Tabulky

Tabulka FORTUNA Česká fotbalová liga (ČFL) 2017/2018

Celkem

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. MFK Chrudim 34 28 0 6 89:26 74 6 2
2. FK Loko Vltavín 34 26 0 8 69:40 72 6 3
3. SK Zápy 34 22 0 12 57:39 68 2 4
4. TJ Jiskra Domažlice 34 21 0 13 92:58 61 4 2
5. SK Benešov 34 18 0 16 50:41 56 4 6
6. SK Viktorie Jirny 34 16 0 18 49:44 55 0 7
7. TJ Štěchovice 34 17 0 17 63:68 55 3 7
8. FC Písek 34 18 0 16 58:44 54 5 5
9. SK Převýšov 34 17 0 17 60:53 54 4 7
10. FK Králův Dvůr 34 18 0 16 52:57 53 4 3
11. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 34 18 0 16 39:48 53 6 5
12. FK Litoměřicko 34 17 0 17 47:59 48 7 4
13. FK Dobrovice 34 16 0 18 47:44 46 3 1
14. FC Slavoj Vyšehrad 34 16 0 18 54:59 44 5 1
15. SK Sokol Brozany 34 15 0 19 58:72 43 5 3
16. SK Benátky nad Jizerou 34 14 0 20 48:62 41 6 5
17. SK POLABAN Nymburk 34 4 0 30 18:81 15 2 5
18. TJ Sokol Čížová 34 5 0 29 33:88 14 3 5

Doma

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. TJ Jiskra Domažlice 17 13 0 2 66:23 43 2 0
2. FK Loko Vltavín 17 14 0 2 46:15 42 1 1
3. MFK Chrudim 17 14 0 1 56:7 40 2 0
4. SK Zápy 17 11 0 4 30:10 40 2 3
5. SK Převýšov 17 10 0 4 41:21 39 3 3
6. FC Písek 17 10 0 5 39:12 37 2 3
7. SK Viktorie Jirny 17 11 0 6 31:15 36 0 3
8. FK Králův Dvůr 17 10 0 4 31:17 36 3 0
9. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 17 9 0 4 25:24 35 4 0
10. SK Benešov 17 9 0 6 28:12 34 2 3
11. TJ Štěchovice 17 8 0 7 34:25 32 2 4
12. FC Slavoj Vyšehrad 17 9 0 7 41:29 29 1 0
13. FK Dobrovice 17 9 0 7 30:18 29 1 0
14. FK Litoměřicko 17 6 0 7 28:26 29 4 3
15. SK Sokol Brozany 17 6 0 7 35:33 26 4 0
16. SK Benátky nad Jizerou 17 5 0 8 25:25 26 4 3
17. SK POLABAN Nymburk 17 0 0 15 9:29 9 2 5
18. TJ Sokol Čížová 17 1 0 13 13:34 8 3 2

Venku

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. MFK Chrudim 17 12 0 5 33:19 28 4 2
2. SK Zápy 17 9 0 8 27:29 28 0 1
3. FK Loko Vltavín 17 11 0 6 23:25 27 5 2
4. TJ Štěchovice 17 7 0 10 29:43 23 1 3
5. SK Benešov 17 7 0 10 22:29 22 2 3
6. SK Viktorie Jirny 17 5 0 12 18:29 19 0 4
7. FK Litoměřicko 17 7 0 10 19:33 19 3 1
8. TJ Jiskra Domažlice 17 6 0 11 26:35 18 2 2
9. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 17 5 0 12 14:24 18 2 5
10. FK Dobrovice 17 6 0 11 17:26 17 2 1
11. FC Písek 17 6 0 11 19:32 17 3 2
12. SK Sokol Brozany 17 5 0 12 23:39 17 1 3
13. FK Králův Dvůr 17 5 0 12 21:40 17 1 3
14. SK Převýšov 17 4 0 13 19:32 15 1 4
15. SK Benátky nad Jizerou 17 5 0 12 23:37 15 2 2
16. FC Slavoj Vyšehrad 17 6 0 11 13:30 15 4 1
17. SK POLABAN Nymburk 17 2 0 15 9:52 6 0 0
18. TJ Sokol Čížová 17 1 0 16 20:54 3 0 3

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
29 20 3 6 134:131 63 21
2.
FK Letohrad
30 18 5 7 144:39 60 6
3.
SK Benátky
29 14 6 9 414:59 51 0
4.
FK Náchod
29 12 7 10 68:60 45 -9
5.
FC Horky n.J.
24 14 2 8 219:52 44 8
6.
FK Velké Hamry
25 12 6 7 95:42 44 -4
7.
Dvůr Králové n.L.
26 12 5 9 104:52 43 -2
8.
MFK Trutnov
22 12 0 10 152:46 36 9
9.
FK Kolín
29 10 3 16 60:727 36 -12
10.
SS Ostrá
25 9 5 11 104:123 32 -13
11.
Sparta Kutná Hora
25 9 4 12 155:51 31 -11
12.
TJ Sokol Libiš
25 10 1 14 87:125 31 -8
13.
FK Čáslav
24 7 6 11 48:65 30 -6
14.
SK Poříčany
22 7 1 14 54:68 23 -7
15.
Polaban Nymburk
24 6 3 15 87:129 23 -16
16.
FC Hlinsko
28 6 3 19 34:190 23 -28
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
Sokol Kněžmost
13 8 2 3 29:21 26 5
2.
TJ Sokol Řepov
13 8 1 4 48:27 25 7
3.
TJ Sokol Březno
13 8 1 4 38:20 25 7
4.
SK Bělá p.Bezdězem
13 7 3 3 35:31 24 6
5.
FK Zdětín
13 5 5 3 23:22 20 -1
6.
SK Jizeran Doubrava
13 6 2 5 31:31 20 2
7.
Akuma MB
13 6 2 5 20:23 20 -1
8.
SK Benátky B
13 6 1 6 28:26 19 1
9.
FK Krnsko
13 6 1 6 32:36 19 1
10.
Kr. Vrutice
13 4 4 5 44:46 16 -5
11.
TJ Sokol Kosořice
13 4 3 6 32:28 15 -6
12.
SK Dolní Bousov B
13 3 3 7 21:32 12 -9
13.
TJ ZD Kostelní Hlavno
13 3 2 8 29:37 11 -10
14.
FC Mukařov
13 1 2 10 24:54 5 -13
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost
Tréninky každé pondělístředu
a pátek od 16:30 hodin.

U15 St.žáci
Tréninky každé pondělí a středu
od 15:00 hodin.

U13 Ml.žáci

Tréninky každé úterý od 17:30 h.
čtvrtek od 16:00 hodin.

U11 Starší přípravka
Tréninky každé úterý a pátek
od 16:00 hodin.

U9 Mladší přípravka
Tréninky každé úterý a pátek
od 16:00 hodin.