Mladší přípravka

ROZLOSOVÁNÍ - Mladší přípravka - 2017/2018


PODZIM 2017

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Detail
Turnaj v Čejeticích  
  1. neděle 17.09.2017 10:00 Bezno Benátky​ 1:9 (0:4) detaily
k turnaji
  2. neděle 17.09.2017 10:30 Čejetice Benátky 2:6 (2:2)
  3. neděle 17.09.2017 11:00 Bakov n/J. Benátky​ 6:7 (4:1)
Turnaj v Bezně  
  4. sobota 23.09.2017 10:00 Bezno Benátky 3:5 (3:2) detaily
k turnaji
  5. sobota 23.09.2017 10:30 Čejetice Benátky 1:5 (1:3)
  6. sobota 23.09.2017 11:00 Bakov n/J. Benátky 4:8 (2:5)
Turnaj v Benátkách  
  7. neděle 08.10.2017   9:00 Benátky Bezno 9:1 (0:0) detaily
k turnaji
  8. neděle 08.10.2017   9:30 Benátky Čejetice 6:1 (0:0)
  9. neděle 08.10.2017 10:00 Benátky Bakov n/J. 4:3 (1:2)
Turnaj v Bakově  
10. neděle 15.10.2017 10:00 Bezno Benátky 2:9 (0:0) detaily
k turnaji
11. neděle 15.10.2017 10:30 Čejetice Benátky 1:4 (0:0)
12. neděle 15.10.2017 11:00 Bakov n/J. Benátky 2:5 (0:3)


JARO 2018

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Detail
Turnaj v Benátkách  
  1. neděle 22.04.2018   9:00 Benátky Kosmonosy 2:2 (1:1) detaily
k turnaji
  2. neděle 22.04.2018   9:30 Benátky Čejetice 10:3 (0:0)
  3. neděle 22.04.2018 10:00 Benátky D.Bousov 2:7 (0:0)
Turnaj v Kosmonosích  
  4. neděle 13.05.2018   9:00 Kosmonosy Benátky 8:1 detaily
k turnaji
  5. neděle 13.05.2018   9:30 Čejetice Benátky 1:5
  6. neděle 13.05.2018 10:00 D.Bousov Benátky 5:4
Turnaj v Čejeticích  
  7. neděle 20.05.2018 11:00 Kosmonosy Benátky 6:3 detaily
k turnaji
  8. neděle 20.05.2018 11:30 Čejetice Benátky 1:4
  9. neděle 20.05.2018 12:00 D.Bousov Benátky 2:3
Turnaj v Dolním Bousově  
10. neděle 27.05.2018   9:00 Kosmonosy Benátky 4:4 detaily
k turnaji
11. neděle 27.05.2018   9:30 Čejetice Benátky 2:9
12. neděle 27.05.2018 10:00 D.Bousov Benátky 7:8

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
29 20 3 6 134:131 63 21
2.
FK Letohrad
30 18 5 7 144:39 60 6
3.
SK Benátky
29 14 6 9 414:59 51 0
4.
FK Náchod
29 12 7 10 68:60 45 -9
5.
FC Horky n.J.
24 14 2 8 219:52 44 8
6.
FK Velké Hamry
25 12 6 7 95:42 44 -4
7.
Dvůr Králové n.L.
26 12 5 9 104:52 43 -2
8.
MFK Trutnov
22 12 0 10 152:46 36 9
9.
FK Kolín
29 10 3 16 60:727 36 -12
10.
SS Ostrá
25 9 5 11 104:123 32 -13
11.
Sparta Kutná Hora
25 9 4 12 155:51 31 -11
12.
TJ Sokol Libiš
25 10 1 14 87:125 31 -8
13.
FK Čáslav
24 7 6 11 48:65 30 -6
14.
SK Poříčany
22 7 1 14 54:68 23 -7
15.
Polaban Nymburk
24 6 3 15 87:129 23 -16
16.
FC Hlinsko
28 6 3 19 34:190 23 -28
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
Sokol Kněžmost
13 8 2 3 29:21 26 5
2.
TJ Sokol Řepov
13 8 1 4 48:27 25 7
3.
TJ Sokol Březno
13 8 1 4 38:20 25 7
4.
SK Bělá p.Bezdězem
13 7 3 3 35:31 24 6
5.
FK Zdětín
13 5 5 3 23:22 20 -1
6.
SK Jizeran Doubrava
13 6 2 5 31:31 20 2
7.
Akuma MB
13 6 2 5 20:23 20 -1
8.
SK Benátky B
13 6 1 6 28:26 19 1
9.
FK Krnsko
13 6 1 6 32:36 19 1
10.
Kr. Vrutice
13 4 4 5 44:46 16 -5
11.
TJ Sokol Kosořice
13 4 3 6 32:28 15 -6
12.
SK Dolní Bousov B
13 3 3 7 21:32 12 -9
13.
TJ ZD Kostelní Hlavno
13 3 2 8 29:37 11 -10
14.
FC Mukařov
13 1 2 10 24:54 5 -13
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost
Tréninky každé pondělístředu
a pátek od 16:30 hodin.

U15 St.žáci
Tréninky každé pondělí a středu
od 15:00 hodin.

U13 Ml.žáci

Tréninky každé úterý od 17:30 h.
čtvrtek od 16:00 hodin.

U11 Starší přípravka
Tréninky každé úterý a pátek
od 16:00 hodin.

U9 Mladší přípravka
Tréninky každé úterý a pátek
od 16:00 hodin.