ZÁZNAM ZÁPASU - 8.kolo neděle 11.10. 2020 v 16:00 hod.

SK Benátky "B"SK Dolní Bousov
SK Benátky 4:1
(2:0)
SK Dolní Bousov

O. Dvořák – Jirků, Mareš, Došlý, Špringl, Haba, Poslt, Plichta, Zeman, Vydra, V. Dvořák

bez
diváků

Gereg – Drahota, Havel, Sobota, Zahrada, Hrdý, Folprecht, Pilař, Kollátor, Kverek, Vacek (46. Šolc)


Góly

18. a 23. Plichta, 64. Vydra, 88. Haba – 50. vlastní (Plichta)

Střely na branku
Střely mimo
Rohové kopy
Ofsajdy
Fauly





Žlutá karta

15. Zeman, 55. Jirků, 76, Poslt – 34. Folprecht

Červená karta

40. Folprecht

Rozhodčí

Švarc – Bohuslav, Vrabec

Delegát


Průběh zápasu

Rezerva si doma poradila s Bousovem.

Článek připravujeme....


Lukáš DOŠLÝ

SK Benátky Lukáš DOŠLÝ

připravujeme....



FOTO ze zápasu ZDE!
 

VÝSLEDKY 8. kola Okresního přeboru:

  • Benátky "B" – D. Bousov "B" 4:1 (2:0)
  • Mukařov – K. Hlavno 5:1 (3:0)
  • Zdětín – Kněžmost 3:2 (1:2)
  • Krnsko – Kosořice 3:1 (2:1)
  • Kr. Vrutice – Akuma 1:8 (1:6)
  • Doubrava – Březno 3:4 (2:1)
  • Řepov – Bělá p/B. 2:2 (1:1)

Příští 9. kolo v 15:30 hod., SOBOTA: Akuma – Benátky "B", Kněžmost – Krnsko, Bělá p/B. – Zdětín, Kosořice – Kr. Vrutice, Březno – Mukařov, K. Hlavno – Řepov, NEDĚLE: D. Bousov – Doubrava.


Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FK Kolín
8 7 1 0 36:7 23 11
2.
FK Náchod
8 7 0 1 31:9 21 9
3.
SK Vysoké Mýto
8 6 1 1 21:8 19 10
4.
FK Velké Hamry z.s.
8 6 1 1 19:9 19 4
5.
SK Kosmonosy
8 5 0 3 23:20 15 3
6.
SK Benátky
8 4 1 3 23:17 13 4
7.
SK Poříčany
8 3 2 3 12:10 12 0
8.
Dvůr Králové n.L.
8 3 2 3 16:14 12 0
9.
FK Čáslav
8 2 3 3 15:18 12 0
10.
FC Hlinsko
8 3 1 4 7:12 11 -4
11.
MFK Trutnov
8 2 1 5 12:17 7 -5
12.
FK Letohrad
8 2 1 5 11:17 7 -5
13.
FC Horky n.J.
7 1 2 4 13:19 6 -9
14.
Sparta Kutná Hora
8 2 0 6 12:37 6 -3
15.
TJ Sokol Libiš
7 1 0 6 8:22 3 -9
16.
Polaban Nymburk
8 1 0 7 6:29 3 -6
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FK Zdětín
8 6 1 1 15:8 19 4
2.
Kr. Vrutice
8 6 0 2 23:27 18 3
3.
TJ Sokol Březno
7 5 1 1 24:10 16 10
4.
TJ Sokol Řepov
8 5 1 2 22:11 16 4
5.
SK Bělá p.Bezdězem
7 4 3 0 19:12 15 6
6.
FC Mukařov
8 4 2 2 27:19 14 2
7.
Akuma MB
8 4 1 3 32:15 13 1
8.
SK Benátky B
8 3 1 4 19:18 10 -5
9.
Sokol Kněžmost
8 3 0 5 14:19 9 0
10.
TJ Sokol Kosořice
8 1 4 3 12:18 7 -5
11.
SK Dolní Bousov B
8 2 1 5 12:22 7 -5
12.
FK Krnsko
8 2 1 5 19:32 7 -8
13.
SK Jizeran Doubrava
8 1 1 6 9:16 4 -8
14.
TJ ZD Kostelní Hlavno
8 0 1 7 12:32 1 -8
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost
soutěž přerušena

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci
soutěž přerušena

U11 Starší přípravka
soutěž přerušena

U9 Mladší přípravka
konec podzimn části