Tabulky

Tabulka PRODIET I.B třída, skupina "B" 2017/2018

Celkem

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Dolnobousovský SK 24 18 0 6 86:36 55 1 2
2. TJ Dynamo Nelahozeves 24 18 0 6 55:22 54 1 1
3. AFK Libčice 24 17 0 7 78:43 51 2 2
4. TJ Sokol Holubice 24 14 0 10 64:48 40 4 2
5. SK Benátky nad Jizerou "B" 24 13 0 11 41:45 39 0 0
6. FK Slavoj Stará Boleslav 24 12 0 12 62:69 35 2 1
7. TJ Byšice 24 13 0 11 42:49 35 5 1
8. FK Neratovice-Byškovice "B" 24 10 0 14 36:39 34 2 6
9. FC Mělník 24 11 0 13 40:50 33 2 2
10. SK Vojkovice 24 11 0 13 33:44 30 3 0
11. FK Dobrovice "B" 24 9 0 15 52:68 28 1 2
12. TJ AFK Eletis Lužec 24 8 0 16 46:64 26 0 2
13. TJ Sokol Tišice 24 2 0 22 29:87 8 0 2

Doma

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. AFK Libčice 12 10 0 0 50:16 34 2 0
2. TJ Dynamo Nelahozeves 12 11 0 1 32:8 33 0 0
3. Dolnobousovský SK 12 9 0 2 35:14 29 1 0
4. SK Benátky nad Jizerou "B" 12 9 0 3 26:15 27 0 0
5. TJ Sokol Holubice 12 7 0 3 37:18 25 2 0
6. FK Neratovice-Byškovice "B" 12 6 0 4 20:11 24 2 2
7. FK Dobrovice "B" 12 7 0 5 34:25 22 0 1
8. TJ Byšice 12 4 0 3 24:17 22 5 0
9. SK Vojkovice 12 6 0 4 25:22 22 2 0
10. FK Slavoj Stará Boleslav 12 6 0 5 41:31 21 1 1
11. FC Mělník 12 5 0 5 21:26 19 2 0
12. TJ AFK Eletis Lužec 12 4 0 8 25:36 13 0 1
13. TJ Sokol Tišice 12 2 0 10 16:39 7 0 1

Venku

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Dolnobousovský SK 12 8 0 4 51:22 26 0 2
2. TJ Dynamo Nelahozeves 12 7 0 5 23:14 21 1 1
3. AFK Libčice 12 5 0 7 28:27 17 0 2
4. TJ Sokol Holubice 12 5 0 7 27:30 15 2 2
5. FC Mělník 12 4 0 8 19:24 14 0 2
6. FK Slavoj Stará Boleslav 12 5 0 7 21:38 14 1 0
7. TJ AFK Eletis Lužec 12 4 0 8 21:28 13 0 1
8. TJ Byšice 12 4 0 8 18:32 13 0 1
9. SK Benátky nad Jizerou "B" 12 4 0 8 15:30 12 0 0
10. FK Neratovice-Byškovice "B" 12 2 0 10 16:28 10 0 4
11. SK Vojkovice 12 3 0 9 8:22 8 1 0
12. FK Dobrovice "B" 12 2 0 10 18:43 6 1 1
13. TJ Sokol Tišice 12 0 0 12 13:48 1 0 1

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
15 12 1 2 40:16 37 16
2.
FK Náchod
15 9 5 1 36:13 34 10
3.
SK Benátky
15 9 3 3 26:16 33 9
4.
FK Kolín
15 7 3 5 27:18 27 6
5.
FK Velké Hamry
15 6 5 4 31:23 25 -8
6.
MFK Trutnov
15 8 0 7 24:32 24 3
7.
Dvůr Králové n.L.
15 6 3 6 29:23 23 -4
8.
FC Hlinsko
15 6 2 7 26:23 22 -2
9.
FC Horky n.J.
15 7 1 7 25:30 22 1
10.
FK Čáslav
15 5 4 6 27:32 21 -3
11.
SS Ostrá
15 6 2 7 22:20 20 -4
12.
FK Letohrad
15 5 4 6 23:24 20 -1
13.
TJ Sokol Libiš
15 5 1 9 22:29 16 -8
14.
Sparta Kutná Hora
15 4 3 8 16:29 15 -6
15.
SK Poříčany
15 3 1 11 19:39 11 -13
16.
Polaban Nymburk
15 2 2 11 11:38 10 -14
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
Sokol Kněžmost
13 8 2 3 29:21 26 5
2.
TJ Sokol Řepov
13 8 1 4 48:27 25 7
3.
TJ Sokol Březno
13 8 1 4 38:20 25 7
4.
SK Bělá p.Bezdězem
13 7 3 3 35:31 24 6
5.
FK Zdětín
13 5 5 3 23:22 20 -1
6.
SK Jizeran Doubrava
13 6 2 5 31:31 20 2
7.
Akuma MB
13 6 2 5 20:23 20 -1
8.
SK Benátky B
13 6 1 6 28:26 19 1
9.
FK Krnsko
13 6 1 6 32:36 19 1
10.
Kr. Vrutice
13 4 4 5 44:46 16 -5
11.
TJ Sokol Kosořice
13 4 3 6 32:28 15 -6
12.
SK Dolní Bousov B
13 3 3 7 21:32 12 -9
13.
TJ ZD Kostelní Hlavno
13 3 2 8 29:37 11 -10
14.
FC Mukařov
13 1 2 10 24:54 5 -13
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost
Konec podzimní části 

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci
Konec podzimní části 

U11 Starší přípravka
Konec podzimní části

U09 Mladší přípravka
Konec podzimní části