Tabulky

Tabulka Okresního přeboru - 2019/2020

Celkem

# Klub Z V R P S B
1. Sokol Březno 7 6 0 1 25:7 18
2. SK Bělá pod Bezdězem 7 4 2 1 15:12 14
3. TJ Sokol Řepov 7 4 1 2 23:16 13
4. TJ Sokol Kněžmost 7 4 1 2 15:11 13
5. SK Akuma Mladá Boleslav 7 4 1 2 9:9 13
6. FK Zdětín "A" 7 3 3 1 12:9 12
7. SLAVOJ Kropáčova Vrutice 7 3 2 2 26:21 11
8. SK Benátky nad Jizerou "B" 7 3 1 3 13:13 10
9. FK Krnsko 7 3 1 3 17:23 10
10. SK Meteor Kostelní Hlavno 7 2 1 4 14:19 7
11. Dolnobousovský SK "B" 7 1 3 3 12:17 6
12. TJ Sokol Kosořice 7 1 1 5 12:17 4
13. SK JIZERAN Doubrava 7 1 1 5 12:20 4
14. FC Mukařov 7 1 0 6 14:25 3

Doma

# Klub Z V R P S B
1. Sokol Březno 3 3 0 0 12:3 9
2. TJ Sokol Kněžmost 4 3 0 1 12:7 9
3. FK Zdětín 4 3 0 1 7:4 9
4. TJ Sokol Řepov 3 2 1 0 11:7 7
5. SK Bělá pod Bezdězem 3 2 1 0 5:2 7
6. SLAVOJ Kropáčova Vrutice 4 2 1 1 12:10 7
7. SK Meteor Kostelní Hlavno 4 2 1 1 8:6 7
8. SK Akuma Mladá Boleslav 4 2 1 1 5:4 7
9. Dolnobousovský SK "B" 4 1 2 1 9:8 5
10. TJ Sokol Kosořice 4 1 1 2 9:9 4
11. FC Mukařov 3 1 0 2 11:15 3
12. SK JIZERAN Doubrava 3 0 1 2 5:8 1
13. SK Benátky nad Jizerou "B" 3 0 0 3 3:7 0
14. FK Krnsko 3 0 0 3 4:16 0

Venku

# Klub Z V R P S B
1. FK Krnsko 4 3 1 0 13:7 10
2. SK Benátky nad Jizerou "B" 4 3 1 0 10:6 10
3. Sokol Březno 4 3 0 1 13:4 9
4. SK Bělá pod Bezdězem 4 2 1 1 10:10 7
5. TJ Sokol Řepov 4 2 0 2 12:9 6
6. SK Akuma Mladá Boleslav 3 2 0 1 4:5 6
7. SLAVOJ Kropáčova Vrutice 3 1 1 1 14:11 4
8. TJ Sokol Kněžmost 3 1 1 1 3:4 4
9. FK Zdětín 3 0 3 0 5:5 3
10. SK JIZERAN Doubrava 4 1 0 3 7:12 3
11. Dolnobousovský SK "B" 3 0 1 2 3:9 1
12. TJ Sokol Kosořice 3 0 0 3 3:8 0
13. SK Meteor Kostelní Hlavno 3 0 0 3 6:13 0
14. FC Mukařov 4 0 0 4 3:10 0

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
11 10 0 1 29:7 30 15
2.
SK Benátky
11 7 2 2 18:12 25 7
3.
FK Náchod
11 6 4 1 25:9 23 5
4.
FK Kolín
11 5 2 4 21:13 19 4
5.
FK Velké Hamry
11 4 5 2 18:14 19 1
6.
FC Horky n.J.
11 6 0 5 21:20 18 3
7.
MFK Trutnov
11 6 0 5 18:27 18 3
8.
SS Ostrá
11 5 1 5 14:11 16 -2
9.
FK Čáslav
11 3 4 4 17:19 15 0
10.
FK Letohrad
11 4 2 5 16:19 15 0
11.
Dvůr Králové n.L.
11 3 3 5 20:17 14 -4
12.
FC Hlinsko
11 4 0 7 19:20 12 -6
13.
Sparta Kutná Hora
11 3 2 6 11:23 11 -4
14.
TJ Sokol Libiš
11 3 1 7 16:23 10 -8
15.
Polaban Nymburk
11 2 2 7 9:23 10 -5
16.
SK Poříčany
11 3 0 8 17:32 9 -9
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
TJ Sokol Březno
9 6 1 2 28:11 19 7
2.
TJ Sokol Řepov
9 6 1 2 33:18 19 7
3.
Sokol Kněžmost
9 5 2 2 20:15 17 2
4.
Akuma MB
9 5 1 3 15:12 16 1
5.
SK Bělá p.Bezdězem
9 4 3 2 17:18 15 3
6.
SK Benátky B
9 4 1 4 21:19 13 1
7.
FK Zdětín
9 3 4 2 13:12 13 -2
8.
FK Krnsko
9 4 1 4 22:27 13 1
9.
Kr. Vrutice
9 3 3 3 30:29 12 -3
10.
SK Jizeran Doubrava
9 3 1 5 18:24 10 -2
11.
SK Dolní Bousov B
9 2 3 4 14:21 9 -6
12.
TJ Sokol Kosořice
9 2 2 5 17:19 8 -7
13.
TJ ZD Kostelní Hlavno
9 2 2 5 19:25 8 -7
14.
FC Mukařov
9 1 1 7 17:34 4 -8
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost - 10. kolo:
SK Benátky - FK Brandýs
sobota 19.10. v 10:15 hod.

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci - 11. kolo:
FC Mělník - SK Benátky
sobota 19.10. v 10:15/11:55

U11 Starší přípravka - 9. kolo:
FK Krnsko - SK Benátky
neděle 20.10. ve 13:00 hod.

U09 Mladší přípravka
Mistr. turnaj - Kněžmost
neděle 20.10. od 14:00 hod.
(SKP MB, D.Bousov, Sporting MB, Kněžmost, Benátky)