ZÁZNAM ZÁPASU - 10.kolo Sobota 27.10.2018 10:15 hod.

SK BenátkySK Akuma MB
SK Benátky4:0
(4:0)
SK Akuma MB

Průběh zápasu

Sehrát soutěžní zápas přijel do Benátek mistr mladoboleslavského okresu dorostu celek Akuma Mladá Boleslav, který se pohybuje ve středu tabulky soutěže.

První poločas začal velmi dobře pro domácí celek, který se dostal do rychlého vedení po akci Jana Poslta a přesném zakončení Daniela Haby (1:0). Po čtvrthodině hry si vzal míč znovu Jan Poslt a tentokráte vyzval ke skórování Davida Váňu (2:0). V minutě pětadvacáté zatáhl míč Jakub Špringl a našel ve vápně Petra Outěřického, který poslal svůj tým do třígólového vedení (3:0). Střelecky i gólově velmi produktivní první poločas uzavřel třetí zápasovou asistencí Jan Poslt a druhý gól si díky němu připsal David Váňa (4:0).

Ve druhém dějství se už žádnému celku skórovat nepodařilo a tak si benátečtí hráči připsali plný počet bodů a další čisté konto pro Kryštofa Krejčíka.

Branky (asistence): Haba (Poslt), Váňa (Poslt), Outěřický (Špringl), Váňa (Poslt)

Sestava: Krejčík, Veselý, Špitálský, Hakkel, Špringl, Outěřický, Haba, Plichta, Chumlen, Poslt, Váňa (Vydra, Chaloupka, Černý, Dvořák, Pluhař)


Lukáš DOŠLÝ

Trenér Benátek Lukáš DOŠLÝ

Nástup do utkání jsme zvládli a rozhodli jej během prvních třiceti minut. Mrzí mě, že druhý poločas nebyl z naší strany brankově produktivní, ač k tomu příležitosti určitě byly. Hráči se musí ve finální fázi akce více koncentrovat na rozhodující přihrávku a samozřejmě i střelu. Musím pochválit Jana Poslta, který byl velmi aktivní a přihrál na tři góly.


Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
11 10 0 1 29:7 30 15
2.
FK Náchod
11 6 4 1 25:9 23 5
3.
SK Benátky
10 6 2 2 15:10 22 4
4.
FK Kolín
11 5 2 4 21:13 19 4
5.
FK Velké Hamry
10 4 4 2 17:13 18 0
6.
FC Horky n.J.
11 6 0 5 21:20 18 3
7.
MFK Trutnov
11 6 0 5 18:27 18 3
8.
SS Ostrá
11 5 1 5 14:11 16 -2
9.
FK Čáslav
11 3 4 4 17:19 15 0
10.
FK Letohrad
11 4 2 5 16:19 15 0
11.
Dvůr Králové n.L.
11 3 3 5 20:17 14 -4
12.
FC Hlinsko
11 4 0 7 19:20 12 -6
13.
Sparta Kutná Hora
11 3 2 6 11:23 11 -4
14.
TJ Sokol Libiš
11 3 1 7 16:23 10 -8
15.
SK Poříčany
10 3 0 7 15:29 9 -6
16.
Polaban Nymburk
10 2 1 7 8:22 8 -4
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
TJ Sokol Březno
8 6 0 2 27:10 18 9
2.
Sokol Kněžmost
9 5 2 2 20:15 17 2
3.
TJ Sokol Řepov
8 5 1 2 29:18 16 4
4.
Akuma MB
9 5 1 3 15:12 16 1
5.
SK Bělá p.Bezdězem
9 4 3 2 17:18 15 3
6.
SK Benátky B
8 4 1 3 21:15 13 4
7.
FK Zdětín
9 3 4 2 13:12 13 -2
8.
FK Krnsko
9 4 1 4 22:27 13 1
9.
Kr. Vrutice
9 3 3 3 30:29 12 -3
10.
SK Jizeran Doubrava
9 3 1 5 18:24 10 -2
11.
SK Dolní Bousov B
9 2 3 4 14:21 9 -6
12.
TJ Sokol Kosořice
9 2 2 5 17:19 8 -7
13.
TJ ZD Kostelní Hlavno
9 2 2 5 19:25 8 -7
14.
FC Mukařov
8 1 0 7 16:33 3 -9
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost - 10. kolo:
SK Benátky - FK Brandýs
sobota 19.10. v 10:15 hod.

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci - 11. kolo:
FC Mělník - SK Benátky
sobota 19.10. v 10:15/11:55

U11 Starší přípravka - 9. kolo:
FK Krnsko - SK Benátky
neděle 20.10. ve 13:00 hod.

U09 Mladší přípravka
Mistr. turnaj - Kněžmost
neděle 20.10. od 14:00 hod.
(SKP MB, D.Bousov, Sporting MB, Kněžmost, Benátky)