Archív - sezóna 2015/2016

STARŠÍ ŽÁCI - zápasy


2. kolo

Sobota 29. 8. 2015 10: 30
SK Benátky - FK PŠOVKA MĚLNÍK 6: 1 (1: 0)
15 diváků UMT 3G 2015210E7B0201

Branky: 3. Váňa David, 37. Král Kryštof, 40. Chumlen Matyáš, 44. Poslt Jan, 48. Král Kryštof, 70. Váňa David - 46. Chumlen Matyáš (vl.)

Rozhodčí: Salač Dušan.


3. kolo

Neděle 6. 9. 2015 10: 15
S K Bělá pod Bezdězem - SK Benátky3: 3 (1: 1)
30 diváků Bělá pod Bezdězem 2015210E7B0301

Branky: 5. Friedrich Jakub, 50. Friedrich Jakub, 68. Friedrich Jakub - 25. Chalupa Petr, 38. Hába Daniel, 65. Chalupa Petr

Rozhodčí: Bez Milan.


1. kolo

Sobota 12. 9. 2015 10: 00
TJ Straky - SK Benátky0: 5 (0: 1)
30 diváků TJ Straky 2015210E7B0101

Branky: 18. Hába Daniel, 37. Poslt Jan, 54. Chumlen Matyáš, 56. Dvořák Vojtěch, 57. Poslt Jan

Rozhodčí: Němeček Josef.


5. kolo

Sobota 19. 9. 2015 10: 00
SKP Mladá Boleslav - SK Benátky1: 1 (1: 1)
30 diváků U Koupaliště 2015210E7B0501

Branky: 29. Petrův Daniel - 14. Chalupa Petr

Rozhodčí: Tvaroh Petr.


6. kolo

Sobota 26. 9. 2015 10: 30
SK Benátky - SK Zeleneč5: 1 (1: 1)
40 diváků UMT 3G 2015210E7B0601

Branky: 19. Chumlen Matyáš, 37. Hába Daniel, 60. Hába Daniel, 66. Tynkl Roman, 68. Poslt Jan - 10. Bučackyj Viktor

Rozhodčí: Bez Milan.


8. kolo

Sobota 10. 10. 2015 10: 30
SK Benátky - SOKOL Klecany1: 3 (1: 2)
30 diváků UMT 3G 2015210E7B0801

Branky: 21. Hakkel Patrik - 6. Krpálek Ondřej, 14. Malý Filip, 57. Dvořák Jakub

Rozhodčí: Kočárek Jan.


9. kolo

Sobota 17. 10. 2015 10: 00
FK Dobrovice - SK Benátky2: 4 (1: 2)
20 diváků Dobrovice 2015210E7B0901

Branky: 20. Durna Petr, 59. Kopecký Martin - 17. Váňa David, 22. Hába Daniel, 49. Ječný Jakub, 69. Váňa David

Rozhodčí: Lafek David.


10. kolo

Sobota 24. 10. 2015 10: 30
SK Benátky - Slovan VELVARY3: 3 (1: 2)
30 diváků UMT 3G 2015210E7B1001

Branky: 3. Váňa David, 60. Chumlen Matyáš, 65. Hakkel Patrik - 32. Madeja Pavel, 34. Madeja Pavel, 40. Nešetřil Karel

Rozhodčí: Bez Milan.


11. kolo

Neděle 1. 11. 2015 09: 30
Slovan Lysá nad Labem - SK Benátky1: 6 (0: 3)
20 diváků Slovan Lysá nad Labem 2015210E7B1101

Branky: 65. Bureš Michal - 3. Hába Daniel, 20. Chumlen Matyáš, 25. Hába Daniel, 38. Šubrt David, 68. Hakkel Patrik, 69. Hába Daniel

Rozhodčí: Procházka Václav.


12. kolo

Neděle 27. 3. 2016 10: 30
SK Benátky - TJ Straky5: 2 (1: 1)
30 diváků UMT 3G 2015210E7B1201

Branky: 19. Hakkel Patrik, 37. Hába Daniel, 40. Hába Daniel, 58. Váňa David, 63. Chalupa Petr - 20. Drahorád Jakub, 42. Kovařík Vojtěch

Rozhodčí: Tylchert Michal.


13. kolo

Neděle 3. 4. 2016 10: 00
FK PŠOVKA MĚLNÍK - SK Benátky7: 1 (3: 0)
40 diváků Pšovka Mělník 2015210E7B1301

Branky: 9. Hruška Martin, 19. Nouzák Radko, 27. Feix Jan, 38. Rypka Lukáš, 42. Hruška Martin, 63. Hruška Martin, 68. Hruška Martin - 51. Hába Daniel

Rozhodčí: Zuskin Petr.


14. kolo

Sobota 9. 4. 2016 10: 30
SK Benátky - S K Bělá pod Bezdězem 3: 6 (2: 4)
50 diváků UMT 3G 2015210E7B1401

Branky: 2. Chalupa Petr, 5. Hába Daniel, 68. Chumlen Matyáš (pen.) - 22. Vrabec Patrik, 28. Rak Matěj, 30. Košťál Jan, 35. Riess Filip (pen.), 46. Riess Filip, 55. Friedrich Jakub

Rozhodčí: Nejedlo Tomáš.


