O. Dvořák – Jirků, Mareš, Došlý, Špringl, Haba, Poslt, Plichta, Zeman, Vydra, V. Dvořák

Gereg – Drahota, Havel, Sobota, Zahrada, Hrdý, Folprecht, Pilař, Kollátor, Kverek, Vacek (46. Šolc)

15. Zeman, 55. Jirků, 76, Poslt – 34. Folprecht

40. Folprecht

Švarc – Bohuslav, Vrabec

Rezerva si doma poradila s Bousovem.

Poslední zápas před nucenou pauzou sehrála také benátecká rezerva. Ta na vlastním stadionu vyzvala béčko Dolního Bousova. Základ své výhry položila již v první půli po dvou brankách Plichty. Plichta skóroval také na začátku druhé půle, bohužel pro něho též do branky vlastní. Menší komplikace ale benátecké béčko o body nepřipravila. Skórovali totiž ještě Vydra s Habou a domácí si tak připsali hladké vítězství.

• Řepov – Bělá p/B. 2:2 (1:1)

Příští 9. kolo v 15:30 hod., SOBOTA: Akuma – Benátky "B", Kněžmost – Krnsko, Bělá p/B. – Zdětín, Kosořice – Kr. Vrutice, Březno – Mukařov, K. Hlavno – Řepov, NEDĚLE: D. Bousov – Doubrava.