ZÁZNAM ZÁPASU - 6.kolo Středa 3.10. 2018 17:00

SK Benátky1:5
(0:1)
SK Zeleneč

Benátky poprvé prohrály !

V 6. kole hostili benátečtí na svém hřišti tým ze Zelenče. Vzhledem k tomu, že hráči hostí ještě neztratili ani bod, tak domácí nečekalo nic lehkého. Jak se později ukázalo, tak to pro benátecké byl neřešitelný oříšek a okusili první prohru v soutěži.

Úvodní minuty duelu se nesli v duchu velké aktivity hostí a to jim přineslo ovoce již po 3 minutách hry. Do vedení tým hostí poslal kapitán Štádler (0:1). Benátečtí působili opařeným dojmem a na jejich bránu se útoky jen valili. S vypětím všech sil tyto nájezdy přestáli a šlo se tak do kabin za milosrdného stavu pro tým Benátek 0:1.

Druhý poločas gólově odšpuntoval opět tým hostů. V minutě 45té se prosadil Luhan a poslal svůj tým do dvougólového vedení (0:2). Hned v následující minutě kontroval aktivní Šifta, který krásně přeloboval brankáře a vykřesal tak naději pro domácí. Bohužel pro domácí odpověděl ihned Pastyřík a vrátil Zelenči opět vedení o 2 branky. To vzalo definitivně domácím vítr z plachet a následně je dorazili v 54. minutě Luhan (1:4) a v 70. minutě Kočevár (1:5).

Branky (asistence): 46. Šifta – 3. Štádler, 45. a 54. Luhan, 46. Pastyřík, 70. Kočevár

Sestava: Ivantsyuk – Plichta, Špitálský, Pospíšil, Šubrt, Bažo, Čada, Fidler, Vydra, Vašátko, Kastl

Radek LACINA

Trenér starších žáků Benátek Radek LACINA

Utkání nám vůbec nevyšlo. Těžko se to hodnotí, poněvadž my jsme nepředvedli prakticky nic. Nebylo tam ani nasazení ani kvalita. Takto se hrát bohužel nedá. Soupeř vyhrál zaslouženě a musím uznat, že výsledek byl pro nás ještě milosrdný.