16. kolo

Sobota 23. 4. 2016 10: 30
SK Benátky - SKP Mladá Boleslav6: 1 (2: 0)
25 diváků UMT 3G 2015210E7B1601

Branky: 27. Chumlen Matyáš, 32. Hakkel Patrik (pen.), 45. Poslt Jan, 55. Hakkel Patrik, 63. Šubrt David, 71. Hába Daniel - 70. Žovinec Ivan

Rozhodčí: Šulc Kryštof.


17. kolo

Sobota 30. 4. 2016 10: 00
SK Zeleneč - SK Benátky2: 3 (2: 1)
30 diváků SK Zeleneč 2015210E7B1701

Branky: 5. Chroust Jiří, 17. Bučackyj Viktor - 24. Hába Daniel, 52. Chalupa Petr, 68. Ječný Jakub

ČK: Hakkel

Rozhodčí: Chrudimský Jan.


19. kolo

Sobota 14. 5. 2016 10: 00
SOKOL Klecany - SK Benátky3: 1 (3: 0)
30 diváků TJ Klecany 2015210E7B1901

Branky: 14. Dvořák Vojtěch (vl.), 18. Žolták Dominik, 34. Žolták Dominik - 42. Váňa David

Rozhodčí: Petýrek Václav.


20. kolo

Sobota 21. 5. 2016 10: 30
SK Benátky - FK Dobrovice11: 1 (5: 0)
10 diváků UMT 3G 2015210E7B2001

Branky: 5. Chumlen Matyáš, 8. Hába Daniel, 25. Ječný Jakub, 32. Šubrt Ondřej, 34. Gubov Dominik, 45. Chumlen Matyáš, 50. Gubov Dominik, 60. Hába Daniel, 65. Hába Daniel, 66. Chumlen Matyáš, 70. Odstrčil Vojtěch (vl.) - 46. Kopecký Martin

Rozhodčí: Procházka Václav.


21. kolo

Neděle 29. 5. 2016 11: 00
Slovan VELVARY - SK Benátky0: 6 (0: 0)
50 diváků TJ Slovan Velvary 2015210E7B2101

Branky: 39. Gubov Dominik, 42. Chumlen Matyáš, 55. Hába Daniel, 56. Chumlen Matyáš, 63. Váňa David, 67. Šubrt David

Rozhodčí: Řičica Jiří.


22. kolo

Sobota 4. 6. 2016 10: 30
SK Benátky - Slovan Lysá nad Labem9: 2 (2: 0)
20 diváků UMT 3G 2015210E7B2201

Branky: 21. Gubov Dominik, 30. Černý Jakub (pen.), 36. Chumlen Matyáš, 40. Ječný Jakub, 41. Růžička Petr, 45. Černý Jakub, 54. Váňa David, 65. Hába Daniel, 67. Dvořák Vojtěch - 53. Procházka Robert (pen.), 70. Horvát Patrik

Rozhodčí: Nejedlo Tomáš.




Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
11 10 0 1 29:7 30 15
2.
SK Benátky
11 7 2 2 18:12 25 7
3.
FK Náchod
11 6 4 1 25:9 23 5
4.
FK Kolín
11 5 2 4 21:13 19 4
5.
FK Velké Hamry
11 4 5 2 18:14 19 1
6.
FC Horky n.J.
11 6 0 5 21:20 18 3
7.
MFK Trutnov
11 6 0 5 18:27 18 3
8.
SS Ostrá
11 5 1 5 14:11 16 -2
9.
FK Čáslav
11 3 4 4 17:19 15 0
10.
FK Letohrad
11 4 2 5 16:19 15 0
11.
Dvůr Králové n.L.
11 3 3 5 20:17 14 -4
12.
FC Hlinsko
11 4 0 7 19:20 12 -6
13.
Sparta Kutná Hora
11 3 2 6 11:23 11 -4
14.
TJ Sokol Libiš
11 3 1 7 16:23 10 -8
15.
Polaban Nymburk
11 2 2 7 9:23 10 -5
16.
SK Poříčany
11 3 0 8 17:32 9 -9
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
TJ Sokol Březno
9 6 1 2 28:11 19 7
2.
TJ Sokol Řepov
9 6 1 2 33:18 19 7
3.
Sokol Kněžmost
9 5 2 2 20:15 17 2
4.
Akuma MB
9 5 1 3 15:12 16 1
5.
SK Bělá p.Bezdězem
9 4 3 2 17:18 15 3
6.
SK Benátky B
9 4 1 4 21:19 13 1
7.
FK Zdětín
9 3 4 2 13:12 13 -2
8.
FK Krnsko
9 4 1 4 22:27 13 1
9.
Kr. Vrutice
9 3 3 3 30:29 12 -3
10.
SK Jizeran Doubrava
9 3 1 5 18:24 10 -2
11.
SK Dolní Bousov B
9 2 3 4 14:21 9 -6
12.
TJ Sokol Kosořice
9 2 2 5 17:19 8 -7
13.
TJ ZD Kostelní Hlavno
9 2 2 5 19:25 8 -7
14.
FC Mukařov
9 1 1 7 17:34 4 -8
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost - 10. kolo:
SK Benátky - FK Brandýs
sobota 19.10. v 10:15 hod.

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci - 11. kolo:
FC Mělník - SK Benátky
sobota 19.10. v 10:15/11:55

U11 Starší přípravka - 9. kolo:
FK Krnsko - SK Benátky
neděle 20.10. ve 13:00 hod.

U09 Mladší přípravka
Mistr. turnaj - Kněžmost
neděle 20.10. od 14:00 hod.
(SKP MB, D.Bousov, Sporting MB, Kněžmost, Benátky)