Stará garda


Přátelská utkání jaro 2018

Neděle 8.4.2018 - UMT Benátky n/Jiz. od 14:30 hod.

SK Benátky n/Jiz. - Dolnobousovský SK   5:2 (2:1)
branky: Husák 2x, Baník, Kudla, Šácha
sestava: Kolář - Pachovský, Ječný M., Červenka, Zeman (Ječný J.) - Kudla, Husák, Verner (Baník), Šácha - Poluha, Borecký M.

Pátek 20.4.2018 - UMT Benátky n/J. od 18:00 hod.

SK Benátky n/Jiz. - FK SLOVAN Lysá n/Lab.   : (:)
branky:
sestava:

Pátek 27.4.2018 - Semice od 18:00 hod.

AFK SOKOL Semice - SK Benátky n/Jiz.   : (:)
branky:
sestava:

Sobota 28.7.2018 - Předměřice od 17:00 hod.

SK JIZERA Předměřice - SK Benátky n/Jiz: (:)
branky:
sestava:

 

Pokud máte zájem o sehrání zápasu s jedenáctkou hráčů SK Benátky nad Jizerou, nad 35 let, kontaktujte prosím manažera staré gardy p. Martina Ječného (tel.: 739 468 996).

 


Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

#Celková tabulka Z V R P Skóre B +/-
1.
MFK Chrudim
34 22 8 4 89:26 80 29
2.
Loko Vltavín
34 20 9 5 69:40 75 24
3.
SK Zápy
34 20 6 8 57:39 68 17
4.
Jiskra Domažlice
34 17 6 11 92:58 61 10
5.
SK Benešov
34 14 10 10 50:41 56 5
6.
SK Viktorie Jirny
34 16 7 11 49:44 55 4
7.
FK TJ Štěchovice
34 14 10 10 63:68 55 4
8.
FC Písek
34 13 10 11 58:44 54 3
9.
SK Převýšov
34 13 11 10 60:53 54 3
10.
FK Králův Dvůr
34 14 7 13 52:57 53 2
11.
Jiskra Ústí n.Orlicí
34 12 11 11 39:48 53 2
12.
FK Litoměřicko
34 10 11 13 47:59 48 -3
13.
FK Dobrovice
34 13 4 17 47:44 46 -5
14.
Slavoj Vyšehrad
34 11 6 17 54:59 44 -7
15.
SK Sokol Brozany
34 10 8 16 58:72 43 -8
16.
SK Benátky
34 8 11 15 48:62 41 -10
17.
Sokol Čížová
34 2 8 24 33:88 17 -34
18.
Polaban Nymburk
34 2 7 25 18:81 15 -36
Mužstvo B

Mužstvo "B"

#Celková tabulka Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Dolní Bousov
24 17 3 4 86:36 55 13
2.
TJ Nelahozeves
24 17 2 5 55:22 54 12
3.
AFK Libčice
24 15 4 5 78:43 51 9
4.
TJ Sokol Holubice
24 10 6 8 68:50 40 -8
5.
SK Benátky B
24 13 0 11 41:45 39 3
6.
FK Stará Boleslav
24 10 3 11 64:70 35 -4
7.
TJ Byšice
24 8 6 10 42:49 35 -4
8.
FK Neratovice B
24 8 8 8 36:39 34 -14
9.
FC Mělník
24 9 4 11 40:50 33 -9
10.
SK Vojkovice
24 8 3 13 33:44 30 -9
11.
FK Dobrovice B
24 8 3 13 52:68 28 -14
12.
AFK Eletis Lužec
24 8 2 14 46:64 26 -10
13.
TJ Sokol Tišice
24 2 2 20 29:87 8 -31
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

Dorost
konec soutěže 

St.žáci
konec soutěže 

Ml.žáci 7+1
konec soutěže 

St.přípravka 2007/08
konec soutěže

Ml.přípravka 2009/10
konec soutěže