ZÁZNAM ZÁPASU - 11..kolo Sobota 3.11.2018 9:30 hod.

FK Pšovka MělníkSK Benátky
FK Pšovka Mělník0:2
(0:0)

Benátky vystřelily 3 body v závěru zápasu !

Benátečtí zajížděli v 11. kole na hřiště mělnické Pšovky. Domácí se ujali v úvodních minutách vedení, které nedokázali uhájit a v závěrečných minutách přišli o všechny body. Benátky si tak vezly domů velmi cennou výhru ze hřiště soupeře.

V úvodních minutách utkání vypadal jako živější tým hostí z Benátek. Paradoxně se ale jako první prosadil domácí celek. To když v nepřehledné situaci doskákal, i za asistence domácí obrany, až do sítě (1:0). Poté se na hřišti začal odehrávat tuhý boj o střed pole, který vypadal lépe pro hostující celek. Bohužel žádná z akcí ke gólu nevedla. Těsně před odchodem do šaten se zaskvěl hostující Kastl, který oklamal dva hostující obránce a z 20-ti metrů poslal míč, nechytatelně, krásně pod břevno (1:1). Druhý poločas přinesl zlepšenou hru Pšovky. Šance se ale nerodili na ani jedné straně. Většina akcí končila u dobře připravených obran obou týmů. Když už se zdálo, že se utkání blíží k remízovému konci, tak hosté zasadili domácím smrtící ránu. V minutě 63. zahrál standartní situaci Bažo, nalezl ve vápně Vydru, který patičkou přiťukl na Šubrta a ten propálil vše, co mu stálo v cestě (1:2). Na tento direkt domácí celek již odpověď nenašel a tak si všechny body odvezl tým Benátek.

Branky (asistence): 33. Kastl (Vydra), 63. Šubrt (Vydra)

Sestava: Plíhal – Šifta A., Pospíšil, Špitálský, Plichta, Šifta V., Čada, Vydra, Šubrt, Vašátko, Bažo

Radek LACINA

Trenér starších žáků Benátek Radek LACINA

Další těžké utkání, navíc hrané na těžkém terénu. V defenzivní činnosti jsme hráli dobře, ale dopředu bychom chtěli vyprodukovat určitě více nebezpečných situací. Pro nás určitě cenná výhra, protože soupeř se vůbec neprezentoval špatně.