Archív - sezóna 2015/2016

STARŠÍ PŘÍPRAVKA (podzim)


1. kolo

Sobota 12. 9. 2015 09:00
Benátky - DBSK 2:3 (1:1)
30 diváků 2015217G1B0101

Branky: 8. Štorkán Radek, 20. Štorkán Radek - 12. Rudavský Robert, 22. Rudavský Robert, 27. Kriško Jan

Rozhodčí: Bišický Václav.

Sobota 12. 9. 2015 09:00
Kosmonosy - Kněžmost 9:1 (4:0)
30 diváků 2015217G1B0102

Branky: 6. Stránský Matyáš, 8. Molnar Jakub, 10. Kvaček Jan, 14. Majer Michal, 21. Odnoha Václav, 17. Odnoha Václav, 20. Molnar Jakub, 26. Majer Michal, 23. Molnar Jakub - 19. Sedláček Josef

Rozhodčí: Krajcsovics Josef.


2. kolo

Sobota 12. 9. 2015 10:00
Benátky - Kněžmost 3:4 (1:2)
30 diváků 2015217G1B0201

Branky: 6. Štorkán Radek, 26. Štorkán Radek, 29. Štorkán Radek - 4. Pažout Vojtěch, 15. Sedláček Josef, 22. Pažout Vojtěch, 27. Pažout Vojtěch

Rozhodčí: Bišický Václav.

Sobota 12. 9. 2015 10:00
DBSK - Kosmonosy 2:1 (1:0)
30 diváků 2015217G1B0202

Branky: 2. Rudavský Robert, 20. Rudavský Robert - 17. Odnoha Václav

Rozhodčí: Krajcsovics Josef.


3. kolo

Sobota 12. 9. 2015 11:00
Benátky - Kosmonosy 2:14 (1:7)
30 diváků 2015217G1B0301

Branky: 4. Burian Jan, 30. Burian Jan - 2. Odnoha Václav, 3. Odnoha Václav, 7. Stránský Matyáš, 10. Kvaček Jan, 11. Cedrych Václav, 15. Stránský Matyáš, 16. Cedrych Václav, 17. Odnoha Václav, 19. Odnoha Václav, 21. Majer Michal, 8. Trajkovski Elias, 26. Stránský Matyáš

Rozhodčí: Krajcsovics Josef.

Sobota 12. 9. 2015 11:00
DBSK - Kněžmost 2:7 (2:5)
30 diváků 2015217G1B0302

Branky: 2. Rudavský Robert, 8. Bureš Matěj - 3. Sedláček Josef, 4. Sedláček Josef, 7. Sedláček Josef, 11. Sedláček Josef, 13. Sedláček Josef, 19. Pažout Vojtěch, 28. Pažout Vojtěch

Rozhodčí: Bišický Václav.


4. kolo

Sobota 19. 9. 2015 09:00
Benátky - DBSK 5:2 (1:1)
35 diváků 2015217G1B0401

Branky: 14. Sekáč Jakub, 22. Šubrt David, 23. Bažo Jaroslav, 24. Bažo Jaroslav, 27. Bažo Jaroslav - 8. Rudavský Robert, 28. Rudavský Robert

Rozhodčí: Paulus Martin.

Sobota 19. 9. 2015 09:00
Kněžmost - Kosmonosy 1:5 (1:3)
30 diváků 2015217G1B0402

Branky: 3. Sedláček Josef - 7. Beran Štěpán, 8. Pařík Adam, 15. Pařík Adam, 17. Odnoha Václav, 27. Odnoha Václav

Rozhodčí: Chrastina Petr.


5. kolo

Sobota 19. 9. 2015 10:00
Kněžmost - Benátky 4:12 (2:8)
50 diváků2015217G1B0501

Branky: 3. Sedláček Josef, 10. Sedláček Josef, 16. Sedláček Josef, 28. Sedláček Josef - 2. Šubrt David, 4. Bažo Jaroslav, 6. Bažo Jaroslav, 7. Bažo Jaroslav, 11. Bažo Jaroslav, 11. Šubrt David, 14. Jílek Petr, 13. Bažo Jaroslav, 17. Bažo Jaroslav, 20. Bažo Jaroslav, 25. Šubrt David, 29. Šubrt David

Rozhodčí: Paulus Martin.

Sobota 19. 9. 2015 10:00
DBSK - Kosmonosy 2:6 (2:2)
50 diváků2015217G1B0502

Branky: 2. Rudavský Robert, 5. Štros Vojtěch - 8. Beran Štěpán, 15. Odnoha Václav, 18. Beran Štěpán, 21. Majer Michal, 28. Pařík Adam, 29. Cedrych Václav

Rozhodčí: Chrastina Petr.


