Archív - sezóna 2016/2017

Tabulka starších žáků I.A třídy, skupina "B" 2016/2017

Celkem

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. TJ Sokol Jestřabí Lhota 28 25 1 2 166:26 76 0 0
2. Mnichovohradišťský SK 28 24 0 4 240:31 72 0 0
3. SK Kosmonosy 28 23 1 4 139:27 70 0 0
4. TJ Slavoj Vrdy 28 21 3 4 131:29 66 0 0
5. FK Dobrovice 28 18 2 8 107:75 56 0 0
6. FK Čáslav 28 17 2 9 102:68 53 0 0
7. SK Zeleneč 28 11 5 12 93:99 38 0 0
8. Sparta Kutná Hora 28 12 2 14 65:73 38 0 0
9. TJ Křinec 28 9 2 17 55:120 29 0 0
10. FK KAVALIER SÁZAVA 28 8 3 17 68:109 27 0 0
11. FK Kolín B 28 8 2 18 83:129 26 0 0
12. SKP Mladá Boleslav 28 8 2 18 72:132 26 0 0
13. SK Český Brod 28 7 3 18 49:137 24 0 0
14. SK Benátky nad Jizerou 28 4 1 23 48:157 13 0 0
15. TK Slovan Lysá nad Labem 28 0 1 27 16:222 1 0 0

Doma

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Mnichovohradišťský SK 14 13 0 1 135:10 39 0 0
2. TJ Sokol Jestřabí Lhota 14 12 1 1 96:8 37 0 0
3. SK Kosmonosy 14 11 1 2 78:10 34 0 0
4. TJ Slavoj Vrdy 14 11 1 2 71:16 34 0 0
5. FK Čáslav 15 10 0 5 61:31 30 0 0
6. FK Dobrovice 14 9 1 4 68:37 28 0 0
7. Sparta Kutná Hora 14 9 0 5 46:19 27 0 0
8. SK Zeleneč 14 6 2 6 60:45 20 0 0
9. FK KAVALIER SÁZAVA 14 4 2 8 38:38 14 0 0
10. FK Kolín B 14 3 1 10 45:64 10 0 0
11. SKP Mladá Boleslav 14 3 1 10 31:65 10 0 0
12. TJ Křinec 14 3 1 10 23:66 10 0 0
13. SK Český Brod 13 2 3 8 28:53 9 0 0
14. SK Benátky nad Jizerou 14 1 0 13 21:73 3 0 0
15. TK Slovan Lysá nad Labem 14 0 1 13 9:89 1 0 0

Venku

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Mnichovohradišťský SK 14 13 0 1 135:10 39 0 0
2. TJ Sokol Jestřabí Lhota 14 12 1 1 96:8 37 0 0
3. SK Kosmonosy 14 11 1 2 78:10 34 0 0
4. TJ Slavoj Vrdy 14 11 1 2 71:16 34 0 0
5. FK Čáslav 15 10 0 5 61:31 30 0 0
6. FK Dobrovice 14 9 1 4 68:37 28 0 0
7. Sparta Kutná Hora 14 9 0 5 46:19 27 0 0
8. SK Zeleneč 14 6 2 6 60:45 20 0 0
9. FK KAVALIER SÁZAVA 14 4 2 8 38:38 14 0 0
10. FK Kolín B 14 3 1 10 45:64 10 0 0
11. SKP Mladá Boleslav 14 3 1 10 31:65 10 0 0
12. TJ Křinec 14 3 1 10 23:66 10 0 0
13. SK Český Brod 13 2 3 8 28:53 9 0 0
14. SK Benátky nad Jizerou 14 1 0 13 21:73 3 0 0
15. TK Slovan Lysá nad Labem 14 0 1 13 9:89 1 0 0



Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
11 10 0 1 29:7 30 15
2.
SK Benátky
11 7 2 2 18:12 25 7
3.
FK Náchod
11 6 4 1 25:9 23 5
4.
FK Kolín
11 5 2 4 21:13 19 4
5.
FK Velké Hamry
11 4 5 2 18:14 19 1
6.
FC Horky n.J.
11 6 0 5 21:20 18 3
7.
MFK Trutnov
11 6 0 5 18:27 18 3
8.
SS Ostrá
11 5 1 5 14:11 16 -2
9.
FK Čáslav
11 3 4 4 17:19 15 0
10.
FK Letohrad
11 4 2 5 16:19 15 0
11.
Dvůr Králové n.L.
11 3 3 5 20:17 14 -4
12.
FC Hlinsko
11 4 0 7 19:20 12 -6
13.
Sparta Kutná Hora
11 3 2 6 11:23 11 -4
14.
TJ Sokol Libiš
11 3 1 7 16:23 10 -8
15.
Polaban Nymburk
11 2 2 7 9:23 10 -5
16.
SK Poříčany
11 3 0 8 17:32 9 -9
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
TJ Sokol Březno
9 6 1 2 28:11 19 7
2.
TJ Sokol Řepov
9 6 1 2 33:18 19 7
3.
Sokol Kněžmost
9 5 2 2 20:15 17 2
4.
Akuma MB
9 5 1 3 15:12 16 1
5.
SK Bělá p.Bezdězem
9 4 3 2 17:18 15 3
6.
SK Benátky B
9 4 1 4 21:19 13 1
7.
FK Zdětín
9 3 4 2 13:12 13 -2
8.
FK Krnsko
9 4 1 4 22:27 13 1
9.
Kr. Vrutice
9 3 3 3 30:29 12 -3
10.
SK Jizeran Doubrava
9 3 1 5 18:24 10 -2
11.
SK Dolní Bousov B
9 2 3 4 14:21 9 -6
12.
TJ Sokol Kosořice
9 2 2 5 17:19 8 -7
13.
TJ ZD Kostelní Hlavno
9 2 2 5 19:25 8 -7
14.
FC Mukařov
9 1 1 7 17:34 4 -8
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost - 10. kolo:
SK Benátky - FK Brandýs
sobota 19.10. v 10:15 hod.

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci - 11. kolo:
FC Mělník - SK Benátky
sobota 19.10. v 10:15/11:55

U11 Starší přípravka - 9. kolo:
FK Krnsko - SK Benátky
neděle 20.10. ve 13:00 hod.

U09 Mladší přípravka
Mistr. turnaj - Kněžmost
neděle 20.10. od 14:00 hod.
(SKP MB, D.Bousov, Sporting MB, Kněžmost, Benátky)