Starší přípravka

ROZLOSOVÁNÍ - Starší přípravka 5+1, skupina "A" - 2017/2018


PODZIM 2017

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Detail
  2. neděle 03.09.2017   9:00 Luštěnice Benátky   2:9 (0:4) detail
  3. sobota 09.09.2017 12:30 Benátky Krnsko 10:0 (4:0) detail
pohár středa 13.09.2017 17:00 Benátky Dobrovice   2:7 (2:2) detail
  4. sobota 16.09.2017   9:00 Zdětín/Koch. (SD) Benátky   3:5 (1:2) detail
  5. sobota 23.09.2017 12:30 Benátky Chotětov/Bezno (SD)   9:2 (3:1) detail
10. neděle 01.10.2017   8:30 Chotětov/Bezno (SD) Benátky   2:6 (1:5) detail
  9. sobota 07.10.2017 12:30 Benátky Zdětín/Koch. (SD)   4:6 (2:3) detail
  8. sobota 14.10.2017   8:30 Krnsko Benátky 0:14 (0:6) detail
  7. sobota 21.10.2017 12:30 Benátky Luštěnice   5:3 (4:2) detail
  6. sobota 28.10.2017 10:00 Kr.Vrutice Benátky 6:7 np (5:5)
pen. 1:3
detail
  1. sobota 04.11.2017   9:00 Benátky Kr.Vrutice 5:3 (4:1) detail


JARO 2018

Kolo Den Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Popis
16. sobota 07.04.2018 10:00 Kr.Vrutice Benátky 11:3 (4:2) detail
17. středa 11.04.2018 16:30 Benátky Luštěnice 12:2 (5:1)  
18. sobota 21.04.2018   8:30 Krnsko Benátky    
19. sobota 28.04.2018 12:30 Benátky Zdětín/Koch. (SD)    
20. neděle 06.05.2018   8:30 Chotětov/Bezno (SD) Benátky    
11. sobota 12.05.2018 12:30 Benátky Kr.Vrutice    
13. sobota 19.05.2018 12:30 Benátky Krnsko    
14. sobota 26.05.2018   9:00 Zdětín/Koch. (SD) Benátky    
15. sobota 02.06.2018 12:30 Benátky Chotětov/Bezno (SD)    
12. středa 06.06.2018 17:00 Luštěnice Benátky    

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

#Celková tabulka Z V R P Skóre B +/-
1.
MFK Chrudim
24 17 4 3 55:14 57 21
2.
Loko Vltavín
24 15 4 5 46:27 51 15
3.
SK Zápy
24 12 6 6 38:32 44 8
4.
Jiskra Domažlice
24 12 4 8 58:40 43 7
5.
FK TJ Štěchovice
24 11 7 6 48:47 43 7
6.
FC Písek
24 10 7 7 45:31 41 5
7.
Slavoj Vyšehrad
24 11 4 9 42:38 41 5
8.
SK Viktorie Jirny
24 12 4 8 35:29 40 4
9.
FK Dobrovice
24 10 4 10 35:23 37 1
10.
SK Převýšov
24 9 7 8 45:41 36 0
11.
FK Králův Dvůr
24 9 5 10 33:40 36 0
12.
Jiskra Ústí n.Orlicí
24 8 7 9 27:38 34 -2
13.
SK Benešov
24 8 6 10 24:30 32 -4
14.
FK Litoměřicko
24 8 5 11 34:44 31 -5
15.
SK Sokol Brozany
24 7 6 11 42:52 31 -5
16.
SK Benátky
24 6 7 11 34:42 29 -7
17.
Sokol Čížová
24 1 7 16 22:52 13 -23
18.
Polaban Nymburk
24 1 4 19 11:54 9 -27
Mužstvo B

Mužstvo "B"

#Celková tabulka Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Dolní Bousov
17 13 1 3 64:24 41 14
2.
AFK Libčice
17 12 2 3 62:28 39 9
3.
TJ Nelahozeves
17 12 1 4 38:19 37 7
4.
TJ Sokol Holubice
16 8 4 4 43:28 30 -3
5.
FK Dobrovice B
16 8 0 8 39:46 24 3
6.
AFK Eletis Lužec
17 7 1 9 34:43 22 -5
7.
TJ Byšice
17 5 4 8 30:40 22 -5
8.
FK Stará Boleslav
16 6 2 8 36:47 21 -6
9.
SK Benátky B
16 7 0 9 21:35 21 -3
10.
FK Neratovice B
16 4 6 6 25:27 20 -13
11.
FC Mělník
16 5 3 8 27:35 20 -4
12.
SK Vojkovice
16 4 2 10 20:31 16 -11
13.
TJ Sokol Tišice
17 2 2 13 20:55 8 -22
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

Dorost - 19. kolo:
​Pš.Mělník - SK Benátky

neděle 29.4. od 10:15 hod.

St.žáci - 17. kolo:
SK Benátky - Velký Osek
sobota 28.4. od 10:15 hod.

Ml.žáci 7+1 - 15. kolo
SK Benátky - FK Krnsko
sobota 28.4. od 8:30 hod.

St.přípravka 2007/08 - 19. kolo:
SK Benátky - FK Zdětín
sobota 28.4. od 12:30 hod.

Ml.přípravka 2009/10
Mistr. turnaj v Kosmonosích
(Benátky, Kosmonosy, Čejetice, D.Bousov)
neděle 13.5. od 9:00 hod.