Mladší přípravka U9

ROZLOSOVÁNÍ - Mladší přípravka - 2018/2019


PODZIM 2018

Kolo Den  Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Detail
Turnaj v Benátkách  
  1. neděle 09.09.2018   9:00 Benátky Kněžmost 2:7 detaily
k turnaji
  2. neděle 09.09.2018   9:30 Benátky Dobrovice 3:11
  3. neděle 09.09.2018 10:30 Benátky D.Bousov 5:8
  4. neděle 09.09.2018 11:00 Benátky Kosmonosy 5:4
Turnaj v Kněžmostě  
  6. neděle 16.09.2018 14:00 D.Bousov Benátky 4:5 detaily
k turnaji
  7. neděle 16.09.2018 14:30 Kosmonosy Benátky 2:4
  8. neděle 16.09.2018 15:00 Dobrovice Benátky 1:8
  9. neděle 16.09.2018 15:30 Kněžmost Benátky 5:2
Turnaj v Dobrovici  
11. neděle 23.09.2018   9:30 Kněžmost Benátky 3:7 detaily
k turnaji
12. neděle 23.09.2018 10:00 D.Bousov Benátky 5:4
13. neděle 23.09.2018 10:30 Kosmonosy Benátky 7:5
14. neděle 23.09.2018 11:00 Dobrovice Benátky 5:8
Turnaj v Dolním Bousově  
16. neděle 07.10.2018   9:00 Dobrovice Benátky 1:13 detaily
k turnaji
17. neděle 07.10.2018   9:30 D.Bousov Benátky 2:10
18. neděle 07.10.2018 10:00 Kosmonosy Benátky 2:4
19. neděle 07.10.2018 11:00 Kněžmost Benátky 0:6
Turnaj v Kosmonosích  
21. neděle 14.10.2018   9:00 Kosmonosy Benátky 3:6 detaily
k turnaji
22. neděle 14.10.2018 10:00 Kněžmost Benátky 6:6
23. neděle 14.10.2018 10:30 Dobrovice Benátky 4:4
24. neděle 14.10.2018 11:00 D.Bousov Benátky 4:11

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FK Čáslav
10 4 5 1 18:8 22 7
2.
FK Pardubice B
10 6 2 2 16:8 21 9
3.
FK Velké Hamry
10 4 5 1 16:9 20 2
4.
FK Přepeře
10 5 3 2 16:13 19 7
5.
SK Benátky
10 5 2 3 19:12 18 3
6.
Jiskra Mšeno
10 5 1 4 21:14 16 4
7.
SK Vysoké Mýto
10 3 5 2 16:10 16 4
8.
FC Horky n.J.
10 4 3 3 16:13 16 -2
9.
SK Český Brod
10 4 2 4 17:11 15 -3
10.
Dvůr Králové n.L.
10 4 2 4 14:13 14 -4
11.
SK Slatiňany
10 3 3 4 17:22 12 0
12.
MFK Trutnov
10 2 4 4 13:19 12 0
13.
FK Kolín
10 2 3 5 9:15 12 -3
14.
FK Náchod
10 3 2 5 8:19 12 -3
15.
FK Turnov
10 2 3 5 7:17 10 -8
16.
OHK Kratonohy
10 1 1 8 12:32 5 -13
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FK Dobrovice B
8 6 1 1 29:15 19 7
2.
TJ Sokol Holubice
8 6 1 1 27:17 19 4
3.
FK Vysoká
8 5 2 1 35:15 18 3
4.
FC Mělník
8 5 1 2 21:18 17 2
5.
AFK Libčice
8 5 0 3 24:16 15 3
6.
TJ Byšice
8 4 2 2 14:12 15 6
7.
TJ Sokol Chotětov
8 3 3 2 16:14 14 2
8.
SK Bakov n.J.
8 4 0 4 15:18 12 0
9.
SS Ostrá B
8 2 2 4 18:20 9 0
10.
AFK Eletis Lužec
8 2 2 4 9:16 9 0
11.
FK Stará Boleslav
8 2 1 5 18:25 8 -4
12.
AFK Milovice
8 2 1 5 16:21 7 -5
13.
SK Vojkovice
8 0 2 6 8:25 3 -9
14.
SK Benátky B
8 1 0 7 9:27 3 -9
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

Dorost - 9. kolo:
Benátky - Dobrovice
sobota 20.10. od 10:15 hod.

St.žáci / Ml.žáci - 9. kolo:
Brand./Boleslav - Benátky
neděle 21.10. od 10:15 / 11:55 h.

St.přípravka "A" - 10. kolo:
SKP MB - Benátky
sobota 20.10. od 8:30 hod.

St.přípravka "B" - 10. kolo:
Sporting MB "B" - Benátky
sobota 20.10. od 8:30 hod.

Ml.přípravka 2010/11
Konec podzimní turnajové části