Starší přípravka U11

ROZLOSOVÁNÍ - Starší přípravka B - 5+1, skupina "B" - 2018/2019


PODZIM 2018

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Popis
  1. neděle 26.08.2018   8:30 Čejetice Benátky   9:6 (5:1) článek
  2. sobota 01.09.2018 12:00 Benátky Řepov 14:6 (8:3) článek
  3. pátek 07.09.2018 17:00 Bělá p/B./Čistá (SD) Benátky 5:6 np (0:3)  
  4. sobota 15.09.2018 13:30 Benátky Struhy 2:10 (1:6)  
  5. sobota 22.09.2018   8:30 Pěčice Benátky 5:6 (1:3)  
  6. sobota 29.09.2018 13:30 Benátky Akuma MB 3:5 (3:3)  
  7. pátek 05.10.2018 17:00 Klášter Benátky 5:19 (2:12)  
  8. sobota 13.10.2018 13:30 Benátky Kněžmost 2:11 (1:2)  
  9. sobota 20.10.2018   8:30 SKP MB "B" Benátky 5:9 (2:5)  
10. sobota 27.10.2018 13:30 Benátky Sporting MB "B" 5:9 (2:5)  
11. neděle 04.11.2018 10:00 Chotětov/Bezno (SD) Benátky 10:5 (4:3)  
12. sobota 10.11.2018 10:00 Kochánky/Předměřice (SD) Benátky 3:2 (3:2)  
13. sobota 17.11.2018 12:00 Benátky Židněves 12:3 (7:1)  


JARO 2019

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Popis
 14. sobota 23.03.2019 13:30 Benátky Čejetice    
 15. sobota 30.03.2019 08:30 Řepov Benátky    
 16. sobota 06.04.2019 13:30 Benátky Bělá p/B./Čistá (SD)    
 17. sobota 13.04.2019 10:00 Struhy Benátky    
 18. sobota 20.04.2019 13:30 Benátky Pěčice    
 19. sobota 27.04.2019 10:00 Akuma MB Benátky    
 20. sobota 04.05.2019 13:30 Benátky Klášter    
 21. sobota 11.05.2019 10:00 Kněžmost Benátky    
 22. sobota 18.05.2019 13:30 Benátky SKP MB "B"    
 23. neděle 25.05.2019 15:00 Sporting MB "B" Benátky    
 24. sobota 01.06.2019 13:30 Benátky Chotětov/Bezno (SD)    
 25. sobota 08.06.2019 13:30 Benátky Kochánky/Předměřice (SD)    
 26. sobota 15.06.2019 10:30 Židněves Benátky    

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
Jiskra Mšeno
14 9 1 4 38:16 28 7
2.
FK Čáslav
14 5 7 2 26:14 28 7
3.
SK Benátky
14 7 3 4 23:17 25 7
4.
FK Přepeře
14 7 3 4 27:21 25 4
5.
FK Pardubice B
14 6 4 4 18:12 24 6
6.
SK Vysoké Mýto
14 5 6 3 22:15 23 5
7.
FK Velké Hamry
14 5 5 4 23:21 23 2
8.
MFK Trutnov
14 5 4 5 28:28 21 0
9.
FC Horky n.J.
14 5 4 5 19:19 21 -3
10.
SK Český Brod
14 5 3 6 24:16 20 -7
11.
Dvůr Králové n.L.
14 5 3 6 17:19 19 -2
12.
FK Kolín
14 3 5 6 13:20 18 -3
13.
SK Slatiňany
14 4 3 7 22:35 15 -3
14.
FK Náchod
14 4 2 8 12:33 15 -6
15.
FK Turnov
14 2 3 9 8:34 10 -14
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FK Dobrovice B
13 9 2 2 48:28 29 8
2.
FC Mělník
13 9 1 3 30:22 29 8
3.
TJ Sokol Holubice
13 8 2 3 45:33 27 6
4.
AFK Libčice
13 8 0 5 39:27 24 3
5.
TJ Sokol Chotětov
13 6 3 4 26:22 23 5
6.
FK Vysoká
13 6 3 4 47:33 22 1
7.
SS Ostrá B
13 5 4 4 39:36 20 2
8.
TJ Byšice
13 5 3 5 24:28 19 1
9.
AFK Milovice
13 4 4 5 32:31 18 0
10.
SK Bakov n.J.
13 6 0 7 23:28 18 0
11.
AFK Eletis Lužec
13 3 4 6 20:27 16 -2
12.
FK Stará Boleslav
13 3 2 8 25:39 13 -8
13.
SK Vojkovice
13 1 4 8 14:34 9 -9
14.
SK Benátky B
13 2 0 11 20:44 6 -15
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

Dorost - přípravné utkání
SK Benátky - Vršovice
sobota 16.2. ve 13:00 hod.

St.žáci
SK Benátky - FC Horky
neděle 24.2. v 9:00 hod.

Ml.žáci - přípravné utkání
SK Benátky - FK Brandýs
neděle 3.3. v 9:30 hod.

St.přípravka "A"
probíhá zimní příprava

St.přípravka "B"
probíhá zimní příprava

Ml.přípravka 2010/11
probíhá zimní příprava