Starší přípravka

ROZLOSOVÁNÍ - Starší přípravka B - 5+1, skupina "B" - 2018/2019


PODZIM 2018

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Popis
  1. neděle 26.08.2018   8:30 Čejetice Benátky   9:6 (5:1) článek
  2. sobota 01.09.2018 12:00 Benátky Řepov 14:6 (8:3) článek
  3. pátek 07.09.2018 17:00 Bělá p/B./Čistá (SD) Benátky 5:6 np (0:3)  
  4. sobota 15.09.2018 13:30 Benátky Struhy 2:10 (1:6)  
  5. sobota 22.09.2018   8:30 Pěčice Benátky 5:6 (1:3)  
  6. sobota 29.09.2018 13:30 Benátky Akuma MB 3:5 (3:3)  
  7. pátek 05.10.2018 17:00 Klášter Benátky 5:19 (2:12)  
  8. sobota 13.10.2018 13:30 Benátky Kněžmost 2:11 (1:2)  
  9. sobota 20.10.2018   8:30 SKP MB "B" Benátky 5:9 (2:5)  
10. sobota 27.10.2018 13:30 Benátky Sporting MB "B" 5:9 (2:5)  
11. neděle 04.11.2018 10:00 Chotětov/Bezno (SD) Benátky 10:5 (4:3)  
12. sobota 10.11.2018 10:00 Kochánky/Předměřice (SD) Benátky 3:2 (3:2)  
13. sobota 17.11.2018 12:00 Benátky Židněves 12:3 (7:1)  


JARO 2019

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Popis
 14. středa 27.03.2019 17:00 Benátky Čejetice 0:10 (0:4)  
 15. sobota 30.03.2019 08:30 Řepov Benátky 4:14 (2:7)  
 16. sobota 06.04.2019 13:30 Benátky Bělá p/B./Čistá (SD) 5:6 np (1:5)  
 17. sobota 13.04.2019 10:00 Struhy Benátky 3:5 (2:4)  
 18. středa 17.04.2019 17:00 Benátky Pěčice 5:7 (0:3)  
 19. neděle 28.04.2019 15:00 Akuma MB Benátky 8:6 (1:1)  
 20. sobota 04.05.2019 13:30 Benátky Klášter 21:2 (11:0)  
 21. sobota 11.05.2019 10:00 Kněžmost Benátky 4:3 np (1:1)  
 22. sobota 18.05.2019 13:30 Benátky SKP MB "B" 7:10 (4:3)  
 23. sobota 25.05.2019 15:00 Sporting MB "B" Benátky 3:4 (2:2)  
 24. sobota 01.06.2019 13:30 Benátky Chotětov/Bezno (SD) 1:16 (0:7)  
 25. středa 05.06.2019 16:45 Benátky Kochánky/Předměřice (SD) 4:7 (0:4)  
 26. sobota 15.06.2019 10:30 Židněves Benátky 6:7 (3:4)  

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
15 12 1 2 40:16 37 16
2.
FK Náchod
15 9 5 1 36:13 34 10
3.
SK Benátky
15 9 3 3 26:16 33 9
4.
FK Kolín
15 7 3 5 27:18 27 6
5.
FK Velké Hamry
15 6 5 4 31:23 25 -8
6.
MFK Trutnov
15 8 0 7 24:32 24 3
7.
Dvůr Králové n.L.
15 6 3 6 29:23 23 -4
8.
FC Hlinsko
15 6 2 7 26:23 22 -2
9.
FC Horky n.J.
15 7 1 7 25:30 22 1
10.
FK Čáslav
15 5 4 6 27:32 21 -3
11.
SS Ostrá
15 6 2 7 22:20 20 -4
12.
FK Letohrad
15 5 4 6 23:24 20 -1
13.
TJ Sokol Libiš
15 5 1 9 22:29 16 -8
14.
Sparta Kutná Hora
15 4 3 8 16:29 15 -6
15.
SK Poříčany
15 3 1 11 19:39 11 -13
16.
Polaban Nymburk
15 2 2 11 11:38 10 -14
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
Sokol Kněžmost
13 8 2 3 29:21 26 5
2.
TJ Sokol Řepov
13 8 1 4 48:27 25 7
3.
TJ Sokol Březno
13 8 1 4 38:20 25 7
4.
SK Bělá p.Bezdězem
13 7 3 3 35:31 24 6
5.
FK Zdětín
13 5 5 3 23:22 20 -1
6.
SK Jizeran Doubrava
13 6 2 5 31:31 20 2
7.
Akuma MB
13 6 2 5 20:23 20 -1
8.
SK Benátky B
13 6 1 6 28:26 19 1
9.
FK Krnsko
13 6 1 6 32:36 19 1
10.
Kr. Vrutice
13 4 4 5 44:46 16 -5
11.
TJ Sokol Kosořice
13 4 3 6 32:28 15 -6
12.
SK Dolní Bousov B
13 3 3 7 21:32 12 -9
13.
TJ ZD Kostelní Hlavno
13 3 2 8 29:37 11 -10
14.
FC Mukařov
13 1 2 10 24:54 5 -13
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost
Konec podzimní části 

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci
Konec podzimní části 

U11 Starší přípravka
Konec podzimní části

U09 Mladší přípravka
Konec podzimní části