Přátelská a přípravná utkání

Výsledky mistrovských utkání

Podrobné informace o zápasech mistrovských kol jednotlivých mužstev najdete v položkách
Mužstva / Zápasy - Přejít na výsledky Mužstva A - Přejít na výsledky Mužstva B

S béčkem Dukly Praha prohra !

x. kolo SK Benátky - FK Dukla Praha "B"

2:5  (2:3)

Podobně jako při utkání v Brandýse nad Labem, tak i nyní měli Benátečtí impozantní vstup do utkání. Hned ve 4. minutě slavil úspěch chytrý lob Jimmyho, tentýž hráč navázal na svoji branku i o šest minut později, kdy zvyšoval po pěkné akci. Hosté působili v úvodu utkání zaskočeně a benátecké vedení bylo zasloužené. Zhruba od dvac&aa... pokračovat

První přípravné utkání Benátečtí zvládli !

x. kolo FK Brandýs - SK Benátky

1:3  (0:3)

Benátečtí fotbalisté sehráli první přátelské utkání po pauze způsobené koronavirovou epidemií. Na půdě divizního Brandýsa nad Labem měli doslova impozantní úvod. Nejprve se po pěti minutách trefil Slicho, na jehož zásah navázal ještě před dovršením první dvacetiminutovky dvěma góly Jimmy. Několik dalších šancí  bená... pokračovat

V předkole poháru MOL Cup prohrály Benátky ve Dvoře Králové a v poháru končí !

sobota 3.8.2019 - MOL CUP před. kolo TJ Dvůr Králové - SK Benátky

3:1  (0:1)

Zápas měli dobře rozehraný, nicméně domácí v závěrečné dvacetiminutovce dokázali překlopit brankový stav na svoji stranu a do 1. kola Mol Cupu postupují právě oni. Benátečtí vedli po první půli ve Dvoře Králové 1:0 brankou svého odchovance Ondřeje Šimka. Domácím se podařilo poprvé skórovat až v 71. minutě exligovým Karalem. Na tuto branku v&scar... pokračovat

Benátky neodehrály špatný zápas, přesto do dalšího kola poháru postupují Pardubice !

středa 15.8.2018 - MOL CUP 2. kolo SK Benátky - FK Pardubice

0:2  (0:1)

Do dalšího kola MOL Cupu nepostoupili, druholigovému soupeři ale rozhodně nedali kůži lacino. Benátečtí fotbalisté prohráli ve druhém pohárovém kole s Pardubicemi 0:2 a pohárová cesta jim tak končí. Domácí si přesto v zápase vypracovali několik brankových situací, které doslova volaly po gólu, leč naráželi na výborného mladého brank&aacut... pokračovat

O postupu do 2. kola Mol Cupu rozhodly Benátky až v prodloužení !

středa 15.8.2018 - MOL CUP 1. kolo SK Benátky - SK Benešov

2:1 po prodl.  (1:0)

Ne zcela vydařený výkon na slatiňanském trávníku odčinili. Fotbalisté Benátek nad Jizerou vyřadili v 1. kole MOL Cupu třetiligový Benešov výhrou 2:1 v prodloužení a s největší pravděpodobností se mohou v dalším kole těšit na věhlasnějšího soupeře z řad prvoligových či druholigových týmů. První branku v benátckém... pokračovat

Předkolo poháru Mol Cup Benátky u nováčka divize v Berouně zvládly !

neděle 5.8.2018 - MOL CUP před. kolo Český Lev Union Beroun - SK Benátky

1:4  (0:2)

Divizní nováček z Berouna se nakonec nestal pro Benátky nikterak obtížným soupeřem. Hostům k výhře 4:1 notně pomohly vstupy do obou poločasů, mezi které rovnoměrně rozdělili čtyři branky a vcelku v poklidu dokráčeli k postupu do 1.kola MOL Cupu, ve kterém se na domácím hřišti ve středu 15. srpna od 17 hodin utkají s účastníkem Fortuna ČFL - SK Benešov.

Na p... pokračovat

Benátky končí v prvním kole poháru MOL Cup, když nestačily na domácí divizní Turnov.

sobota 22.7.2017 - MOL CUP 1. kolo FK Turnov - SK Benátky

3:2  (1:1)

Vstup do letošního MOL cupu se benáteckým fotbalistům příliš nepodařil. I když ještě deset minut před koncem na půdě divizního Turnova vedli, s chutí hrajícím domácím se nejprve podařilo vyrovnat. Tři minuty před koncem potrestal domácí útočník Matěj Horák Jägerův faul na střídajícího Houžvičku a za malou chvíli poté mohla v srdci  Čes... pokračovat

Benátky v závěru dokázaly vyrovnat. Prodloužení ale lépe zvládla Vlašim a postupuje do 3. kola MOL Cupu.

10.8.2016 - MOL CUP 2. kolo SK Benátky - FC Sellier & Bellot Vlašim

2:5 po prodl.  (0:2)

Popasovali se s velmi těžkým protivníkem a po devadesáti minutách mu přidělali vrásky na čele. Benátečtí fotbalisté vyzvali ve 2. kolo MOL cupu druholigovou Vlašim, která ve své soutěži rozhodně nebude hrát druhé housle. A i když hosté nenastoupili ve zcela nejsilnější sestavě, kádr, který je protkán mladíky, kteří prošli zejména pražskou Spartu je velmi ... pokračovat

Benátky porazily divizní Dvůr Králové a postupují do 2. kola MOL Cupu.

30.7.2016 - MOL CUP 1. kolo TJ Dvůr Králové - SK Benátky

0:3  (0:1)

První kolo MOL cupu zaneslo benátecké fotbalisty do východočeského Dvora Králové. Domácí se v loňském divizním ročníku umístili na pěkném 6. místě, takže zápas sliboval zajímavou podívanou. Benátky mohly ... pokračovat