Tabulka

Tabulka FITPARTNERGASTRO I.B třída, skupina "B" 2016/2017

Celkem

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. TJ Kly 26 21 0 5 86:29 61 2 0
2. TJ Sokol Pěčice 26 18 0 8 84:37 55 2 3
3. FK Neratovice-Byškovice 26 17 0 9 46:30 51 3 3
4. FC Mělník 26 17 0 9 73:54 50 1 0
5. TJ AFK ELETIS LUŽEC 26 14 0 12 58:60 45 0 3
6. Dolnobousovský SK 26 14 0 12 67:55 44 1 3
7. TJ Dynamo Nelahozeves 26 13 0 13 46:38 44 1 6
8. FK Slavoj Stará Boleslav 26 14 0 12 76:56 43 1 2
9. SK Benátky nad Jizerou B 26 15 0 11 49:42 42 5 2
10. TJ Sokol Tišice 26 11 0 15 38:61 32 3 2
11. TJ Byšice 26 10 0 16 39:70 27 4 1
12. SK Bakov n/J 26 9 0 17 38:63 25 4 2
13. SK SLAVIA V. BOREK 26 8 0 18 31:81 23 4 3
14. FK Dlouhá Lhota 26 1 0 25 29:84 4 1 2

Doma

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. FC Mělník 13 13 0 0 46:17 39 0 0
2. TJ Kly 13 11 0 1 49:12 35 1 0
3. TJ Sokol Pěčice 13 10 0 3 49:18 31 0 1
4. TJ Dynamo Nelahozeves 13 9 0 4 31:11 30 0 3
5. TJ AFK ELETIS LUŽEC 13 10 0 3 36:30 30 0 0
6. Dolnobousovský SK 13 8 0 4 38:19 28 1 2
7. FK Slavoj Stará Boleslav 13 8 0 4 43:28 27 1 1
8. FK Neratovice-Byškovice 13 8 0 5 24:14 27 0 3
9. SK Benátky nad Jizerou B 13 6 0 5 30:20 23 2 1
10. SK Bakov n/J 13 4 0 7 22:29 18 2 2
11. TJ Sokol Tišice 13 4 0 7 17:25 17 2 1
12. SK SLAVIA V. BOREK 13 2 0 8 14:33 14 3 2
13. TJ Byšice 13 3 0 8 20:35 13 2 0
14. FK Dlouhá Lhota 13 0 0 13 15:35 2 0 2

Venku

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. TJ Kly 13 9 0 4 37:17 26 1 0
2. TJ Sokol Pěčice 13 8 0 5 35:19 24 2 2
3. FK Neratovice-Byškovice 13 9 0 4 22:16 24 3 0
4. SK Benátky nad Jizerou B 13 7 0 6 19:22 19 3 1
5. FK Slavoj Stará Boleslav 13 5 0 8 33:28 16 0 1
6. Dolnobousovský SK 13 5 0 8 29:36 16 0 1
7. TJ AFK ELETIS LUŽEC 13 4 0 9 22:30 15 0 3
8. TJ Sokol Tišice 13 5 0 8 21:36 15 1 1
9. TJ Dynamo Nelahozeves 13 4 0 9 15:27 14 1 3
10. TJ Byšice 13 5 0 8 19:35 14 2 1
11. FC Mělník 13 4 0 9 27:37 11 1 0
12. SK SLAVIA V. BOREK 13 3 0 10 17:48 9 1 1
13. SK Bakov n/J 13 3 0 10 16:34 7 2 0
14. FK Dlouhá Lhota 13 1 0 12 14:49 2 1 0

Mužstvo "A"

1. SK Viktorie Jirny 79:41 71
2. Olympia HK 72:34 70
3. FK Loko Vltavín 77:53 68
4. FK Králův Dvůr 55:33 64
5. FK Tachov 77:58 64
6. MFK Chrudim 61:38 62
7. SK Převýšov 52:34 62
8. TJ Štěchovice 56:53 56
9. TJ Domažlice 62:54 51
10. SK Zápy 68:53 49
11. FK Dobrovice 59:58 49
12. FC Písek 53:56 49
13. Slavoj Vyšehrad 60:70 46
14. FK Litoměřicko 39:65 42
15. Benátky 40:55 40
16. SK Benešov 47:76 33
17. FC Táborsko B 35:97 23
18. FK Hořovicko 21:85 13
Mužstvo B

Mužstvo "B"

1. TJ Kly 86:29 61
2. TJ Sokol Pěčice 84:37 55
3. Neratovice B 46:30 51
4. FC Mělník 73:54 50
5. TJ Lužec 58:60 45
6. D.Bousov 67:55 44
7. Nelahozeves 46:38 44
8. FK Stará Boleslav 76:56 43
9. Benátky B 49:42 42
10. TJ Sokol Tišice 38:61 32
11. TJ Byšice 39:70 27
12. SK Bakov n/J 38:63 25
13. V.Borek 31:81 23
14. Dlouhá Lhota 29:84 4
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

Dorost
konec soutěže 2016/2017
5. místo v I.A třídě

St.žáci
konec soutěže 2016/2017
14. místo v I.A třídě

St.přípravka 2006-2007
konec jarní části soutěže

Ml.přípravka 2008-2009
konec jarní části soutěže


Anketa

Přijdete v sobotu 24.6. na IV. ročník fotbalového turnaje ligových mužstev?


24 (30%)

10 (12%)

10 (12%)

6 (7%)

12 (15%)

19 (23%)

Hlasování bylo ukončeno.