Stará garda

Rozpis a výsledky jarních utkání 2017 


Sobota 18.3.2017 - Letní stadion - umělá tráva v 17:00 h

SK Benátky n/Jiz. - Sokol Jabkenice 1:4

branka: Šácha

sestava: Cielecký - Pachovský, Baník, Červenka, Vydra - Zeman (Ječný M.), Borecký M. (Šácha), Borecký D., Vaňousek J. - Jakubův, Poluha (Kredba)  


Pátek 31.3.2017 - Letní stadion - umělá tráva - 17:15 h

SK Benátky n/Jiz. - Dolnobousovský SK 2:3

branky: Poluha, Baník 

sestava: Kolář - Pachovský (Dlask), Červenka, Flandera (Kredba), Vydra (Zeman) - Borecký M. (Ječný M.), Verner, Baník (Borecký D.), Šácha - Poluha, Jakubův 


Pátek 28.4.2017 - Lysá nad Labem - 18:00 h

SG Lysá n/Labem - SK Benátky n/Jiz. 2:1

branky:  

sestava: 


Pátek 19.5.2017 - Semice - 18:00 h

SG Semice - SK Benátky n/Jiz. 4:3

branky: Hejtmánek, Poluha, Rambousek

sestava: Kolář - Pachovský, Ćervenka, Baník, Zeman (Ječný J.)  - Hejtmánek (Borecký M.), Verner, Borecký D., Šácha ( Ječný M.) - Rambousek, Poluha (Dlask)


Pátek 26.5.2017 - Řepín - 17:30 h

SG Řepín - SK Benátky n/Jiz. 6:4

branky: Dlask, Poluha, Šácha, Vaněček

sestava: Kolář - Pachovský, Ječný M., Vydra (Vaněček), Ječný J. - Mák, Borecký M., Šácha, Jakubův - Poluha, Dlask


Pátek 2.6.2017  - Letní stadion - v 18:30 h

SK Benátky n/Jiz. - SG Dřevčice :

branky: 

sestava: 


Pokud máte zájem o sehrání zápasu s jedenáctkou hráčů SK Benátky nad Jizerou, nad 35 let, kontaktujte prosím manažera staré gardy p. Martina Ječného (tel.: 739 468 996).

Mužstvo "A"

#Celková tabulka Z V R P Skóre B +/-
1.
FK TJ Štěchovice
2 2 0 0 6:1 6 3
2.
MFK Chrudim
2 2 0 0 4:0 6 0
3.
SK Benešov
2 1 1 0 3:2 5 2
4.
Loko Vltavín
2 1 1 0 2:1 5 2
5.
Jiskra Domažlice
2 1 1 0 5:2 4 1
6.
Sokol Brozany
2 1 1 0 2:0 4 1
7.
SK Viktorie Jirny
2 1 0 1 3:1 3 3
8.
FK Králův Dvůr
2 1 0 1 4:3 3 0
9.
FK Litoměřicko
2 1 0 1 2:2 3 0
10.
FK Dobrovice
2 1 0 1 1:2 3 0
11.
SK Zápy
2 1 0 1 1:2 3 0
12.
SK Benátky
2 0 1 1 1:2 2 -1
13.
SK Převýšov
2 0 1 1 3:5 2 -1
14.
FC Slavoj Vyšehrad
2 0 1 1 0:4 2 -1
15.
FC Písek
2 0 1 1 3:4 1 -2
16.
Sokol Čížová
2 0 1 1 0:1 1 -2
17.
SK Polaban Nymburk
2 0 1 1 0:3 1 -2
18.
Jiskra Ústí n.Orlicí
2 0 0 2 0:5 0 -3
Mužstvo B

Mužstvo "B"



Další kolo - Mládež

Dorost - 1. kolo:
Luštěnice - SK Benátky
neděle 27.8. v 10:15 hod.

St.žáci - 1. kolo:
​​SK Benátky - SK Zeleneč

sobota 26.8. v 10:15 hod.

Ml.žáci 7+1 - 1. kolo:
Kosořice - SK Benátky

sobota 2.9. v 15:15 hod.

St.přípravka 2007/08 - 1. kolo:
Luštěnice - SK Benátky
středa 30.8. v 17:00 hod.

Ml.přípravka 2009/10
probíhá letní příprava