Archív - sezóna 2016/2017

Přípravka starší - JARO 2017

1. kolo

Neděle 23. 4. 2017 09:00
Benátky - Sporting MB "A" 2:2 (2:2)
20 diváků Kosmonosy 2016217G1C0102

Rozhodčí: Vlčko Josef.

2. kolo

Neděle 23. 4. 2017 10:00
Kosmonosy "A" - Benátky 4:4 (2:3)
20 diváků Kosmonosy 2016217G1C0201

Rozhodčí: Vlčko Josef.

3. kolo

Neděle 23. 4. 2017 11:00
Březno - Benátky 2:3 (0:1)
20 diváků Kosmonosy 2016217G1C0302

Rozhodčí: Vlčko Josef.

4. kolo

Sobota 6. 5. 2017 11:00
Benátky - Sporting MB "A" 2:2 (1:1)
30 diváků Židněves 2016217G1C0402

Rozhodčí: Knížek Milan.

5. kolo

Sobota 6. 5. 2017 12:00
Kosmonosy "A" - Benátky 4:2 (2:1)
31 diváků Židněves 2016217G1C0501

Rozhodčí: Kubát Jiří.

6. kolo

Sobota 6. 5. 2017 13:00
Březno - Benátky 2:3 (2:2)
30 diváků Židněves 2016217G1C0602

Rozhodčí: Knížek Milan.

7. kolo

Neděle 14. 5. 2017 09:00
Benátky - Sporting MB "A" 1:8 (0:4)
25 diváků Letní stadion 2016217G1C0702

8. kolo

Neděle 14. 5. 2017 10:00
Benátky - Kosmonosy "A" 5:2 (3:1)
25 diváků Letní stadion 2016217G1C0801

Rozhodčí: Vaňousek Patrik.

9. kolo

Neděle 14. 5. 2017 11:00
Benátky - Březno 4:2 (3:2)
25 diváků Letní stadion 2016217G1C0902

10. kolo

Neděle 4. 6. 2017 13:00
Sporting MB "A" - Benátky 2:3 (2:2)
50 diváků Astonka 2016217G1C1002

11. kolo

Neděle 4. 6. 2017 14:00
Kosmonosy "A" - Benátky 2:5 (1:1)
50 diváků Astonka 2016217G1C1101

12. kolo

Neděle 4. 6. 2017 15:00
Březno - Benátky 1:3 (1:0)
46 diváků Astonka 2016217G1C1202

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
Dvůr Králové n.L.
0 0 0 0 0:0 0 0
2.
Sparta Kutná Hora
0 0 0 0 0:0 0 0
3.
SK Poříčany
0 0 0 0 0:0 0 0
4.
FC Hlinsko
0 0 0 0 0:0 0 0
5.
TJ Sokol Libiš
0 0 0 0 0:0 0 0
6.
Polaban Nymburk
0 0 0 0 0:0 0 0
7.
Sportovní sdružení Ostrá
0 0 0 0 0:0 0 0
8.
FK Kolín
0 0 0 0 0:0 0 0
9.
FK Čáslav
0 0 0 0 0:0 0 0
10.
SK Benátky
0 0 0 0 0:0 0 0
11.
MFK Trutnov
0 0 0 0 0:0 0 0
12.
SK Vysoké Mýto
0 0 0 0 0:0 0 0
13.
FK Náchod
0 0 0 0 0:0 0 0
14.
FK Velké Hamry
0 0 0 0 0:0 0 0
15.
FC Horky n.J.
0 0 0 0 0:0 0 0
16.
FK Letohrad
0 0 0 0 0:0 0 0
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FC Mělník
24 15 1 8 58:47 47 11
2.
AFK Libčice
24 14 3 7 72:44 46 10
3.
TJ Sokol Chotětov
24 13 4 7 61:43 46 10
4.
FK Dobrovice B
24 13 5 6 81:53 45 9
5.
TJ Sokol Holubice
24 11 5 8 66:60 40 4
6.
FK Vysoká
24 11 3 10 68:66 37 1
7.
AFK Eletis Lužec
24 9 5 10 48:61 36 0
8.
SK Bakov n.J.
24 11 1 12 44:51 35 -1
9.
AFK Milovice
24 8 5 11 59:61 32 -4
10.
SS Ostrá B
24 8 6 10 68:61 31 -5
11.
FK Stará Boleslav
24 9 2 13 55:67 31 -5
12.
TJ Byšice
24 8 4 12 46:51 30 -6
13.
SK Vojkovice
24 2 4 18 26:87 12 -24
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost
Začátek letní přípravy
pondělí 22.7. v 17:00 hodin

U15 St.žáci
Letní přestávka

U13 Ml. žáci
Letní přestávka

U11 Starší přípravka
Letní přestávka

U09 Mladší přípravka
Letní přestávka