Archív - sezóna 2016/2017

Tabulka FORTUNA ČFL 2016/2017

Celkem

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. SK Viktorie Jirny 34 26 0 8 79:41 71 5 4
2. FC Olympia Hradec Králové 34 24 0 10 72:34 70 4 2
3. FK Loko Vltavín 34 23 0 11 77:53 68 1 0
4. FK Králův Dvůr 34 21 0 13 55:33 64 3 4
5. FK Tachov 34 21 0 13 77:58 64 1 2
6. MFK Chrudim 34 20 0 14 61:38 62 1 3
7. SK Převýšov 34 19 0 15 52:34 62 3 8
8. TJ Štěchovice 34 21 0 13 56:53 56 9 2
9. TJ Jiskra Domažlice 34 17 0 17 62:54 51 3 3
10. SK ZÁPY 34 15 0 19 68:53 49 1 5
11. FK Dobrovice 34 17 0 17 59:58 49 5 3
12. FC Písek 34 15 0 19 53:56 49 2 6
13. FC Slavoj Vyšehrad 34 15 0 19 60:70 46 2 3
14. FK Litoměřicko 34 14 0 20 39:65 42 4 4
15. SK Benátky nad Jizerou 34 14 0 20 40:55 40 5 3
16. SK Benešov 34 12 0 22 47:76 33 4 1
17. FC MAS Táborsko B 34 7 0 27 35:97 23 0 2
18. FK HOŘOVICKO 34 5 0 29 21:85 13 3 1

Doma

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. FK Loko Vltavín 17 14 0 3 42:16 42 0 0
2. FK Králův Dvůr 17 12 0 3 33:7 42 2 2
3. FK Tachov 17 12 0 4 48:24 39 1 1
4. FK Dobrovice 17 10 0 3 42:19 38 4 0
5. FC Olympia Hradec Králové 17 11 0 4 37:16 38 2 1
6. SK Viktorie Jirny 17 12 0 3 51:18 36 2 2
7. MFK Chrudim 17 11 0 5 36:18 36 1 1
8. SK Převýšov 17 9 0 5 28:13 36 3 3
9. TJ Štěchovice 17 7 0 4 25:17 33 6 0
10. TJ Jiskra Domažlice 17 10 0 7 41:26 31 0 1
11. SK ZÁPY 17 9 0 7 41:25 30 1 1
12. FC Písek 17 7 0 8 32:25 29 2 4
13. SK Benátky nad Jizerou 17 7 0 7 23:23 29 3 2
14. FC Slavoj Vyšehrad 17 7 0 8 27:25 26 2 1
15. FK Litoměřicko 17 5 0 9 19:27 23 3 2
16. SK Benešov 17 6 0 10 31:40 20 1 0
17. FC MAS Táborsko B 17 6 0 11 23:41 18 0 0
18. FK HOŘOVICKO 17 2 0 13 15:39 10 2 0

Venku

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. FC Olympia Hradec Králové 17 11 0 6 35:18 32 2 1
2. SK Viktorie Jirny 17 12 0 5 28:23 29 3 2
3. MFK Chrudim 17 8 0 9 25:20 26 0 2
4. SK Převýšov 17 7 0 10 24:21 26 0 5
5. FK Loko Vltavín 17 9 0 8 35:37 26 1 0
6. FK Tachov 17 8 0 9 29:34 25 0 1
7. TJ Štěchovice 17 8 0 9 31:36 23 3 2
8. FK Králův Dvůr 17 7 0 10 22:26 22 1 2
9. TJ Jiskra Domažlice 17 7 0 10 21:28 20 3 2
10. FC Písek 17 6 0 11 21:31 20 0 2
11. FC Slavoj Vyšehrad 17 6 0 11 33:45 20 0 2
12. SK ZÁPY 17 5 0 12 27:28 19 0 4
13. FK Litoměřicko 17 6 0 11 20:38 19 1 2
14. SK Benešov 17 5 0 12 16:36 13 3 1
15. SK Benátky nad Jizerou 17 4 0 13 17:32 11 2 1
16. FK Dobrovice 17 3 0 14 17:39 11 1 3
17. FC MAS Táborsko B 17 1 0 16 12:56 5 0 2
18. FK HOŘOVICKO 17 1 0 16 6:46 3 1 1

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
Jiskra Mšeno
24 16 3 5 64:25 52 16
2.
FK Pardubice B
24 13 5 6 42:23 47 11
3.
FK Přepeře
24 12 4 8 43:34 42 6
4.
FK Čáslav
24 7 11 6 37:32 40 4
5.
SK Benátky
24 12 3 9 36:31 40 4
6.
SK Český Brod
25 11 4 10 36:28 39 0
7.
Dvůr Králové n.L.
24 10 6 8 33:27 38 2
8.
FK Velké Hamry
25 10 5 10 44:51 38 2
9.
FK Kolín
25 7 9 9 32:31 36 -3
10.
SK Vysoké Mýto
24 8 8 8 38:35 35 -1
11.
MFK Trutnov
24 7 8 9 40:46 34 -2
12.
SK Slatiňany
24 10 3 11 39:44 33 -3
13.
FC Horky n.J.
24 7 7 10 33:38 30 -6
14.
FK Náchod
25 6 4 15 28:60 25 -11
15.
FK Turnov
24 4 4 16 22:62 17 -19
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FC Mělník
20 15 1 4 54:30 47 17
2.
FK Dobrovice B
21 11 5 5 68:45 39 3
3.
TJ Sokol Chotětov
20 10 4 6 42:31 37 -2
4.
AFK Libčice
20 11 2 7 58:39 36 0
5.
TJ Sokol Holubice
20 9 4 7 54:50 32 -4
6.
FK Vysoká
20 9 3 8 55:54 31 1
7.
AFK Eletis Lužec
21 7 5 9 34:49 30 -9
8.
SK Bakov n.J.
20 9 1 10 32:40 29 -1
9.
AFK Milovice
20 7 4 9 51:45 27 -12
10.
SS Ostrá B
21 7 5 9 58:55 27 -12
11.
TJ Byšice
20 7 4 9 37:42 27 -9
12.
FK Stará Boleslav
21 7 2 12 45:60 25 -8
13.
SK Vojkovice
20 1 4 15 17:63 9 -30
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

Dorost - 23. kolo:
SK Akuma - SK Benátky
neděle 26.5. v 10:15 hod.

St.žáci / Ml. žáci - nadstavba:
SK Benátky - FK Říčany
sobota 25.5. v 9:30 / 11:10 hod.

St.přípravka "A" - 23. kolo:
Sporting "A" - SK Benátky
sobota 25.5. v 15:00 hod.

St.přípravka "B" - 23. kolo:
Sporting "B" - SKP MB "B"
sobota 25.5. v 15:00 hod.

Ml.přípravka 2010/11
Mistr. turnaj na Sportingu
neděle 9.6. v 10:00 hod.
(SKP MB, D.Bousov, Benátky, Kněžmost, Sporting MB)