Přátelská a přípravná utkání

Výsledky mistrovských utkání

Podrobné informace o zápasech mistrovských kol jednotlivých mužstev najdete v položkách
Mužstva / Zápasy - Přejít na výsledky Mužstva A - Přejít na výsledky Mužstva B

O postupu do 2. kola Mol Cupu rozhodly Benátky až v prodloužení !

středa 15.8.2018 - MOL CUP 1. kolo SK Benátky - SK Benešov

2:1 po prodl.  (1:0)

Ne zcela vydařený výkon na slatiňanském trávníku odčinili. Fotbalisté Benátek nad Jizerou vyřadili v 1. kole MOL Cupu třetiligový Benešov výhrou 2:1 v prodloužení a s největší pravděpodobností se mohou v dalším kole těšit na věhlasnějšího soupeře z řad prvoligových či druholigových týmů. První branku v benátckém... pokračovat

Předkolo poháru Mol Cup Benátky u nováčka divize v Berouně zvládly !

neděle 5.8.2018 - MOL CUP před. kolo Český Lev Union Beroun - SK Benátky

1:4  (0:2)

Divizní nováček z Berouna se nakonec nestal pro Benátky nikterak obtížným soupeřem. Hostům k výhře 4:1 notně pomohly vstupy do obou poločasů, mezi které rovnoměrně rozdělili čtyři branky a vcelku v poklidu dokráčeli k postupu do 1.kola MOL Cupu, ve kterém se na domácím hřišti ve středu 15. srpna od 17 hodin utkají s účastníkem Fortuna ČFL - SK Benešov.

Na p... pokračovat

Benátky končí v prvním kole poháru MOL Cup, když nestačily na domácí divizní Turnov.

sobota 22.7.2017 - MOL CUP 1. kolo FK Turnov - SK Benátky

3:2  (1:1)

Vstup do letošního MOL cupu se benáteckým fotbalistům příliš nepodařil. I když ještě deset minut před koncem na půdě divizního Turnova vedli, s chutí hrajícím domácím se nejprve podařilo vyrovnat. Tři minuty před koncem potrestal domácí útočník Matěj Horák Jägerův faul na střídajícího Houžvičku a za malou chvíli poté mohla v srdci  Čes... pokračovat

Benátky v závěru dokázaly vyrovnat. Prodloužení ale lépe zvládla Vlašim a postupuje do 3. kola MOL Cupu.

10.8.2016 - MOL CUP 2. kolo SK Benátky - FC Sellier & Bellot Vlašim

2:5 po prodl.  (0:2)

Popasovali se s velmi těžkým protivníkem a po devadesáti minutách mu přidělali vrásky na čele. Benátečtí fotbalisté vyzvali ve 2. kolo MOL cupu druholigovou Vlašim, která ve své soutěži rozhodně nebude hrát druhé housle. A i když hosté nenastoupili ve zcela nejsilnější sestavě, kádr, který je protkán mladíky, kteří prošli zejména pražskou Spartu je velmi ... pokračovat

Benátky porazily divizní Dvůr Králové a postupují do 2. kola MOL Cupu.

30.7.2016 - MOL CUP 1. kolo TJ Dvůr Králové - SK Benátky

0:3  (0:1)

První kolo MOL cupu zaneslo benátecké fotbalisty do východočeského Dvora Králové. Domácí se v loňském divizním ročníku umístili na pěkném 6. místě, takže zápas sliboval zajímavou podívanou. Benátky mohly ... pokračovat