Archív - sezóna 2016/2017

Přípravka starší - JARO 2017

1. kolo

Neděle 23. 4. 2017 09:00
Benátky - Sporting MB "A" 2:2 (2:2)
20 diváků Kosmonosy 2016217G1C0102

Rozhodčí: Vlčko Josef.

2. kolo

Neděle 23. 4. 2017 10:00
Kosmonosy "A" - Benátky 4:4 (2:3)
20 diváků Kosmonosy 2016217G1C0201

Rozhodčí: Vlčko Josef.

3. kolo

Neděle 23. 4. 2017 11:00
Březno - Benátky 2:3 (0:1)
20 diváků Kosmonosy 2016217G1C0302

Rozhodčí: Vlčko Josef.

4. kolo

Sobota 6. 5. 2017 11:00
Benátky - Sporting MB "A" 2:2 (1:1)
30 diváků Židněves 2016217G1C0402

Rozhodčí: Knížek Milan.

5. kolo

Sobota 6. 5. 2017 12:00
Kosmonosy "A" - Benátky 4:2 (2:1)
31 diváků Židněves 2016217G1C0501

Rozhodčí: Kubát Jiří.

6. kolo

Sobota 6. 5. 2017 13:00
Březno - Benátky 2:3 (2:2)
30 diváků Židněves 2016217G1C0602

Rozhodčí: Knížek Milan.

7. kolo

Neděle 14. 5. 2017 09:00
Benátky - Sporting MB "A" 1:8 (0:4)
25 diváků Letní stadion 2016217G1C0702

8. kolo

Neděle 14. 5. 2017 10:00
Benátky - Kosmonosy "A" 5:2 (3:1)
25 diváků Letní stadion 2016217G1C0801

Rozhodčí: Vaňousek Patrik.

9. kolo

Neděle 14. 5. 2017 11:00
Benátky - Březno 4:2 (3:2)
25 diváků Letní stadion 2016217G1C0902

10. kolo

Neděle 4. 6. 2017 13:00
Sporting MB "A" - Benátky 2:3 (2:2)
50 diváků Astonka 2016217G1C1002

11. kolo

Neděle 4. 6. 2017 14:00
Kosmonosy "A" - Benátky 2:5 (1:1)
50 diváků Astonka 2016217G1C1101

12. kolo

Neděle 4. 6. 2017 15:00
Březno - Benátky 1:3 (1:0)
46 diváků Astonka 2016217G1C1202

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

#Celková tabulka Z V R P Skóre B +/-
1.
MFK Chrudim
29 19 6 4 66:22 67 25
2.
Loko Vltavín
29 18 6 5 57:33 63 21
3.
SK Zápy
29 16 6 7 50:37 56 14
4.
FK TJ Štěchovice
29 13 10 6 58:52 52 7
5.
Jiskra Domažlice
29 14 5 10 77:53 50 8
6.
FC Písek
29 12 8 9 53:36 49 4
7.
SK Viktorie Jirny
29 14 5 10 41:36 47 2
8.
SK Převýšov
29 10 10 9 55:51 44 -1
9.
FK Králův Dvůr
29 11 7 11 41:46 44 2
10.
Slavoj Vyšehrad
29 11 5 13 50:51 43 1
11.
Jiskra Ústí n.Orlicí
29 10 9 10 31:41 43 1
12.
SK Benešov
29 9 10 10 33:37 41 -1
13.
FK Litoměřicko
29 10 7 12 41:51 41 -4
14.
FK Dobrovice
29 11 4 14 40:36 40 -5
15.
SK Sokol Brozany
29 9 7 13 51:60 39 -6
16.
SK Benátky
29 8 8 13 41:52 37 -5
17.
Sokol Čížová
29 1 8 20 25:66 14 -31
18.
Polaban Nymburk
29 2 5 22 16:66 13 -32
Mužstvo B

Mužstvo "B"

#Celková tabulka Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Dolní Bousov
20 15 2 3 75:28 48 15
2.
TJ Nelahozeves
21 14 2 5 48:23 45 6
3.
AFK Libčice
20 12 4 4 65:35 42 6
4.
TJ Sokol Holubice
20 9 6 5 58:36 37 -5
5.
SK Benátky B
20 10 0 10 31:40 30 0
6.
FK Neratovice B
20 6 8 6 34:37 28 -14
7.
TJ Byšice
20 6 5 9 35:43 27 -6
8.
FK Dobrovice B
20 8 2 10 44:54 27 -6
9.
FK Stará Boleslav
20 8 2 10 47:59 27 -6
10.
AFK Eletis Lužec
21 8 2 11 43:54 26 -7
11.
FC Mělník
20 7 3 10 34:45 26 -7
12.
SK Vojkovice
21 7 2 12 28:37 25 -8
13.
TJ Sokol Tišice
21 2 2 17 24:77 8 -28
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

Dorost - 22. kolo:
​SK Benátky - FK Kralupy

sobota 19.5. od 10:15 hod.

St.žáci - 20. kolo:
SK Benátky - VOLNO
sobota 19.5.

Ml.žáci 7+1 - 18. kolo
FK Dobrovice - SK Benátky
sobota 19.5. od 8:30 hod.

St.přípravka 2007/08 - 13. kolo:
SK Benátky - FK Krnsko
sobota 19.5. od 12:30 hod.

Ml.přípravka 2009/10
Mistr. turnaj v Čejeticích
(Benátky, Kosmonosy, Čejetice, D.Bousov)
neděle 20.5. od 11:00 hod.