ZÁZNAM ZÁPASU - 21.kolo sobota 12.5.2018 od 10:30 hod.

SK VojkoviceSK Benátky "B"
SK Vojkovice1:0
(0:0)
SK Benátky

Heimrath – Uhliar, Pražák, T. Hynek, Plicka, Tetiva, Mára, K. Temiak (43. L. Temiak), Jonák, D. Hynek, Priatka

100
diváků

JíraSudek (84. Haba), D. Langšádl, M. Langšádl, Zeman – Machka, Chaloupka, Šimek, Kraus, Mižič (81. Špringl) –  Krýda (71. Váňa)


Góly

58. T. Hynek

Střely na branku
Střely mimo
Rohové kopy
Ofsajdy
Fauly





Žlutá karta

63. T. Hynek, 85. Uhliar – 29. Krýda, 38. M. Langšádl, 41. Šimek, 65. Jíra, 86. Sudek, 87. Kraus

Červená karta

Rozhodčí

Kvasnička – Hlavnička, Kosina

Delegát

Hráč utkání Hráč utkání Jan Mižič

Průběh zápasu

Nejtěsnější prohra na půdě Vojkovic !

Utkání ve Vojkovicích nevyhrál nikdo, sudičky darovaly tři body domácím a obrovský debakl utrpěla fair-play.

Další těžký soupeř čeká na benáteckou rezervu nadcházející víkend, kdy Benátečtí přivítají Nelahozeves, tedy tým, který se nachází na druhém místě tabulky, pouze o skóre za prvním Dolním Bousovem.


Lukáš DOŠLÝ

Trenér Benátek Lukáš DOŠLÝ

Vojkovice jsem doposud neznal, areál krásný, příjemní lidé a byla by skutečně velká škoda, pokud by se v naší soutěži neudržely. To vše však za jedné podmínky, že se rozumní lidé včetně fanoušků a hráčů tamního klubu spojí a vyházejí z klubu ty bezcharakterní mrzáky, kteří stojí za onou víkendovou prasárnou. 


 

FOTO ze zápasu ZDE!
 

VÝSLEDKY 21. kola PRODIET I.B třídy :

  • Vojkovice – Benátky "B" 1:0 (0:0)
  • Byšice – D. Bousov 2:1 np (0:0)
  • Nelahozeves – St. Boleslav 5:1 (2:0)
  • Dobrovice "B" – Holubice 3:4 np (1:3)
  • Tišice – Neratovice "B" 1:2 (1:2)
  • Lužec – FC Mělník 1:3 (0:2)

Příští 22. kolo v 17:00 hod., SOBOTA: St.Boleslav – Lužec (10:15), D.Bousov – Libčice NEDĚLE: Benátky "B" – Nelahozeves, Neratovice "B" – Vojkovice, FC Mělník – Byšice, Holubice – Tišice.


Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FK Čáslav
6 3 3 0 13:4 15 6
2.
FK Přepeře
6 4 1 1 10:6 14 5
3.
SK Benátky
6 3 2 1 15:7 12 3
4.
FK Velké Hamry
6 3 2 1 13:7 12 3
5.
FK Pardubice B
6 3 1 2 7:6 11 2
6.
Jiskra Mšeno
6 3 1 2 16:9 10 4
7.
SK Vysoké Mýto
6 2 3 1 13:7 10 4
8.
FC Horky n.J.
6 2 3 1 10:7 10 -2
9.
FK Kolín
6 2 2 2 7:9 10 1
10.
MFK Trutnov
6 2 2 2 11:14 9 3
11.
SK Slatiňany
6 2 2 2 11:10 8 -4
12.
Dvůr Králové n.L.
6 2 1 3 8:10 7 -5
13.
FK Náchod
6 2 1 3 3:13 7 -2
14.
SK Český Brod
6 1 1 4 7:10 4 -5
15.
FK Turnov
6 0 2 4 5:15 3 -6
16.
OHK Kratonohy
6 0 1 5 7:22 2 -7
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FK Dobrovice B
4 3 0 1 15:8 9 3
2.
AFK Libčice
4 3 0 1 12:10 9 0
3.
FC Mělník
4 2 1 1 10:8 8 -1
4.
AFK Eletis Lužec
4 2 1 1 5:3 8 2
5.
TJ Sokol Chotětov
4 2 1 1 6:5 8 2
6.
FK Vysoká
4 2 1 1 14:10 7 -2
7.
TJ Sokol Holubice
4 2 1 1 11:11 7 -2
8.
TJ Byšice
4 2 1 1 9:9 7 1
9.
FK Stará Boleslav
4 2 0 2 10:8 6 0
10.
SS Ostrá B
4 1 1 2 10:11 5 -1
11.
SK Benátky B
4 1 0 3 5:8 3 -3
12.
SK Bakov n.J.
4 1 0 3 9:13 3 -3
13.
SK Vojkovice
4 0 2 2 6:11 3 -6
14.
AFK Milovice
4 0 1 3 5:12 1 -5
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

Dorost - 5. kolo:
Benátky - Kostomlaty
sobota 22.9. od 10:15 hod.

St.žáci / Ml.žáci - 5. kolo:
Kosmonosy - Benátky
neděle 23.9. od 10:15 / 11:55 h.

St.přípravka "A" - 5. kolo:
Dl.Lhota - Benátky
neděle 23.9. od 10:30 hod.

St.přípravka "B" - 5. kolo:
Pěčice - Benátky
sobota 22.9. od 8:30 hod.

Ml.přípravka 2010/11
Turnaj v Dobrovici
neděle 23.9. od 9:00 hod.
(Benátky, Kněžmost, Dobrovice, D.Bousov, Kosmonosy)