 12 8 0 3 35:20 26 1 0
4. FK Vysoká 12 7 0 4 37:29 25 1 2
5. AFK Libčice 12 8 0 4 45:26 24 0 0
6. TJ Sokol Chotětov 12 7 0 4 35:20 23 1 0
7. SK Bakov n/J. 12 7 0 4 26:21 23 1 0
8. Sportovní sdružení Ostrá "B" 12 6 0 6 37:25 21 0 3
9. FK Slavoj Stará Boleslav 12 5 0 5 27:30 19 2 0
10. TJ AFK ELETIS Lužec 12 5 0 6 26:20 18 1 1
11. AFK Milovice 12 5 0 6 29:25 18 1 1
12. TJ Byšice 12 4 0 8 24:20 14 0 2
13. SK Vojkovice 12 2 0 10 16:37 7 0 1
14. SK Benátky "B"   7 1 0 6 11:18 3 0 0

Venku

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. FC Mělník 12 9 0 3 27:23 27 0 0
2. TJ Sokol Chotětov 12 8 0 4 26:23 23 2 1
3. AFK Libčice 12 7 0 5 27:18 22 1 2
4. TJ Byšice 12 6 0 6 22:31 16 2 0
5. FK Dobrovice "B" 12 5 0 7 24:30 15 1 1
6. AFK Milovice 12 5 0 7 30:36 14 2 1
7. FK Vysoká 12 4 0 8 31:37 12 0 0
8. FK Slavoj Stará Boleslav 12 4 0 8 28:37 12 0 0
9. SK Bakov n/J. 12 4 0 8 18:30 12 0 0
10. TJ AFK ELETIS Lužec 12 5 0 7 18:45 12 3 0
11. Sportovní sdružení Ostrá "B" 12 3 0 9 31:36 10 1 2
12. TJ Sokol Holubice 12 2 0 10 23:41 8 0 2
13. SK Vojkovice 12 2 0 10 10:50 5 2 1
14. SK Benátky "B"   6 1 0 5   9:26 3 0 0

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
15 12 1 2 40:16 37 16
2.
FK Náchod
15 9 5 1 36:13 34 10
3.
SK Benátky
15 9 3 3 26:16 33 9
4.
FK Kolín
15 7 3 5 27:18 27 6
5.
FK Velké Hamry
15 6 5 4 31:23 25 -8
6.
MFK Trutnov
15 8 0 7 24:32 24 3
7.
Dvůr Králové n.L.
15 6 3 6 29:23 23 -4
8.
FC Hlinsko
15 6 2 7 26:23 22 -2
9.
FC Horky n.J.
15 7 1 7 25:30 22 1
10.
FK Čáslav
15 5 4 6 27:32 21 -3
11.
SS Ostrá
15 6 2 7 22:20 20 -4
12.
FK Letohrad
15 5 4 6 23:24 20 -1
13.
TJ Sokol Libiš
15 5 1 9 22:29 16 -8
14.
Sparta Kutná Hora
15 4 3 8 16:29 15 -6
15.
SK Poříčany
15 3 1 11 19:39 11 -13
16.
Polaban Nymburk
15 2 2 11 11:38 10 -14
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
Sokol Kněžmost
13 8 2 3 29:21 26 5
2.
TJ Sokol Řepov
13 8 1 4 48:27 25 7
3.
TJ Sokol Březno
13 8 1 4 38:20 25 7
4.
SK Bělá p.Bezdězem
13 7 3 3 35:31 24 6
5.
FK Zdětín
13 5 5 3 23:22 20 -1
6.
SK Jizeran Doubrava
13 6 2 5 31:31 20 2
7.
Akuma MB
13 6 2 5 20:23 20 -1
8.
SK Benátky B
13 6 1 6 28:26 19 1
9.
FK Krnsko
13 6 1 6 32:36 19 1
10.
Kr. Vrutice
13 4 4 5 44:46 16 -5
11.
TJ Sokol Kosořice
13 4 3 6 32:28 15 -6
12.
SK Dolní Bousov B
13 3 3 7 21:32 12 -9
13.
TJ ZD Kostelní Hlavno
13 3 2 8 29:37 11 -10
14.
FC Mukařov
13 1 2 10 24:54 5 -13
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost
Konec podzimní části 

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci
Konec podzimní části 

U11 Starší přípravka
Konec podzimní části

U09 Mladší přípravka
Konec podzimní části