Tabulky

Tabulka FORTUNA Česká fotbalová liga (ČFL) 2017/2018

Celkem

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. FK Štěchovice 2 2 0 0 6:1 6 0 0
2. MFK Chrudim 2 2 0 0 4:0 6 0 0
3. SK Benešov 2 2 0 0 3:2 5 1 0
4. FK Loko Vltavín 2 2 0 0 2:1 5 1 0
5. Jiskra Domažlice 2 1 0 1 5:2 4 0 1
6. SK Sokol Brozany 2 1 0 1 2:0 4 0 1
7. SK Viktorie Jirny 2 1 0 1 3:1 3 0 0
8. FK Králův Dvůr 2 1 0 1 4:3 3 0 0
9. FK Litoměřicko 2 1 0 1 2:2 3 0 0
10. SK Zápy 2 1 0 1 1:2 3 0 0
11. FK Dobrovice 2 1 0 1 1:2 3 0 0
12. SK Benátky nad Jizerou 2 1 0 1 1:2 2 1 0
13. SK Převýšov 2 1 0 1 3:5 2 1 0
14. FC Slavoj Vyšehrad 2 1 0 1 0:4 2 1 0
15. FC Písek 2 0 0 2 3:4 1 0 1
16. Sokol Čížová 2 0 0 2 0:1 1 0 1
17. SK Polaban Nymburk 2 0 0 2 0:3 1 0 1
18. Jiskra Ústí nad Orlicí 2 0 0 2 0:5 0 0 0

Doma

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. MFK Chrudim 2 2 0 0 4:0 6 0 0
2. Jiskra Domažlice 1 1 0 0 3:0 3 0 0
3. FK Králův Dvůr 1 1 0 0 3:1 3 0 0
4. SK Sokol Brozany 1 1 0 0 2:0 3 0 0
5. Štěchovice 1 1 0 0 2:1 3 0 0
6. FK Litoměřicko 1 1 0 0 2:1 3 0 0
7. FK Loko Vltavín 1 1 0 0 2:1 3 0 0
8. SK Benešov 1 1 0 0 1:0 3 0 0
9. SK Zápy 1 1 0 0 1:0 3 0 0
10. FK Dobrovice 1 1 0 0 1:0 3 0 0
11. SK Převýšov 1 0 0 0 2:2 2 1 0
12. SK Benátky nad Jizerou 1 0 0 0 0:0 2 1 0
13. FC Písek 1 0 0 1 2:2 1 0 1
14. SK Polaban Nymburk 1 0 0 1 0:0 1 0 1
15. Sokol Čížová 1 0 0 1 0:0 1 0 1
16. Jiskra Ústí nad Orlicí 1 0 0 1 0:3 0 0 0
17. FC Slavoj Vyšehrad 1 0 0 1 0:4 0 0 0

Venku

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. FK Štěchovice 1 1 0 0 4:0 3 0 0
2. SK Viktorie Jirny 2 1 0 1 3:1 3 0 0
3. SK Benešov 1 1 0 0 2:2 2 1 0
4. FC Slavoj Vyšehrad 1 1 0 0 0:0 2 1 0
5. FK Loko Vltavín 1 1 0 0 0:0 2 1 0
6. Jiskra Domažlice 1 0 0 1 2:2 1 0 1
7. SK Sokol Brozany 1 0 0 1 0:0 1 0 1
8. FC Písek 1 0 0 1 1:2 0 0 0
9. FK Králův Dvůr 1 0 0 1 1:2 0 0 0
10. SK Benátky nad Jizerou 1 0 0 1 1:2 0 0 0
11. FK Litoměřicko 1 0 0 1 0:1 0 0 0
12. Sokol Čížová 1 0 0 1 0:1 0 0 0
13. SK Převýšov 1 0 0 1 1:3 0 0 0
14. Jiskra Ústí nad Orlicí 1 0 0 1 0:2 0 0 0
15. FK Dobrovice 1 0 0 1 0:2 0 0 0
16. SK Zápy 1 0 0 1 0:2 0 0 0
17. SK Polaban Nymburk 1 0 0 1 0:3 0 0 0

 

Mužstvo "A"

#Celková tabulka Z V R P Skóre B +/-
1.
FK TJ Štěchovice
2 2 0 0 6:1 6 3
2.
MFK Chrudim
2 2 0 0 4:0 6 0
3.
SK Benešov
2 1 1 0 3:2 5 2
4.
Loko Vltavín
2 1 1 0 2:1 5 2
5.
Jiskra Domažlice
2 1 1 0 5:2 4 1
6.
Sokol Brozany
2 1 1 0 2:0 4 1
7.
SK Viktorie Jirny
2 1 0 1 3:1 3 3
8.
FK Králův Dvůr
2 1 0 1 4:3 3 0
9.
FK Litoměřicko
2 1 0 1 2:2 3 0
10.
FK Dobrovice
2 1 0 1 1:2 3 0
11.
SK Zápy
2 1 0 1 1:2 3 0
12.
SK Benátky
2 0 1 1 1:2 2 -1
13.
SK Převýšov
2 0 1 1 3:5 2 -1
14.
FC Slavoj Vyšehrad
2 0 1 1 0:4 2 -1
15.
FC Písek
2 0 1 1 3:4 1 -2
16.
Sokol Čížová
2 0 1 1 0:1 1 -2
17.
SK Polaban Nymburk
2 0 1 1 0:3 1 -2
18.
Jiskra Ústí n.Orlicí
2 0 0 2 0:5 0 -3
Mužstvo B

Mužstvo "B"



Další kolo - Mládež

Dorost - 1. kolo:
Luštěnice - SK Benátky
neděle 27.8. v 10:15 hod.

St.žáci - 1. kolo:
​​SK Benátky - SK Zeleneč

sobota 26.8. v 10:15 hod.

Ml.žáci 7+1 - 1. kolo:
Kosořice - SK Benátky

sobota 2.9. v 15:15 hod.

St.přípravka 2007/08 - 1. kolo:
Luštěnice - SK Benátky
středa 30.8. v 17:00 hod.

Ml.přípravka 2009/10
probíhá letní příprava