Tabulka

Přípravka starší tabulka

1. kolo

Neděle 23. 4. 2017 09:00
Benátky - Sporting MB "A" 2:2 (2:2)
20 diváků Kosmonosy 2016217G1C0102

Rozhodčí: Vlčko Josef.

2. kolo

Neděle 23. 4. 2017 10:00
Kosmonosy "A" - Benátky 4:4 (2:3)
20 diváků Kosmonosy 2016217G1C0201

Rozhodčí: Vlčko Josef.

3. kolo

Neděle 23. 4. 2017 11:00
Březno - Benátky 2:3 (0:1)
20 diváků Kosmonosy 2016217G1C0302

Rozhodčí: Vlčko Josef.

4. kolo

Sobota 6. 5. 2017 11:00
Benátky - Sporting MB "A" 2:2 (1:1)
30 diváků Židněves 2016217G1C0402

Rozhodčí: Knížek Milan.

5. kolo

Sobota 6. 5. 2017 12:00
Kosmonosy "A" - Benátky 4:2 (2:1)
31 diváků Židněves 2016217G1C0501

Rozhodčí: Kubát Jiří.

6. kolo

Sobota 6. 5. 2017 13:00
Březno - Benátky 2:3 (2:2)
30 diváků Židněves 2016217G1C0602

Rozhodčí: Knížek Milan.

7. kolo

Neděle 14. 5. 2017 09:00
Benátky - Sporting MB "A" 1:8 (0:4)
25 diváků Letní stadion 2016217G1C0702

8. kolo

Neděle 14. 5. 2017 10:00
Benátky - Kosmonosy "A" 5:2 (3:1)
25 diváků Letní stadion 2016217G1C0801

Rozhodčí: Vaňousek Patrik.

9. kolo

Neděle 14. 5. 2017 11:00
Benátky - Březno 4:2 (3:2)
25 diváků Letní stadion 2016217G1C0902

10. kolo

Neděle 4. 6. 2017 13:00
Sporting MB "A" - Benátky 2:3 (2:2)
50 diváků Astonka 2016217G1C1002

11. kolo

Neděle 4. 6. 2017 14:00
Kosmonosy "A" - Benátky 2:5 (1:1)
50 diváků Astonka 2016217G1C1101

12. kolo

Neděle 4. 6. 2017 15:00
Březno - Benátky 1:3 (1:0)
46 diváků Astonka 2016217G1C1202

Mužstvo "A"

1. SK Viktorie Jirny 79:41 71
2. Olympia HK 72:34 70
3. FK Loko Vltavín 77:53 68
4. FK Králův Dvůr 55:33 64
5. FK Tachov 77:58 64
6. MFK Chrudim 61:38 62
7. SK Převýšov 52:34 62
8. TJ Štěchovice 56:53 56
9. TJ Domažlice 62:54 51
10. SK Zápy 68:53 49
11. FK Dobrovice 59:58 49
12. FC Písek 53:56 49
13. Slavoj Vyšehrad 60:70 46
14. FK Litoměřicko 39:65 42
15. Benátky 40:55 40
16. SK Benešov 47:76 33
17. FC Táborsko B 35:97 23
18. FK Hořovicko 21:85 13
Mužstvo B

Mužstvo "B"

1. TJ Kly 86:29 61
2. TJ Sokol Pěčice 84:37 55
3. Neratovice B 46:30 51
4. FC Mělník 73:54 50
5. TJ Lužec 58:60 45
6. D.Bousov 67:55 44
7. Nelahozeves 46:38 44
8. FK Stará Boleslav 76:56 43
9. Benátky B 49:42 42
10. TJ Sokol Tišice 38:61 32
11. TJ Byšice 39:70 27
12. SK Bakov n/J 38:63 25
13. V.Borek 31:81 23
14. Dlouhá Lhota 29:84 4
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

Dorost
konec soutěže 2016/2017
5. místo v I.A třídě

St.žáci
konec soutěže 2016/2017
14. místo v I.A třídě

St.přípravka 2006-2007
konec jarní části soutěže

Ml.přípravka 2008-2009
konec jarní části soutěže


Anketa

Přijdete v sobotu 24.6. na IV. ročník fotbalového turnaje ligových mužstev?


24 (30%)

10 (12%)

10 (12%)

6 (7%)

12 (15%)

19 (23%)

Hlasování bylo ukončeno.