6. kolo

Sobota 19. 9. 2015 11:00
Benátky - Kosmonosy 8:2 (4:1)
30 diváků2015217G1B0601

Branky: 1. Bažo Jaroslav, 10. Šubrt David, 11. Šubrt David, 14. Šubrt David, 21. Bažo Jaroslav, 25. Štorkán Radek, 28. Šubrt David, 29. Šubrt David - 2. Kerbl Jaroslav, 16. Pařík Adam

Rozhodčí: Paulus Martin.

Sobota 19. 9. 2015 11:00
DBSK - Kněžmost 3:3 (1:2)
50 diváků2015217G1B0602

Branky: 10. Rudavský Robert, 20. Rudavský Robert, 25. Rudavský Robert - 2. Sedláček Josef, 9. Sedláček Josef, 17. Kryčfalušij Adam

Rozhodčí: Chrastina Petr.


7. kolo

Sobota 26. 9. 2015 09:00
Benátky - DBSK 3:3 (1:3)
20 diváků 2015217G1B0701

Branky: 12. Bažo Jaroslav, 23. Bažo Jaroslav, 27. Bažo Jaroslav - 5. Rudavský Robert, 9. Rudavský Robert, 20. Skála Pavel

Rozhodčí: Pažout Petr.

Sobota 26. 9. 2015 09:00
Kosmonosy - Kněžmost 9:5 (4:4)
20 diváků 2015217G1B0702

Branky: 1. Beran Štěpán, 6. Cedrych Václav, 9. Pařík Adam, 14. Šnajdr Adam, 18. Šnajdr Adam, 20. Cedrych Václav, 21. Pařík Adam, 22. Frýda Tomáš, 28. Cedrych Václav - 2. Sedláček Josef, 2. Sedláček Josef, 10. Sedláček Josef, 13. Sedláček Josef, 16. Tůma Václav

Rozhodčí: Paulus Martin.


8. kolo

Sobota 26. 9. 2015 10:00
Benátky - Kněžmost 11:2 (6:1)
25 diváků 2015217G1B0801

Branky: 1. Bažo Jaroslav, 2. Bažo Jaroslav, 5. Nový Damián, 8. Burian Jan, 9. Bažo Jaroslav, 13. Bažo Jaroslav, 16. Burian Jan, 22. Šindelek Denis, 25. Bažo Jaroslav, 26. Bažo Jaroslav, 28. Bažo Jaroslav - 12. Sedláček Josef, 18. Sedláček Josef

Rozhodčí: Paulus Martin.

Sobota 26. 9. 2015 10:00
Kosmonosy - DBSK 8:2 (2:0)
20 diváků 2015217G1B0802

Branky: 4. Beran Štěpán, 8. Cedrych Václav, 18. Studničný František, 23. Šnajdr Adam, 24. Pařík Adam, 26. Beran Štěpán, 27. Pařík Adam, 29. Beran Štěpán - 20. Štros Vojtěch, 21. Štros Vojtěch

Rozhodčí: Pažout Petr.


9. kolo

Sobota 26. 9. 2015 11:00
Benátky - Kosmonosy 3:3 (2:2)
23 diváků 2015217G1B0901

Branky: 4. Bažo Jaroslav, 14. Bažo Jaroslav, 20. Bažo Jaroslav - 1. Pařík Adam, 7. Pařík Adam, 16. Šnajdr Adam

Rozhodčí: Paulus Martin.

Sobota 26. 9. 2015 11:00
DBSK - Kněžmost 6:4 (4:3)
20 diváků 2015217G1B0902

Branky: 7. Bureš Matěj, 9. Štros Vojtěch, 10. Skála Pavel, 14. Rudavský Robert, 17. Skála Pavel, 20. Rudavský Robert - 3. Sedláček Josef, 6. Sedláček Josef, 12. Sedláček Josef, 25. Sedláček Josef

Rozhodčí: Pažout Petr.


10. kolo

Neděle 4. 10. 2015 09:00
Benátky - DBSK 8:3 (4:1)
30 diváků 2015217G1B1001

Branky: 1. Bažo Jaroslav, 2. Bažo Jaroslav, 11. Šindelek Denis, 16. Fiala Václav, 17. Štorkán Radek, 17. Bažo Jaroslav, 18. Štorkán Radek, 14. Bažo Jaroslav - 9. Svoboda Ondřej, 20. Štros Vojtěch, 22. Brezáni Filip

Rozhodčí: Paulus Martin.

