Starší přípravka

ROZLOSOVÁNÍ - Starší přípravka A - 5+1, skupina "A" - 2018/2019


PODZIM 2018

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek
  2. čtvrtek 06.09.2018 18:00 Benátky D.Bousov 3:18 (2:13)
  3. pátek 07.09.2018 17:00 Nová Ves Benátky 4:5 np (2:4)
  1. úterý 11.09.2018 17:00 Bakov n/J. Benátky 6:14 (4:5)
  4. sobota 15.09.2018 12:00 Benátky Kosmonosy 5:13 (3:9)
  5. neděle 23.09.2018 10:30 Dl.Lhota Benátky 12:3 (9:1)
  6. sobota 29.09.2018 12:00 Benátky Kr.Vrutice/K.Hlavno (SD) 11:5 (5:4)
  7. sobota 06.10.2018   8:30 Březno Benátky 6:4 (4:2)
  8. sobota 13.10.2018 12:00 Benátky Skalsko 16:1 (6:0)
  9. sobota 20.10.2018   8:30 SKP MB "A" Benátky 5:12 (2:6)
10. sobota 27.10.2018 12:00 Benátky Sporting MB "A" 8:12 (1:8)
12. středa 31.10.2018 16:00 Dobrovice Benátky 12:8 (5:5)
11. sobota 03.11.2018 10:00 Kosořice Benátky 11:2 (5:1)
13. neděle 18.11.2018 10:00 Benátky Doubrava 7:1 (5:0)


JARO 2019

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek
 14. sobota 23.03.2019 12:00 Benátky Bakov n/J. 15:3 (8:1)
 15. sobota 30.03.2019 13:00 D.Bousov Benátky 12:6 (6:2)
 16. sobota 06.04.2019 12:00 Benátky Nová Ves 10:4 (3:1)
 17. středa 10.04.2019 17:00 Kosmonosy Benátky 10:4 (2:3)
 18. středa 24.04.2019 17:00 Benátky Dl.Lhota 9:5 (2:3)
 19. sobota 27.04.2019 10:00 Kr.Vrutice/K.Hlavno (SD) Benátky 6:2 (3:0)
 20. sobota 04.05.2019 12:00 Benátky Březno 11:10 np (7:7)
 21. neděle 12.05.2019 14:30 Skalsko Benátky 7:10 (1:3)
 22. sobota 18.05.2019 12:00 Benátky SKP MB "A" 6:7 np (3:2)
 23. sobota 25.05.2019 15:00 Sporting MB "A" Benátky 3:4 (2:2)
 25. čtvrtek 30.05.2019 17:00 Benátky Dobrovice 12:1 (7:0)
 24. sobota 01.06.2019 12:00 Benátky Kosořice 1:14 (0:5)
 26. neděle 16.06.2019 08:30 Doubrava Benátky 5:6 np (4:2)

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
15 12 1 2 40:16 37 16
2.
FK Náchod
15 9 5 1 36:13 34 10
3.
SK Benátky
15 9 3 3 26:16 33 9
4.
FK Kolín
15 7 3 5 27:18 27 6
5.
FK Velké Hamry
15 6 5 4 31:23 25 -8
6.
MFK Trutnov
15 8 0 7 24:32 24 3
7.
Dvůr Králové n.L.
15 6 3 6 29:23 23 -4
8.
FC Hlinsko
15 6 2 7 26:23 22 -2
9.
FC Horky n.J.
15 7 1 7 25:30 22 1
10.
FK Čáslav
15 5 4 6 27:32 21 -3
11.
SS Ostrá
15 6 2 7 22:20 20 -4
12.
FK Letohrad
15 5 4 6 23:24 20 -1
13.
TJ Sokol Libiš
15 5 1 9 22:29 16 -8
14.
Sparta Kutná Hora
15 4 3 8 16:29 15 -6
15.
SK Poříčany
15 3 1 11 19:39 11 -13
16.
Polaban Nymburk
15 2 2 11 11:38 10 -14
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
Sokol Kněžmost
13 8 2 3 29:21 26 5
2.
TJ Sokol Řepov
13 8 1 4 48:27 25 7
3.
TJ Sokol Březno
13 8 1 4 38:20 25 7
4.
SK Bělá p.Bezdězem
13 7 3 3 35:31 24 6
5.
FK Zdětín
13 5 5 3 23:22 20 -1
6.
SK Jizeran Doubrava
13 6 2 5 31:31 20 2
7.
Akuma MB
13 6 2 5 20:23 20 -1
8.
SK Benátky B
13 6 1 6 28:26 19 1
9.
FK Krnsko
13 6 1 6 32:36 19 1
10.
Kr. Vrutice
13 4 4 5 44:46 16 -5
11.
TJ Sokol Kosořice
13 4 3 6 32:28 15 -6
12.
SK Dolní Bousov B
13 3 3 7 21:32 12 -9
13.
TJ ZD Kostelní Hlavno
13 3 2 8 29:37 11 -10
14.
FC Mukařov
13 1 2 10 24:54 5 -13
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost
Konec podzimní části 

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci
Konec podzimní části 

U11 Starší přípravka
Konec podzimní části

U09 Mladší přípravka
Konec podzimní části