Archív - sezóna 2016/2017

Přípravka starší - JARO 2017

1. kolo

Neděle 23. 4. 2017 09:00
Benátky - Sporting MB "A" 2:2 (2:2)
20 diváků Kosmonosy 2016217G1C0102

Rozhodčí: Vlčko Josef.

2. kolo

Neděle 23. 4. 2017 10:00
Kosmonosy "A" - Benátky 4:4 (2:3)
20 diváků Kosmonosy 2016217G1C0201

Rozhodčí: Vlčko Josef.

3. kolo

Neděle 23. 4. 2017 11:00
Březno - Benátky 2:3 (0:1)
20 diváků Kosmonosy 2016217G1C0302

Rozhodčí: Vlčko Josef.

4. kolo

Sobota 6. 5. 2017 11:00
Benátky - Sporting MB "A" 2:2 (1:1)
30 diváků Židněves 2016217G1C0402

Rozhodčí: Knížek Milan.

5. kolo

Sobota 6. 5. 2017 12:00
Kosmonosy "A" - Benátky 4:2 (2:1)
31 diváků Židněves 2016217G1C0501

Rozhodčí: Kubát Jiří.

6. kolo

Sobota 6. 5. 2017 13:00
Březno - Benátky 2:3 (2:2)
30 diváků Židněves 2016217G1C0602

Rozhodčí: Knížek Milan.

7. kolo

Neděle 14. 5. 2017 09:00
Benátky - Sporting MB "A" 1:8 (0:4)
25 diváků Letní stadion 2016217G1C0702

8. kolo

Neděle 14. 5. 2017 10:00
Benátky - Kosmonosy "A" 5:2 (3:1)
25 diváků Letní stadion 2016217G1C0801

Rozhodčí: Vaňousek Patrik.

9. kolo

Neděle 14. 5. 2017 11:00
Benátky - Březno 4:2 (3:2)
25 diváků Letní stadion 2016217G1C0902

10. kolo

Neděle 4. 6. 2017 13:00
Sporting MB "A" - Benátky 2:3 (2:2)
50 diváků Astonka 2016217G1C1002

11. kolo

Neděle 4. 6. 2017 14:00
Kosmonosy "A" - Benátky 2:5 (1:1)
50 diváků Astonka 2016217G1C1101

12. kolo

Neděle 4. 6. 2017 15:00
Březno - Benátky 1:3 (1:0)
46 diváků Astonka 2016217G1C1202

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
11 10 0 1 29:7 30 15
2.
FK Náchod
11 6 4 1 25:9 23 5
3.
SK Benátky
10 6 2 2 15:10 22 4
4.
FK Kolín
11 5 2 4 21:13 19 4
5.
FK Velké Hamry
10 4 4 2 17:13 18 0
6.
FC Horky n.J.
11 6 0 5 21:20 18 3
7.
MFK Trutnov
11 6 0 5 18:27 18 3
8.
SS Ostrá
11 5 1 5 14:11 16 -2
9.
FK Čáslav
11 3 4 4 17:19 15 0
10.
FK Letohrad
11 4 2 5 16:19 15 0
11.
Dvůr Králové n.L.
11 3 3 5 20:17 14 -4
12.
FC Hlinsko
11 4 0 7 19:20 12 -6
13.
Sparta Kutná Hora
11 3 2 6 11:23 11 -4
14.
TJ Sokol Libiš
11 3 1 7 16:23 10 -8
15.
SK Poříčany
10 3 0 7 15:29 9 -6
16.
Polaban Nymburk
10 2 1 7 8:22 8 -4
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
TJ Sokol Březno
8 6 0 2 27:10 18 9
2.
Sokol Kněžmost
9 5 2 2 20:15 17 2
3.
TJ Sokol Řepov
8 5 1 2 29:18 16 4
4.
Akuma MB
9 5 1 3 15:12 16 1
5.
SK Bělá p.Bezdězem
9 4 3 2 17:18 15 3
6.
SK Benátky B
8 4 1 3 21:15 13 4
7.
FK Zdětín
9 3 4 2 13:12 13 -2
8.
FK Krnsko
9 4 1 4 22:27 13 1
9.
Kr. Vrutice
9 3 3 3 30:29 12 -3
10.
SK Jizeran Doubrava
9 3 1 5 18:24 10 -2
11.
SK Dolní Bousov B
9 2 3 4 14:21 9 -6
12.
TJ Sokol Kosořice
9 2 2 5 17:19 8 -7
13.
TJ ZD Kostelní Hlavno
9 2 2 5 19:25 8 -7
14.
FC Mukařov
8 1 0 7 16:33 3 -9
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost - 10. kolo:
SK Benátky - FK Brandýs
sobota 19.10. v 10:15 hod.

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci - 11. kolo:
FC Mělník - SK Benátky
sobota 19.10. v 10:15/11:55

U11 Starší přípravka - 9. kolo:
FK Krnsko - SK Benátky
neděle 20.10. ve 13:00 hod.

U09 Mladší přípravka
Mistr. turnaj - Kněžmost
neděle 20.10. od 14:00 hod.
(SKP MB, D.Bousov, Sporting MB, Kněžmost, Benátky)