Neděle 4. 10. 2015 09:00
Kosmonosy - Kněžmost 11:2 (6:1)
30 diváků 2015217G1B1002

Branky: 1. Beran Štěpán, 3. Beran Štěpán, 5. Šnajdr Adam, 8. Beran Štěpán, 12. Šnajdr Adam, 13. Šnajdr Adam, 16. Šnajdr Adam, 18. Šnajdr Adam, 9. Cedrych Václav, 24. Studničný František, 25. Cedrych Václav - 12. Pažout Vojtěch, 17. Pažout Vojtěch

Rozhodčí: Machač Jakub.


11. kolo

Neděle 4. 10. 2015 10:00
Benátky - Kněžmost 6:0 (1:0)
31 diváků 2015217G1B1101

Branky: 9. Bažo Jaroslav, 17. Šindelek Denis, 19. Burian Jan, 21. Burian Jan, 22. Haluška Miroslav, 23. Šindelek Denis

Rozhodčí: Machač Jakub.

Neděle 4. 10. 2015 10:00
DBSK - Kosmonosy 0:4 (0:2)
35 diváků 2015217G1B1102

Branky: 13. Beran Štěpán, 15. Šnajdr Adam, 17. Pařík Adam, 22. Šnajdr Adam

Rozhodčí: Paulus Martin.


12. kolo

Neděle 4. 10. 2015 11:00
Benátky - Kosmonosy 3:7 (1:5)
30 diváků 2015217G1B1201

Branky: 7. Bažo Jaroslav, 22. Bažo Jaroslav, 29. Bažo Jaroslav - 1. Beran Štěpán, 2. Pařík Adam, 3. Pařík Adam, 10. Beran Štěpán, 13. Šnajdr Adam, 23. Pařík Adam, 24. Beran Štěpán

Rozhodčí: Paulus Martin.

Neděle 4. 10. 2015 11:00
DBSK - Kněžmost 3:1 (1:1)
29 diváků 2015217G1B1202

Branky: 8. Bureš Matěj, 19. Štros Vojtěch, 24. Skála Pavel - 6. Krejčík Jan

Rozhodčí: Machač Jakub.




Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
Dvůr Králové n.L.
0 0 0 0 0:0 0 0
2.
Sparta Kutná Hora
0 0 0 0 0:0 0 0
3.
SK Poříčany
0 0 0 0 0:0 0 0
4.
FC Hlinsko
0 0 0 0 0:0 0 0
5.
TJ Sokol Libiš
0 0 0 0 0:0 0 0
6.
Polaban Nymburk
0 0 0 0 0:0 0 0
7.
Sportovní sdružení Ostrá
0 0 0 0 0:0 0 0
8.
FK Kolín
0 0 0 0 0:0 0 0
9.
FK Čáslav
0 0 0 0 0:0 0 0
10.
SK Benátky
0 0 0 0 0:0 0 0
11.
MFK Trutnov
0 0 0 0 0:0 0 0
12.
SK Vysoké Mýto
0 0 0 0 0:0 0 0
13.
FK Náchod
0 0 0 0 0:0 0 0
14.
FK Velké Hamry
0 0 0 0 0:0 0 0
15.
FC Horky n.J.
0 0 0 0 0:0 0 0
16.
FK Letohrad
0 0 0 0 0:0 0 0
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FC Mělník
24 15 1 8 58:47 47 11
2.
AFK Libčice
24 14 3 7 72:44 46 10
3.
TJ Sokol Chotětov
24 13 4 7 61:43 46 10
4.
FK Dobrovice B
24 13 5 6 81:53 45 9
5.
TJ Sokol Holubice
24 11 5 8 66:60 40 4
6.
FK Vysoká
24 11 3 10 68:66 37 1
7.
AFK Eletis Lužec
24 9 5 10 48:61 36 0
8.
SK Bakov n.J.
24 11 1 12 44:51 35 -1
9.
AFK Milovice
24 8 5 11 59:61 32 -4
10.
SS Ostrá B
24 8 6 10 68:61 31 -5
11.
FK Stará Boleslav
24 9 2 13 55:67 31 -5
12.
TJ Byšice
24 8 4 12 46:51 30 -6
13.
SK Vojkovice
24 2 4 18 26:87 12 -24
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost
Začátek letní přípravy
pondělí 22.7. v 17:00 hodin

U15 St.žáci
Letní přestávka

U13 Ml. žáci
Letní přestávka

U11 Starší přípravka
Letní přestávka

U09 Mladší přípravka
Letní přestávka