Archív - sezóna 2016/2017

STARŠÍ ŽÁCI - zápasy

KoloDatumDomacíHostéVýsledekPopis
1Středa 14. 9. 2016 18:00ZelenečBenátky6:1 (4:1) 
2Středa 28. 9. 2016 10:30BenátkySKP Boleslav2:3 (0:1) 
3Neděle 28. 8. 2016 10:00FK SázavaBenátky0:5 (0:2) 
5Neděle 11. 9. 2016 14:00FK ČáslavBenátky3:2 (0:0) 
6Sobota 17. 9. 2016 10:30BenátkyTJ Sokol Jestřabí Lhota1:5 (1:5) 
7Sobota 24. 9. 2016 10:00Mnichovo HradištěBenátky12:2 (8:0) 
8Sobota 1. 10. 2016 10:30BenátkyDobrovice2:4 (1:2) 
9Sobota 8. 10. 2016 10:00SK KosmonosyBenátky9:0 (4:0) 
10Sobota 15. 10. 2016 10:30BenátkySK Český Brod3:5 (1:2) 
11Neděle 23. 10. 2016 10:00Lysá n/L.Benátky3:3 (2:1) 
12Sobota 29. 10. 2016 10:30BenátkyKutná Hora1:3 (0:2) 
13Neděle 6. 11. 2016 12:00TJ KřinecBenátky3:2 (3:1) 
14Sobota 12. 11. 2016 10:30BenátkyFK Kolín B2:4 (0:2) 
15Sobota 19. 11. 2016 10:00TJ Slavoj VrdyBenátky6:1 (4:0) 
16Sobota 11. 3. 2017 10:30BenátkyZeleneč2:3 (0:2) 
17Sobota 18. 3. 2017 10:00SKP BoleslavBenátky5:1 (2:0) 
18Neděle 26. 3. 2017 10:30BenátkyFK Sázava1:5 (0:3) 
20Sobota 8. 4. 2017 10:30BenátkyFK Čáslav0:4 (0:2) 
21Sobota 15. 4. 2017 10:00TJ Sokol Jestřabí LhotaBenátky17:0 (8:0) 
22Sobota 22. 4. 2017 10:30BenátkyMnichovo Hradiště1:16 (0:7) 
23Sobota 29. 4. 2017 10:00DobroviceBenátky8:0 (5:0) 
24Sobota 6. 5. 2017 10:30BenátkySK Kosmonosy1:8 (0:4) 
25Neděle 14. 5. 2017 13:45SK Český BrodBenátky4:5 (3:0) 
26Sobota 20. 5. 2017 10:30BenátkyLysá n/L.3:1 (2:0) 
27Sobota 27. 5. 2017 10:00Kutná HoraBenátky4:0 (0:0) 
28Sobota 3. 6. 2017 10:30BenátkyTJ Křinec2:4 (1:3) 
29Sobota 10. 6. 2017 10:00FK Kolín BBenátky4:5 (2:2) 
30Sobota 17. 6. 2017 10:30BenátkyTJ Slavoj Vrdy0:8 (0:2) 



Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
11 10 0 1 29:7 30 15
2.
FK Náchod
11 6 4 1 25:9 23 5
3.
SK Benátky
10 6 2 2 15:10 22 4
4.
FK Kolín
11 5 2 4 21:13 19 4
5.
FK Velké Hamry
10 4 4 2 17:13 18 0
6.
FC Horky n.J.
11 6 0 5 21:20 18 3
7.
MFK Trutnov
11 6 0 5 18:27 18 3
8.
SS Ostrá
11 5 1 5 14:11 16 -2
9.
FK Čáslav
11 3 4 4 17:19 15 0
10.
FK Letohrad
11 4 2 5 16:19 15 0
11.
Dvůr Králové n.L.
11 3 3 5 20:17 14 -4
12.
FC Hlinsko
11 4 0 7 19:20 12 -6
13.
Sparta Kutná Hora
11 3 2 6 11:23 11 -4
14.
TJ Sokol Libiš
11 3 1 7 16:23 10 -8
15.
SK Poříčany
10 3 0 7 15:29 9 -6
16.
Polaban Nymburk
10 2 1 7 8:22 8 -4
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
TJ Sokol Březno
8 6 0 2 27:10 18 9
2.
Sokol Kněžmost
9 5 2 2 20:15 17 2
3.
TJ Sokol Řepov
8 5 1 2 29:18 16 4
4.
Akuma MB
9 5 1 3 15:12 16 1
5.
SK Bělá p.Bezdězem
9 4 3 2 17:18 15 3
6.
SK Benátky B
8 4 1 3 21:15 13 4
7.
FK Zdětín
9 3 4 2 13:12 13 -2
8.
FK Krnsko
9 4 1 4 22:27 13 1
9.
Kr. Vrutice
9 3 3 3 30:29 12 -3
10.
SK Jizeran Doubrava
9 3 1 5 18:24 10 -2
11.
SK Dolní Bousov B
9 2 3 4 14:21 9 -6
12.
TJ Sokol Kosořice
9 2 2 5 17:19 8 -7
13.
TJ ZD Kostelní Hlavno
9 2 2 5 19:25 8 -7
14.
FC Mukařov
8 1 0 7 16:33 3 -9
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost - 10. kolo:
SK Benátky - FK Brandýs
sobota 19.10. v 10:15 hod.

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci - 11. kolo:
FC Mělník - SK Benátky
sobota 19.10. v 10:15/11:55

U11 Starší přípravka - 9. kolo:
FK Krnsko - SK Benátky
neděle 20.10. ve 13:00 hod.

U09 Mladší přípravka
Mistr. turnaj - Kněžmost
neděle 20.10. od 14:00 hod.
(SKP MB, D.Bousov, Sporting MB, Kněžmost, Benátky)