Starší přípravka U11

ROZLOSOVÁNÍ - Starší přípravka A - 5+1, skupina "A" - 2018/2019


PODZIM 2018

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Popis
  2. čtvrtek 06.09.2018 18:00 Benátky D.Bousov 3:18 (2:13) článek
  3. pátek 07.09.2018 17:00 Nová Ves Benátky 4:5 np (2:4)  
  1. úterý 11.09.2018 17:00 Bakov n/J. Benátky 6:14 (4:5)  
  4. sobota 15.09.2018 12:00 Benátky Kosmonosy 5:13 (3:9)  
  5. neděle 23.09.2018 10:30 Dl.Lhota Benátky 12:3 (9:1)  
  6. sobota 29.09.2018 12:00 Benátky Kr.Vrutice/K.Hlavno (SD) 11:5 (5:4)  
  7. sobota 06.10.2018   8:30 Březno Benátky 6:4 (4:2  
  8. sobota 13.10.2018 12:00 Benátky Skalsko 16:1 (6:0)  
  9. sobota 20.10.2018   8:30 SKP MB "A" Benátky 5:12 (2:6)  
10. sobota 27.10.2018 12:00 Benátky Sporting MB "A" 8:12 (1:8)  
12. středa 31.10.2018 16:00 Dobrovice Benátky 12:8 (5:5)  
11. sobota 03.11.2018 10:00 Kosořice Benátky 11:2 (5:1)  
13. neděle 18.11.2018 10:00 Benátky Doubrava 7:1 (5:0)  


JARO 2019

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Popis
 14. sobota 23.03.2019 12:00 Benátky Bakov n/J.    
 15. sobota 30.03.2019 10:00 D.Bousov Benátky    
 16. sobota 06.04.2019 12:00 Benátky Nová Ves    
 17. středa 10.04.2019 17:00 Kosmonosy Benátky    
 18. sobota 20.04.2019 12:00 Benátky Dl.Lhota    
 19. sobota 27.04.2019 10:00 Kr.Vrutice/K.Hlavno (SD) Benátky    
 20. sobota 04.05.2019 12:00 Benátky Březno    
 21. neděle 12.05.2019 14:30 Skalsko Benátky    
 22. sobota 18.05.2019 12:00 Benátky SKP MB "A"    
 23. sobota 25.05.2019 15:00 Sporting MB "A" Benátky    
 24. sobota 01.06.2019 12:00 Benátky Kosořice    
 25. sobota 08.06.2019 12:00 Benátky Dobrovice    
 26. neděle 16.06.2019 08:30 Doubrava Benátky    

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
Jiskra Mšeno
14 9 1 4 38:16 28 7
2.
FK Čáslav
14 5 7 2 26:14 28 7
3.
SK Benátky
14 7 3 4 23:17 25 7
4.
FK Přepeře
14 7 3 4 27:21 25 4
5.
FK Pardubice B
14 6 4 4 18:12 24 6
6.
SK Vysoké Mýto
14 5 6 3 22:15 23 5
7.
FK Velké Hamry
14 5 5 4 23:21 23 2
8.
MFK Trutnov
14 5 4 5 28:28 21 0
9.
FC Horky n.J.
14 5 4 5 19:19 21 -3
10.
SK Český Brod
14 5 3 6 24:16 20 -7
11.
Dvůr Králové n.L.
14 5 3 6 17:19 19 -2
12.
FK Kolín
14 3 5 6 13:20 18 -3
13.
SK Slatiňany
14 4 3 7 22:35 15 -3
14.
FK Náchod
14 4 2 8 12:33 15 -6
15.
FK Turnov
14 2 3 9 8:34 10 -14
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FK Dobrovice B
13 9 2 2 48:28 29 8
2.
FC Mělník
13 9 1 3 30:22 29 8
3.
TJ Sokol Holubice
13 8 2 3 45:33 27 6
4.
AFK Libčice
13 8 0 5 39:27 24 3
5.
TJ Sokol Chotětov
13 6 3 4 26:22 23 5
6.
FK Vysoká
13 6 3 4 47:33 22 1
7.
SS Ostrá B
13 5 4 4 39:36 20 2
8.
TJ Byšice
13 5 3 5 24:28 19 1
9.
AFK Milovice
13 4 4 5 32:31 18 0
10.
SK Bakov n.J.
13 6 0 7 23:28 18 0
11.
AFK Eletis Lužec
13 3 4 6 20:27 16 -2
12.
FK Stará Boleslav
13 3 2 8 25:39 13 -8
13.
SK Vojkovice
13 1 4 8 14:34 9 -9
14.
SK Benátky B
13 2 0 11 20:44 6 -15
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

Dorost - přípravné utkání
SK Benátky - Vršovice
sobota 16.2. ve 13:00 hod.

St.žáci
SK Benátky - FC Horky
neděle 24.2. v 9:00 hod.

Ml.žáci - přípravné utkání
SK Benátky - FK Brandýs
neděle 3.3. v 9:30 hod.

St.přípravka "A"
probíhá zimní příprava

St.přípravka "B"
probíhá zimní příprava

Ml.přípravka 2010/11
probíhá zimní příprava