ZÁZNAM ZÁPASU - 3.kolo neděle 6.9.2020 v 17:00 hod.

SK Benátky "B"TJ Sokol Řepov
SK Benátky 4:2
(2:0)
TJ Sokol Řepov

Šíma – Špringl, Outěřický, Došlý, D. Zmij – Mansfeld (90. Černý), Plichta, Zeman, Váňa, Haba (53. Vydra) – Košek

125
diváků

Hlaváč – Cepka, Doležal, Kopa, Siřínek, Vaněk, P. Štěpán, Veselý (53. Splídek), M. Štěpán, Kulas (53. Obrázek), Podzimek


Góly

27. a 31. Košek, 49. Váňa, 85. Vydra (pen.) – 75. Vaněk, 77. Podzimek

Střely na branku
Střely mimo
Rohové kopy
Ofsajdy
Fauly

Žlutá karta

66. Zeman, 79. Outěřický – 34. Veselý, 54. Cepka, 68. P. Štěpán, 71. Doležal, 76. M. Štěpán

Červená karta

Rozhodčí

Šebela – Kubát, Novotný

Delegát

Hráč utkání Dominik Košek Hráč utkání

Průběh zápasu

Rezerva si doma poradila s Řepovem !

V utkání proti silnému Řepovu pomohli benátecké rezervě hned tři hráči z divizního A-týmu. V bráně nastoupil mladý brankář Šíma, kterého ještě doplnili záložník Mansfeld s útočníkem Koškem. A právě posledně jmenovaný se velkou měrou zasloužil o dvoubrankový náskok v prvním poločase, vždyť vstřelil obě branky domácího týmu. Když na začátku druhé půle zvyšoval na 3:0 Váňa zdálo se, že svěřenci hrajícího trenéra Došlého dokráčí za jasnou výhrou. Drama ale bylo na světě deset minut před koncem, kdy nejprve Vaněk snížil a chvíli po něm Podzimek stáhl manko pouze na minimum. O výhře benátecké rezervy rozhodl proměněným pokutovým kopem mladíček Vydra.

Po nesmírně cenné výhře čeká na benátecké mladíky příští týden derby utkání na půdě nedalekého Zdětína. Věřme, že benátečtí hráči chytili pověstnou slinu a také ve Zdětíně rozšíří zatím své skromné bodové konto. 


Lukáš DOŠLÝ

SK Benátky Lukáš DOŠLÝ

Oproti utkání s Mukařovem jsme nastoupili s několika změnami v sestavě. Lehčí svalová zranění měli Mareš s Červeňákem, zdravotně indisponován byl také Poslt. Z divizního áčka nám ale, oproti minulému utkání, přišli pomoci Dominik Košek, Adam Mansfeld a brankář Adam Šíma. Nastoupili jsme s cílem neinkasovat jednoduché branky a pokrýt klíčové hráče soupeře. První cíl jsme prakticky splnili, druhý bohužel jen zhruba z poloviny, což nás nakonec stálo dvě branky v naší síti. Hlavní cíl, získat tři body, jsme ale splnili. Podle statistik jsme měli jednou tolik střel na branku, než náš soupeř, konkrétně 8:4. Stejným poměrem se to nakonec projevilo i na konečném výsledku. Dnes jsem s předvedenou hrou výrazně spokojenější, byť jsme sice udělali nějaké chyby, ale ne v takové míře jako v předešlém zápase. Stále ale musíme pracovat na zlepšení výchozího postavení při defenzivě, rozehrání od brankáře a také na dohrávání defenzivních situací. Při obou inkasovaných gólech se to ukázalo jako klíčové. Směrem dopředu nám velmi pomohl Dominik Košek, který dvě branky sám vstřelil. Jeho herní přínos byl navíc i ve vyhrávání osobních soubojů s obránci Řepova, což nám v předchozích utkáních znatelně chybělo. Herně jsme zápas drželi ve svých rukou až do 75. minuty, kdy jsme velmi lajdácky přistoupili k bránění klíčového hráče soupeře, který velmi snadno prošel až do vápna a přihrál na branku. O dvě minuty později jsme nedohráli hráče v pokutovém území a dostali druhý gól. Náše první branka padla po hrubé chybě hostujícího brankáře, který přihrál Koškovi a ten jej v úniku překonal. Druhou připravil Śpringl centrem pro Koška. Třetí zařídil po rohu Špringla pěknou hlavičkou Váňa. Čtvrtý gól si připravil, věkem stále ještě mladší dorostenec, Jakub Vydra, jehož střelu chytil soupeřův obránce rukou. Následnou dorážku mu sudí jako branku neuznali, nicméně jeho zklamání mu vynahradila proměněná penalta, kterou mu spoluhráči, i za velmi ošemetného stavu, přenechali. Vydra tak pečetil konečné skóre na 4:2.


 

VÝSLEDKY 3. kola Okresního přeboru:

  • Benátky "B" – Řepov 4:2 (2:0)
  • Kosořice – K. Hlavno 2:1 (2:0)
  • Kr. Vrutice – Zdětín 3:2 (3:2)
  • Krnsko – Doubrava 3:1 (3:0)
  • Akuma – Březno 2:1 (0:1)
  • Kněžmost – Bělá p/B. 1:2 (1:1)
  • D. Bousov – Mukařov 2:5 (1:1)

Příští 4. kolo v 17:00 hod., SOBOTA: Zdětín – Benátky "B", Krnsko – Kr. Vrutice (10:30), Doubrava – Bělá p/B., Březno – Kosořice, K. Hlavno – Kněžmost, Řepov – D. Bousov, NEDĚLE: Mukařov – Akuma (15:00).


Město Benátky nad JizerouMŠMT


Další kolo - Mládež

U19 Dorost
Soutěž ukončena.

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci
Soutěž ukončena.

U11 Starší přípravka
Soutěž ukončena.

U9 Mladší přípravka
Soutěž ukončena.