Archív - sezóna 2016/2017

Tabulka starších žáků I.A třídy, skupina "B" 2016/2017

Celkem

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. TJ Sokol Jestřabí Lhota 28 25 1 2 166:26 76 0 0
2. Mnichovohradišťský SK 28 24 0 4 240:31 72 0 0
3. SK Kosmonosy 28 23 1 4 139:27 70 0 0
4. TJ Slavoj Vrdy 28 21 3 4 131:29 66 0 0
5. FK Dobrovice 28 18 2 8 107:75 56 0 0
6. FK Čáslav 28 17 2 9 102:68 53 0 0
7. SK Zeleneč 28 11 5 12 93:99 38 0 0
8. Sparta Kutná Hora 28 12 2 14 65:73 38 0 0
9. TJ Křinec 28 9 2 17 55:120 29 0 0
10. FK KAVALIER SÁZAVA 28 8 3 17 68:109 27 0 0
11. FK Kolín B 28 8 2 18 83:129 26 0 0
12. SKP Mladá Boleslav 28 8 2 18 72:132 26 0 0
13. SK Český Brod 28 7 3 18 49:137 24 0 0
14. SK Benátky nad Jizerou 28 4 1 23 48:157 13 0 0
15. TK Slovan Lysá nad Labem 28 0 1 27 16:222 1 0 0

Doma

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Mnichovohradišťský SK 14 13 0 1 135:10 39 0 0
2. TJ Sokol Jestřabí Lhota 14 12 1 1 96:8 37 0 0
3. SK Kosmonosy 14 11 1 2 78:10 34 0 0
4. TJ Slavoj Vrdy 14 11 1 2 71:16 34 0 0
5. FK Čáslav 15 10 0 5 61:31 30 0 0
6. FK Dobrovice 14 9 1 4 68:37 28 0 0
7. Sparta Kutná Hora 14 9 0 5 46:19 27 0 0
8. SK Zeleneč 14 6 2 6 60:45 20 0 0
9. FK KAVALIER SÁZAVA 14 4 2 8 38:38 14 0 0
10. FK Kolín B 14 3 1 10 45:64 10 0 0
11. SKP Mladá Boleslav 14 3 1 10 31:65 10 0 0
12. TJ Křinec 14 3 1 10 23:66 10 0 0
13. SK Český Brod 13 2 3 8 28:53 9 0 0
14. SK Benátky nad Jizerou 14 1 0 13 21:73 3 0 0
15. TK Slovan Lysá nad Labem 14 0 1 13 9:89 1 0 0

Venku

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Mnichovohradišťský SK 14 13 0 1 135:10 39 0 0
2. TJ Sokol Jestřabí Lhota 14 12 1 1 96:8 37 0 0
3. SK Kosmonosy 14 11 1 2 78:10 34 0 0
4. TJ Slavoj Vrdy 14 11 1 2 71:16 34 0 0
5. FK Čáslav 15 10 0 5 61:31 30 0 0
6. FK Dobrovice 14 9 1 4 68:37 28 0 0
7. Sparta Kutná Hora 14 9 0 5 46:19 27 0 0
8. SK Zeleneč 14 6 2 6 60:45 20 0 0
9. FK KAVALIER SÁZAVA 14 4 2 8 38:38 14 0 0
10. FK Kolín B 14 3 1 10 45:64 10 0 0
11. SKP Mladá Boleslav 14 3 1 10 31:65 10 0 0
12. TJ Křinec 14 3 1 10 23:66 10 0 0
13. SK Český Brod 13 2 3 8 28:53 9 0 0
14. SK Benátky nad Jizerou 14 1 0 13 21:73 3 0 0
15. TK Slovan Lysá nad Labem 14 0 1 13 9:89 1 0 0



Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
Dvůr Králové n.L.
0 0 0 0 0:0 0 0
2.
Sparta Kutná Hora
0 0 0 0 0:0 0 0
3.
SK Poříčany
0 0 0 0 0:0 0 0
4.
FC Hlinsko
0 0 0 0 0:0 0 0
5.
TJ Sokol Libiš
0 0 0 0 0:0 0 0
6.
Polaban Nymburk
0 0 0 0 0:0 0 0
7.
Sportovní sdružení Ostrá
0 0 0 0 0:0 0 0
8.
FK Kolín
0 0 0 0 0:0 0 0
9.
FK Čáslav
0 0 0 0 0:0 0 0
10.
SK Benátky
0 0 0 0 0:0 0 0
11.
MFK Trutnov
0 0 0 0 0:0 0 0
12.
SK Vysoké Mýto
0 0 0 0 0:0 0 0
13.
FK Náchod
0 0 0 0 0:0 0 0
14.
FK Velké Hamry
0 0 0 0 0:0 0 0
15.
FC Horky n.J.
0 0 0 0 0:0 0 0
16.
FK Letohrad
0 0 0 0 0:0 0 0
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FC Mělník
24 15 1 8 58:47 47 11
2.
AFK Libčice
24 14 3 7 72:44 46 10
3.
TJ Sokol Chotětov
24 13 4 7 61:43 46 10
4.
FK Dobrovice B
24 13 5 6 81:53 45 9
5.
TJ Sokol Holubice
24 11 5 8 66:60 40 4
6.
FK Vysoká
24 11 3 10 68:66 37 1
7.
AFK Eletis Lužec
24 9 5 10 48:61 36 0
8.
SK Bakov n.J.
24 11 1 12 44:51 35 -1
9.
AFK Milovice
24 8 5 11 59:61 32 -4
10.
SS Ostrá B
24 8 6 10 68:61 31 -5
11.
FK Stará Boleslav
24 9 2 13 55:67 31 -5
12.
TJ Byšice
24 8 4 12 46:51 30 -6
13.
SK Vojkovice
24 2 4 18 26:87 12 -24
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost
Začátek letní přípravy
pondělí 22.7. v 17:00 hodin

U15 St.žáci
Letní přestávka

U13 Ml. žáci
Letní přestávka

U11 Starší přípravka
Letní přestávka

U09 Mladší přípravka
Letní přestávka